.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    Неконтролируема ревност и параноя

    Здравейте,
    тъй като в предишната тема засегнахме определена ситуация и не стигнахме до тези въпроси, реших да пусна нова тема.
    От тази опрделена ситуация в сегашната ми връзка настъпи обрат и започнах с ревността и параноята.
    Това се беше случвало в предишни две връзки, които бяха преди години и мислех, че съм преодолял нещата. Но след конкретната ситуация се върнах години назад и ето, че пак ревността и параноята се пробуди.
    Винаги, когато изпитам чувства към някое момиче и се започва една неконтролируема ревност, параноя, драми и филми...
    Скорошната ми “връзка” се разпадна точно заради това и малко заради дадената ситуация от темата “За доверието и въображението”.
    Вече почвам да се притеснявам за себе си.
    Някак си ми е трудно да осмисля това, че имам психично заболяване и трябва да пия хапчета, че да се успокоявам и да се лекувам.
    Осъзнавам какво правя, осъзнавам, че човекът срещу мен го наранявам и го отдалечавам от мен....и въпреки това тая скапана ревност и параноя не изчезва.
    Трета връзка си съсипвам заради това. Трети път, в който можеше да се получи нещо истинско и накрая го съсипвам аз.
    Как се очаква да имам връзка в бъдеще, ако всеки път щом изпитам някакви чувства ги разрушавам с параноя и ревност.
    Опитвам се да го раздавам по-спокойно, опитвам се да си повтарям, че човекът до мен не е притежание и въпреки това не се получава.
    Имам чувството, че колкото повече сдържам нещата толкова по силно избиват накрая.
    + че натоварвам себе си, постоянно с моята мнителност и параноя.
    Не знам какво да правя вече, млад съм, за да ходя по психиатри и да пия хапчета, но се притеснявам за себе си и психиката ми.
    После се чудя, защо не съм имал връзка по дълга от 2 месеца.
    И аз искам да съм “непукист” и да не ми минават такива мисли през главата за половинката, но не се получава.
    (Като и пиша и не ми види съобщението почвам да звъня, защото ми минават всякакви филми през акъла, следя я къде е била на линия-къде не. Кога е била на линия, защо не ми е отговорила, а е била на линия тогава.
    Защо не казва къде отива, какво прави и с кой...)
    Абе безнадежден случай, осъзнавам, че я следя, задушавам я, притискам я, карам я да се отдръпне и пак продължавам да го правя... :@
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-24-2019 на 21:15

