.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Преждевременно свършване/Свършване 2 пъти без смяна на презерватив

    На 17 години съм, правя секс от 16 годишен имах 2 приятелки и с двете съм го правил, но проблемът е че свършвам бързо, обаче мога още час след това притеснявам се да не изтече нещо отстрани на презерватива. Възможно ли е това свършване също да е преждевременно като т.н. Precum? И също така мога ли да не сменям презерватива до сега не се е случвало нещо като проблем, чуствам срам да го сменя. Спортувам със силно и издръжливо тяло съм така че възможно ли е изобщо този проблем да се оправи?

  2. #2
    Спортуването не е свързано с това ! Опитай преди секса да мастурбираш, след това прави каквото искаш
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nicker Виж мнението
    ...свършвам бързо, обаче мога още час след това притеснявам се да не изтече нещо отстрани на презерватива. Възможно ли е това свършване също да е преждевременно като т.н. Precum? И също така мога ли да не сменям презерватива до сега не се е случвало нещо като проблем, чуствам срам да го сменя.
    Когато презервативът се напълни с течност, без значение дали сперма, предеякулат или друго, той трябва да се смени, защото спира да действа! Презервативът трябва да е плътно прилепнал към пениса по две причини:

    1. Когато е прилепнал плътно, презервативът има свойството да предава триенето от стените на вагината (или друго) към пениса. Ако в презерватива има течност, това триене намалява, не усещаш /почти/ нищо, колкото и да ръгаш, пенисът ти плува в мехур от течност.

    2. Колкото повече течност има в презерватива, толкова повече се увеличава рискът от изхлузването му! Без да се усетиш, ти може да ускориш тоя процес, след като течността намали триенето и усещането ти от секса, да почнеш да блъскаш по грубо и силно и презервативът да се изхлузи!

    Затова, ако в презерватива има сперма или повече предеякулат, той трябва да се смени като преди да сложиш новия си избърши/подсуши пениса.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Когато презервативът се напълни с течност, без значение дали сперма, предеякулат или друго, той трябва да се смени, защото спира да действа! Презервативът трябва да е плътно прилепнал към пениса по две причини:

    1. Когато е прилепнал плътно, презервативът има свойството да предава триенето от стените на вагината (или друго) към пениса. Ако в презерватива има течност, това триене намалява, не усещаш /почти/ нищо, колкото и да ръгаш, пенисът ти плува в мехур от течност.

    2. Колкото повече течност има в презерватива, толкова повече се увеличава рискът от изхлузването му! Без да се усетиш, ти може да ускориш тоя процес, след като течността намали триенето и усещането ти от секса, да почнеш да блъскаш по грубо и силно и презервативът да се изхлузи!

    Затова, ако в презерватива има сперма или повече предеякулат, той трябва да се смени като преди да сложиш новия си избърши/подсуши пениса.
    Ауу, какъв специалист дами и господа! Ще си рече човек, че е използвал хиляди презервативи през живота си изпробвайки стотици женски вагини! Това като го прочетох се сетих за една неомъжена учителка на около 60 години, която май е все още девствена, но в час ни обясняваше как е хубаво да слагаме по 2 презерватива наведнъж за всеки случай, че имало голям риск да се скъсат!

    Темата така или иначе е тролска, от симулиращите активност. Защо си си направил труда да отговаряш след като си го забелязал?

  5. #5
    не се притеснявай сменяй смело и продължаваш със същото темпо

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ауу, какъв специалист дами и господа! Ще си рече човек, че е използвал хиляди презервативи през живота си изпробвайки стотици женски вагини!
    Ако си по-голям специалист - ти обясни по-добре !
    Аз съм споделил личния си опит. В колко броя вагини трябва да е бил някой, за да може да даде адекватно мнение по темата?!

    Дори темата да е тролска, въпросът е важен и ако някой друг има същия проблем и попадне на тоя форум да може да прочете адекватни мнения. Ти можеш ли да дадеш адекватно мнение по темата или сексуалният ти опит е още по-малък от моя ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако си по-голям специалист - ти обясни по-добре !
    Аз съм споделил личния си опит. В колко броя вагини трябва да е бил някой, за да може да даде адекватно мнение по темата?!

    Дори темата да е тролска, въпросът е важен и ако някой друг има същия проблем и попадне на тоя форум да може да прочете адекватни мнения. Ти можеш ли да дадеш адекватно мнение по темата или сексуалният ти опит е още по-малък от моя ?
    Не ме карай да се смея. Да не би да искаш да кажеш, че е огряло слънце и на твоята улица и си минал и някоя друга освен 20левовата стара, грозна и дебела мангалка?