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Здравейте,
    тъй като в предишната тема засегнахме определена ситуация и не стигнахме до тези въпроси, реших да пусна нова тема.
    От тази опрделена ситуация в сегашната ми връзка настъпи обрат и започнах с ревността и параноята.
    Нека ти напомня, че в случая параноята и ревността не бяха предпоставки, а следствие на това, че ги беше хванал с бившият й да се возят в колата му, защото я бил пресрещнал, за да се карат и тъй като обичайните летни температури й се сторили ниски, при това дори и с яке, тя се е качила в колата му, за да продължат да се "карат" вътре. След това ти си й задал логичите въпроси какво изобщо прави в колата му? И толкова ли е крехка, че тялото й да възприема средните температури това лято едва ли не като арктически, че просто е нямало как и й се е наложило да се качи в колата му. При което тя е останала без опции как да реагира по друг начин освен да те изкара теб виновен, че питаш. Освен това ти заявява, че не иска връзка с теб и дори, когато и допълзяваш до вратата с букети и подаръци и стоиш един час под дъжда, за да я чакаш тя да се лакира и така и не излеза. И го правиш отново на следващия ден и тя пак има сериозна женска причина да мълчи и после да те обвинява какво ли биха си помислили съседите... Занимавал си се с мастия. Приеми го и това е.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Това се беше случвало в предишни две връзки, които бяха преди години и мислех, че съм преодолял нещата. Но след конкретната ситуация се върнах години назад и ето, че пак ревността и параноята се пробуди.
    Докато не спреш да се самообвиняваш за мастийските номера ще те правят на задни части. Прави ги й ти на задни части. Тази, която те заслужава ще я усетиш, когато се появи. До тогава не си давай толкова много зор и не се вкарвай във филми.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Винаги, когато изпитам чувства към някое момиче и се започва една неконтролируема ревност, параноя, драми и филми...
    Скорошната ми “връзка” се разпадна точно заради това и малко заради дадената ситуация от темата “За доверието и въображението”.
    Скорошната ти връзка приключи не заради въображението ти, а заради наглостта на жеснкото същество, по което очевидно беше много хлътнал, което те лъжеше и манипулираше. И това го доказахме с много анализи в другата ти тема и то не само от един човек. Не разбирам какво продължаваш още да се съмняваш.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Вече почвам да се притеснявам за себе си.
    Някак си ми е трудно да осмисля това, че имам психично заболяване и трябва да пия хапчета, че да се успокоявам и да се лекувам.
    Най-лесно е да се изкараш психично болен. Абослютни глупости обаче говориш. Вместо да погледнеш на ситуацията като обективен мъж, ти гледаш над ситуацията като жертва на самия себе си, а не на мастийските номера. Ми такъв ти бил късмета, какво да се прави? Следващият път ще ги преценяваш по-добре. Предоверяваш се и смяташ, че всичко ще е розово от ден 1 на всяко твое влюбване, после осъзнаваш, че човекът отсреща не е честен с теб и е нормално да параноясаш като с последните няколко си имал същите драми. Ако не ти се даваше повод за ревност, например да си знаеш, че момичето е свестно, а не само изглежда такова, няма отношения с бившите си и е лоялна, голяма част от притесненията ти ще изчезнат. Обратното е валидно, когато се ангажираш с човек, който съвсем очевидно не е скъсал с миналото си, вижда се с бившите си тайно стига да не го хванеш и когато го хванеш ти измисля сценарий, с който да те притисне и направи на задни части, че едва ли не го задушаваш, а е редно тя да си прави каквото си поиска излизайки ти с номера "ние не сме заедно". Е, какво очакваш? Още като чуеш от една жена, че не иска да се обвързва, а сте правили секс, трябва да ти светва червената лампичка, че почваш да се занимаваш с мастия. Имаш погрешен радар за жените и в това е проблема. И като цяло погрешно поведение. Твърде си мил и толерантен.



    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Осъзнавам какво правя, осъзнавам, че човекът срещу мен го наранявам и го отдалечавам от мен....и въпреки това тая скапана ревност и параноя не изчезва.
    Всъщност не осъзнаваш. Онази те въртеше на малкия си пръст. Беше докаран до състояние да й се влачиш до вратата чакайки като улично пале в дъжда пред вратата й с букет, който тя дори не е благоволила да приема минавайки те с коравосърдечната подигравка "лакирам се". Осъзнай се най-накрая!


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Трета връзка си съсипвам заради това. Трети път, в който можеше да се получи нещо истинско и накрая го съсипвам аз.
    Какво е щяло да се получи? Любовен триъгълник? Кавги и тупаници между теб и бившия за това кой има право да се една парантия?


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Как се очаква да имам връзка в бъдеще, ако всеки път щом изпитам някакви чувства ги разрушавам с параноя и ревност.
    Ще имаш връзка, не се безпокой. Просто трябва да се научиш с времето по-добре да отсяваш боклуците.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Опитвам се да го раздавам по-спокойно, опитвам се да си повтарям, че човекът до мен не е притежание и въпреки това не се получава.
    Имам чувството, че колкото повече сдържам нещата толкова по силно избиват накрая.
    Ами няма да се сдържаш. Като влизаш във връзка ще искаш честност от човека срещу теб и ще си го заявяваш още в самото начало. Нека знаят, че си честен и държиш на това в характера. И ако нямат намерение да бъдат такива с теб, да не те вкарват във филми. Подходящата и честна с теб няма да се откаже при такива условия, защото няма да има от какво крие и съответно от какво да се страхува. А може би търси и точно такъв човек. А бившата ти дори ти е казала, че има някакъв, който я преследва, с който се чуват и си пишат, а после се оказало, че дори са били във връзка и после, че дори се виждат и той я вози в колата си... Е, има голяма разлика между това, което ти искаш и което се е случвало. Не мислиш ли?



    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    + че натоварвам себе си, постоянно с моята мнителност и параноя.
    Не знам какво да правя вече, млад съм, за да ходя по психиатри и да пия хапчета, но се притеснявам за себе си и психиката ми.
    После се чудя, защо не съм имал връзка по дълга от 2 месеца.
    И аз искам да съм “непукист” и да не ми минават такива мисли през главата за половинката, но не се получава.
    (Като и пиша и не ми види съобщението почвам да звъня, защото ми минават всякакви филми през акъла, следя я къде е била на линия-къде не. Кога е била на линия, защо не ми е отговорила, а е била на линия тогава.
    Защо не казва къде отива, какво прави и с кой...)
    Абе безнадежден случай, осъзнавам, че я следя, задушавам я, притискам я, карам я да се отдръпне и пак продължавам да го правя... :@
    Няма нужда да задушжаваш и притискаш някоя, за да ти е вярна и това го знаеш. Въпросът е да намериш баланса. 50 процента бъди непукист, а другите 50 % дръж на това да сте честни един с друг.

  3. #3
    Не знам защо ги ревнувам при положение, че дори не сме били заедно и в трите случая, за които говоря.
    С първото момиче, в което се бях влюбил пак не бяхме заедно и се “занимавахме” и стана пак такъв филм, че я видях с друг и от там пак ревност/параноя.
    Със сегашната от другата тема пак същата ситуация.
    Явно все попадам на такива мастии.
    За един от случаите пак изпитвал съм ревност и параноя, но не чак толкова, а и както ти каза, не съм имал поводи да се притеснявам.
    Просто момичето само ми казваше какво прави, с кой е, къде е..дори и без да питам. Беше на доста километри от мен и се виждахме рядко и въпреки това съм и имал повече доверие отколкото на тези две мастии.
    Все попадам на някакви такива, които или си пишат с бившите, или повечето и “приятели” са само момчета и излиза с тях.
    Не мога да разгранича дали по принцип съм ревнив и параноичен или заради такива мастии, които ме вкарват във филми от техните действия.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-25-2019 на 09:59

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не знам защо ги ревнувам при положение, че дори не сме били заедно и в трите случая, за които говоря.
    Е колко "заедно" трябвало да бъдете, за да са нямали против да наричаш тези "случаи" "връзки"? Една жена трябва да си е пълна мастия, за да манипулира един мъж със секс и то не еднократен и инцидентен, а после като й доскучае да си пази бившите за чат и опции за нещо повече. Такива неща като бивши, които после си остават "просто приятели" няма. И после ти си бил параноичен и ревнив ненормалник, че си поставял логичните въпроси "Е добре де, какво правим с ние теб и защо си пишеш с бившите?" Нима в аналогична ситуация, ако сте били с коя да е от трите, тя е щяла равнодушно да приеме, че ти си пишеш, чуваш и уреждаш срещи с някоя друга, камо ли пък бивша? Ама иначе им е много им е лесно на тия мастии да лицемерничат и да те изкарват теб виновен, че си прекалено мнителен (въпреки че те си знаят какви ги вършат) докато не си ти провинилия се поставящ другия в неприятната ситуация да се чуди какви са тези приятелства с бивши или основно с момчета. А и дори хипотетично да приемем, че жената няма сексуални намерения към някой мъж, поне в България всеки мъж си мисли, че жената иска да спи с него щом му е обърнала малко внимание. Така че си си съвсем в правото си да не толерираш някакви влачещи по и точещи лиги на задните части на приятелката ти правейки й се просто на забавни приятелчета.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    С първото момиче, в което се бях влюбил пак не бяхме заедно и се “занимавахме” и стана пак такъв филм, че я видях с друг и от там пак ревност/параноя.
    Със сегашната от другата тема пак същата ситуация.
    Явно все попадам на такива мастии.
    Ами такъв ти е бил за сега късметът! Ще дойде и правилната! Просто ги преценявай по-добре! Разпитвай за бившите и ако усетиш, че има нотка на някаква простотия, че си пишат с тях или са си добри приятели, режи тактично и не се занимавай. Все ще намериш някоя, която да е с твоя начин на мислене по отношение на бивши връзки и мнения по върпосите за "приятелството между мъжа и жената".

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    За един от случаите пак изпитвал съм ревност и параноя, но не чак толкова, а и както ти каза, не съм имал поводи да се притеснявам.
    Просто момичето само ми казваше какво прави, с кой е, къде е..дори и без да питам. Беше на доста километри от мен и се виждахме рядко и въпреки това съм и имал повече доверие отколкото на тези две мастии.
    Е и тя е била, ако не целя, то поне половин мастия. Казвала ти е какво и с кого и без да питаш, но пък в крайна сметка не може да толерираш жената, с която сте във връзка да илиза с други мъже. Че какво намира и предпочита в тяхната компания пред твоята? Не си ли й достатъчен като представител на мъжкия пол? Да ходи да се такова с тях тогава! Все едно ти да ходиш по мастии докато сте заедно и да й го представяш като "това са само приятелства".

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Все попадам на някакви такива, които или си пишат с бившите, или повечето и “приятели” са само момчета и излиза с тях.
    Не мога да разгранича дали по принцип съм ревнив и параноичен или заради такива мастии, които ме вкарват във филми от техните действия.
    Едно момиче, което излиза основно с момчета си е чиста мастия. Но има ли нужда да задълбаваме в анализите защо? Моят съвет е да се пазиш повече и ако смяташ, че притежаваш качествата, които биха привлекли едно съвестно момиче, то едва ли ще чакаш много преди да го срещнеш и да ви се получат нещата.

  5. #5
    И аз съм на мнението, че след такива отношения после “приятелство” няма как да има. Нищо не може да е както е било.
    Смятам, че ги имам качествата ама не знам, защо все такива ми се лепят при положение, че точно тях се опитвам да избягвам.
    Прекалено съм добър и толерантен както каза, а преди не бях такъв.
    А с въпросната от предишната тема преди 4,5 години като ученици излизахме на 2-3 пъти и се бях влюбил пак, но тя спря контакт с мен изведнъж и набързо го преживях.
    Сега ми е малко по-трудно да го преживея, но поне знам, че съм се разписал в нейната врата, а пък и в леглото е дърво(или поне се е правила да види как ще действам аз). Но пък това ми е успокоението.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Ревнуваш хора, с които дори не сте във връзка? Ти си страшен. Няма голямо значение дали въпросните са били леки жени, защото това определено би било проблем дори да намериш "свястна" . Проблем както за теб, така и за нея. Някои твърдят, че ако не ревнуваш, не обичаш? Това за мен е глупост, надявам се не си от тях. Но пък вероятно можеш да си намериш дори такава, която много да се кефи, че я ревнуваш.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ревнуваш хора, с които дори не сте във връзка? Ти си страшен. Няма голямо значение дали въпросните са били леки жени, защото това определено би било проблем дори да намериш "свястна" . Проблем както за теб, така и за нея. Някои твърдят, че ако не ревнуваш, не обичаш? Това за мен е глупост, надявам се не си от тях. Но пък вероятно можеш да си намериш дори такава, която много да се кефи, че я ревнуваш.
    Да, точно така. Нямал съм връзка с тях и въпреки това съм ги ревнувал. Ако ми беше безразлично за тях нямаше и да ги ревнувам.
    И да, определено е проблем да си намериш приятелка, ако си ревнив и то дотолкова, че да ставаш параноичен и задушаващ. Но тези свестните не дават такива поводи за параноична ревност за разлика от леките жени.
    Не знам такъв ли съм по принцип или определени ситуации отключват тези психични “способности”.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    По-скоро си си такъв. И свястна да е все ще си намериш нещо, за което да се хванеш.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    По-скоро си си такъв. И свястна да е все ще си намериш нещо, за което да се хванеш.
    Така е, намирал съм за какво да се хвана и със свестни, но някак не параноясвам чак толкова и се сдържам.
    Затова пуснах и темата да чуя как се справят останалите с тая ревност и параноя, ако има такива при тях.
    Не искам да коментирам пак тая ситуация, но понеже е най-пресен пример та:
    Как се очаква да реагирам, когато видя момичето с което се зарибявам с бившия й, отзад в колата на скрито място?
    Дори да не сме заедно пак се чувстваш излъган и е гадно. Щом е избрала да се занимава с мен очаквам поне да е лоялна и честна.
    От тая ситуация си набих 1000 варианта в главата и си изградих филм, както и това, че не и вярвам на нито една дума, която ми казва освен за ситуацията и по принцип.
    След такава ситуация не съм способен да вярвам на каквото и да е към този човек и вече сам се отдръпвам от човека.
    Не знам дали бих успял да градя връзка след такава ситуация.
    Лошо е да си вкараш филми в главата, защото после никой и нищо не може да те разубеди, но не знам кой би реагирал с лека ръка на такава ситуация.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-26-2019 на 18:37

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Не е добре да очакваш нищо, което предварително не сте уточнили за да не съжаляваш и да се чувстваш излъган после по някакъв начин. Например след секса с нея си могъл да поставиш въпросите вие какви отношения ще имате и ако ще сте двамата заедно , че ти не си окей тя да се среща с бившите си, да се заиграва с други и т.н. (нещата които те притесняват и ти създават дискомфорт) Ако не е съгласна с твоите правила забравяш за нея и това е.
    Последно редактирано от fire_magic : 07-26-2019 на 19:09

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    ...в сегашната ми връзка настъпи обрат...
    Мислиш ли?! Защото аз силно се съмнявам !
    Какво те кара да мислиш че е настъпил обрат?!
    Какъв е тоя обрат?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Не е добре да очакваш нищо, което предварително не сте уточнили за да не съжаляваш и да се чувстваш излъган после по някакъв начин. Например след секса с нея си могъл да поставиш въпросите вие какви отношения ще имате и ако ще сте двамата заедно , че ти не си окей тя да се среща с бившите си, да се заиграва с други и т.н. (нещата които те притесняват и ти създават дискомфорт) Ако не е съгласна с твоите правила забравяш за нея и това е.
    За това не се бях замислял. А и ситуацията с бившия и стана след като вече бяхме преспали заедно. Още в началото ми беше ми казала, че не знае какво иска и дали иска връзка в момента, което мен не ме устройва. Не ме устройва да излиза с номера "Аз нали съм ти казала, че не знам какво искам затова мога да си излизам с който си поискам и да спя с когото си поискам".

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Мислиш ли?! Защото аз силно се съмнявам !
    Какво те кара да мислиш че е настъпил обрат?!
    Какъв е тоя обрат?
    Това сегашното не беше връзка, както казах. Просто се занимавахме и я видях с бившия(ситуацията е има в другата тема). И понеже аз го бях приел така, че все едно имаме връзка го приех като лъжа и от там нещата тръгнаха надолу. Не и повярвах на нито една дума, която ми каза и все още не и вярвам и от там нещата приключиха.
    Не е редно да ревнувам някоя, с която не сме заедно, но явно съм такъв. Не знам как ще се справям с това за напред.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-26-2019 на 20:29

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Това сегашното не беше връзка, както казах. Просто се занимавахме и я видях с бившия(ситуацията е има в другата тема). И понеже аз го бях приел така, че все едно имаме връзка го приех като лъжа и от там нещата тръгнаха надолу. Не и повярвах на нито една дума, която ми каза и все още не и вярвам и от там нещата приключиха.
    Не е редно да ревнувам някоя, с която не сме заедно, но явно съм такъв. Не знам как ще се справям с това за напред.
    Пак не виждам какъв обрат е настъпил във "връзката" ви, още повече след като казваш, че връзка реално никога не е имало (по твоите думи) !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пак не виждам какъв обрат е настъпил във "връзката" ви, още повече след като казваш, че връзка реално никога не е имало (по твоите думи) !
    Ами след последният път, в който обсъждахме ситуацията започна да се държи по студено. На няколко пъти обсъждахме нещата през няколко дни, защото наистина имаше неща, които не се връзват, за които говорихме в миналата тема.
    Преди тая ситуация имаше интерес и от нейна страна.
    То това, ако не е обрат.
    Накрая се опита да ме изкара, че съм ревнив(макар че съм), но пък има и повод и то не малък.
    Също, че съм и държал сметка и не искала да се затормозява някой да и казва какво да прави и тнт.
    Един вид да троши пи*ки наляво и надясно без да и слагат ред.
    Аз не се чувствам виновен, защото, ако не беше такава мастия нямаше да се стига до тук.
    Пак се отклонихме от темата, но..ревнив съм то е ясно. Ама и поводът не е малък.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пак не виждам какъв обрат е настъпил във "връзката" ви, още повече след като казваш, че връзка реално никога не е имало (по твоите думи) !
    Въпросният "обрат" - Когато е започнал да проявява изрази на ревност го е от*бала съвсем.

  16. #16
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Едва ли ще приемеш съвет от някой непознат в интернет, но все пак...
    отиди в бара, порчай си голям Джак с 2 ледчета и се огледай дискретно. Ще видиш различни хора, а всеки човек е отделна вселена. Ти си част от твоята вселена и си имаш собствен морал, ценности, страхове и т.н. Това важи и за хората в бара, хората на улицата, хората в офисите, хората с които се разминаваш всеки ден. Всеки е различен по отношение на това колко му е висок морала, дали има ценности и ако има само той си знае какви са. Дори в там да видиш най-свястното и добо момиче ти няма да знаеш че е такова. Вече трябва да си изпил уискито. Поръчай второ.
    Осъзнай, че както хората в бара, така и жените с които си бил и ще бъдеш са различни вселени с различно възпитание, начин на живот и т.н. Ти не можеш да промениш никой, не можеш да върнеш времето назад и да го превъзпиташ, нито можеш да му промениш начина на живот. Така че няма смисъл да се тормозиш с това дали момичето ще ти изневери или излъже. Това си е лично нейн избор, а не твой. Не можеш да спреш ледчето да се разтапя в чашата, можеш само да изпиеш Джака преди да стане това.
    WE ARE NOT ANGELS!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Въпросният "обрат" - Когато е започнал да проявява изрази на ревност го е от*бала съвсем.
    Общо взето така излиза


    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    ....Ти не можеш да промениш никой, не можеш да върнеш времето назад и да го превъзпиташ, нито можеш да му промениш начина на живот. Така че няма смисъл да се тормозиш с това дали момичето ще ти изневери или излъже. Това си е лично нейн избор, а не твой. Не можеш да спреш ледчето да се разтапя в чашата, можеш само да изпиеш Джака преди да стане това.
    Прав си. Далеч съм от мисълта, че можеш да промениш някого. Пробвал съм преди време с подоеб случай, като този, но сам осъзнах, че е безсмислено.
    Така са си научени, така ги виждат нещата и не можеш да ги разубедиш, че грешат. Тя може да върти 5 души и да спи с тях, но за нея това е правилно.
    Както каза “Не можеш да спреш леда да се топи, но можеш да си изпиеш джака и да си ходиш”.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    И сега какво излиза? Жените са големи к**ви, ама ти няма коя да оправяш понеже си много морален?

  19. #19
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Ами след последният път, в който обсъждахме ситуацията започна да се държи по студено. На няколко пъти обсъждахме нещата през няколко дни, защото наистина имаше неща, които не се връзват, за които говорихме в миналата тема.
    Преди тая ситуация имаше интерес и от нейна страна.
    То това, ако не е обрат.
    Това не е обрат, а нещата са излезли наяве!
    Това че ти не си го осъзнал по-рано, не го прави "обрат" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И сега какво излиза? Жените са големи к**ви, ама ти няма коя да оправяш понеже си много морален?
    Хаха, няма коя да оправям да, но това, че съм морален дай сега да стоя на едно място и да умирам за тая.
    Абсурд!

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това не е обрат, а нещата са излезли наяве!
    Това че ти не си го осъзнал по-рано, не го прави "обрат" !
    Навярно е така, явно аз съм го възприемал като обрат. Пък и нали накрая аз съм се бил променил след всичко това и съм се държал странно.(По нейни думи)
    Ама няма какво друго да стане, няма да и свалям звезди и тя да ходи да се чука наляво-надясно.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-29-2019 на 01:52

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  21. #21
    Твоето държание не ти разруши връзката, липсата на връзка при вас ви беше проблема. И доколкото помня, ако не се беше разтърсил и разприказвал, все още щеше да си губиш времето с момиче което очевидно е обвързано с “бившия си”

    А това че и ти не си много стока и си готов да правиш от мухата слон също си е фактор, дори да срещнеш свястно момиче, сигурно и нея ще побъркаш.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Хаха, няма коя да оправям да, но това, че съм морален дай сега да стоя на едно място и да умирам за тая.
    Абсурд!
    Имах предвид морален като: "Оо няма да спя с тая понеже може преди малко да е спала с някой друг или пък след като спи с мен ще го направи" Нали идеята беше, че въртят по 5. В това да седнеш да умираш за накоя моралът е малко пресилен и извратен. Все пак щом ти го каза ме навежда на мисълта, че сажаляваш и се самообвиняваш. И пускайки темата си личи, че търсиш вина в себе си и в твоята ревност... Начи ако си приел, че тя е мастия защо ти е да правиш това. И някъде наоколо се прокрадва мисълта ти: "Можеше да си трая, да не бъда ревнив и тя да ми пуска от време на време " Сега това вече не съществува като вариант и малко те е яд. Пишеш тук за да получиш подкрепа и за да не те е яд. И си прав, понеже заради съветите от тук си остана без пусенце.

  23. #23
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А това че и ти не си много стока и си готов да правиш от мухата слон също си е фактор, дори да срещнеш свястно момиче, сигурно и нея ще побъркаш.
    Защо пък да не е стока? Или за вас госпожичките трябва задължително да има двойни стандарти, само защото сте "по-слабия пол"? Значи вие може да си пишете с бивши и да си "излизате на по кафенце с тях" и всичко да е 6, но защо ако мъжът, с когото от няколко месеца правите същото и доста повече (секс) ви попита защо не режете уж натрапниците вие вдигате шум до небесата как той ви задушава, как не можете повече да издържате повече такива разпити и напрежение, как не било справедливо да ви държи някой сметка, защото първо на първо дори "не сте били във връзка"? Ами то е много изгодно, когато ви изнася да го наричате ходене и когато не ви изнася да не го, но как, кажи ми, да опишем случая на автора и героинята в неговия разказ, към която изглеждаш така солидарна, които няколко пъти са правили секс и 4 месеца са илизали 1 в 1? Най-лесно е да го изкараш, че той не бил стока, защото тя му била казала, че те не били във връзка... Я па я! Не били във връзка, но мачка чаршафите с него и излизат съвсем случайно и двамата редовно заедно просто от чисто съвпадение, че по едно и също време си нямат какво друго да правят...
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-29-2019 на 11:29

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    ...Все пак щом ти го каза ме навежда на мисълта, че сажаляваш и се самообвиняваш. И пускайки темата си личи, че търсиш вина в себе си и в твоята ревност...
    Накрая така го изкара тя. Макар, че не се чувствам виновен за каквото и да е.
    Просто се замислих, защото и преди съм имал подобна ситуация, в която пак видях въпросната с един, после с още един и накрая аз съм бил ревнивия. A то само поводи..

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И някъде наоколо се прокрадва мисълта ти: "Можеше да си трая, да не бъда ревнив и тя да ми пуска от време на време " Сега това вече не съществува като вариант и малко те е яд.
    Замислял съм се да. Да стоя и да си трая, колкото да ми пуска. Но в действителност нещата никога не са стояли така при мен. Когато имам чувства сексът никога не ми е бил на първо място, а да стоя и да си трая и да ме правят на балък само заради това, няма как да се случи.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Пишеш тук за да получиш подкрепа и за да не те е яд. И си прав, понеже заради съветите от тук си остана без пусенце.
    Не ме е яд. Сам съм си задавал въпроса, защо се занимавам още с такива като нея. Особено след ситуацията, която стана и всичките истории от нея, които знам и ми е разказвала за "приключенията" си с бившите, макар да не ме интересуваха.
    А и след ситуацията така или иначе вече не и вярвах на нищо и я гледах по друг начин, изобщо нямаше смисъл да се затормозявам.
    Съветите тук се припокриват с тези на мои приятели и познати, така че както и да го гледам не е това вината.
    Вината е единствено в нея, защото, ако не беше такава, нямаше да има тая ситуация и нямаше да се стига до такива неща.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А това че и ти не си много стока и си готов да правиш от мухата слон също си е фактор, дори да срещнеш свястно момиче, сигурно и нея ще побъркаш.
    Ами може и от мухата слон да съм направил. В крайна сметка не знам какво са правили отзад, те си знаят.
    Лошото е, че като видя с очите подобно нещо после няма забравяне и гледаш на човека отсреща по друг начин.
    След такава ситуация няма почва за развитие на връзка от моя страна дори да ми се обясняват или да ме молят.
    Преди ситуацията имал съм моменти на ревност, но съм се сдържал и никога не съм казвал и дума за каквото и да е. И филми да си набивам си остават в моята глава. Опитвам се да ги контролирам, но след такава ситуация стана неконтролируемо всичко.
    Може и да не съм стока, но поне не въртя такива номера.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Хванеш ли си някоя я дръж под ключ. Предполагам само така можеш да си сигурен. А ако нещо недоволствa и пита защо я държиш заключена ще й кажеш, че е защото много я обичаш и я искаш само за себе си предпазвайки я от евентуални грешки. Е, понякога може да я пускаш да излиза навън, но само в компанията на някого на когото имаш доверие.
    Последно редактирано от fire_magic : 07-29-2019 на 19:59

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си