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    И защо си мислиш, че си толкова адекватен? Основният проблем му е че свършва бързо, не си написал нищо относно това?

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отговори на въпросите, които съм задал ИЛИ дай мнение по темата, все едно че мен и моите постове в нея ги няма !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отговори на въпросите, които съм задал ИЛИ дай мнение по темата, все едно че мен и моите постове в нея ги няма !
    Няма случай в който някой се празни в първите секунди/1-2 минути? и после твърди, че продължава да прави секс още 1 час без да свършва и без приятелката му да разбере за първоначалното свършване в кондома. Най-малкото ще забележи какво е станало при смяна на позите или спермата ще се е разтекла от презерватива от цялото това блъскане още цял час. Не само е възможно той да се изхлузи както каза, но и въобще да не може да продължи да се прави секс така. Просто няма такъв филм. Кой прави такива свинщини? А и кой прави секс по 1 час+? Сигурно хората, които имат проблем с преждевременната еякулация?!?

    Преждевременното свършване е голям проблем и дори някой да свърши бързо след това е невъзможно да издържи още цял час, даже напротив. Празнят се през 1-2 минути след което им пада и въобще не могат да правят качествен секс с който да задоволят партньорите си. Изобщо не съществува акт с еректирал член, който да трае повече от около 2 минути.

    Едно е просто понякога да свършиш бързо, съвсем друго е наистина да имаш проблем с преждевременната еякулация.
    Преждевременното свършване се отразява на ерекцията. Така че няма как да твърдиш, че имаш проблем с преждевременната еякулация, а след първото свършване да твърдиш, че можеш да правиш секс още цял час докато дойде второто. Дори не се говори за никакъв толеранс между свършванията, а обикновено на хората с такъв проблем им трябва още повече време докато го вдигнат пак, и то пак ще е за до около 2 мин.
    "Имам проблем с преждевременната еякулация, ама и правя секс по 1 час+"=bullshit

    Ако наистина човек има проблем с преждевременната еякулация е най-добре да посети лекар. Причините могат да бъдат много и често се налага прием на медикаменти.
    Последно редактирано от fire_magic : 07-28-2019 на 01:58

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Няма случай в който някой се празни в първите секунди/1-2 минути? и после твърди, че продължава да прави секс още 1 час без да свършва и без приятелката му да разбере за първоначалното свършване в кондома. Най-малкото ще забележи какво е станало при смяна на позите или спермата ще се е разтекла от презерватива от цялото това блъскане още цял час. Не само е възможно той да се изхлузи както каза, но и въобще да не може да продължи да се прави секс така. Просто няма такъв филм. Кой прави такива свинщини? А и кой прави секс по 1 час+? Сигурно хората, които имат проблем с преждевременната еякулация?!?

    Преждевременното свършване е голям проблем и дори някой да свърши бързо след това е невъзможно да издържи още цял час, даже напротив. Празнят се през 1-2 минути след което им пада и въобще не могат да правят качествен секс с който да задоволят партньорите си. Изобщо не съществува акт с еректирал член, който да трае повече от около 2 минути.

    Едно е просто понякога да свършиш бързо, съвсем друго е наистина да имаш проблем с преждевременната еякулация.
    Преждевременното свършване се отразява на ерекцията. Така че няма как да твърдиш, че имаш проблем с преждевременната еякулация, а след първото свършване да твърдиш, че можеш да правиш секс още цял час докато дойде второто. Дори не се говори за никакъв толеранс между свършванията, а обикновено на хората с такъв проблем им трябва още повече време докато го вдигнат пак, и то пак ще е за до около 2 мин.
    "Имам проблем с преждевременната еякулация, ама и правя секс по 1 час+"=bullshit

    Ако наистина човек има проблем с преждевременната еякулация е най-добре да посети лекар. Причините могат да бъдат много и често се налага прием на медикаменти.
    Въпросът ми беше по-скоро дали може да е такова нещо а не че е!
    Също съм го правил след като свърша без да спираме продължаваме без смяна на презерватив и не съм губил ерекция след изкарването даже още си седеше.
    Възможно ли е да от всичките хормони на тези години?

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Няма случай в който някой се празни в първите секунди/1-2 минути? и после твърди, че продължава да прави секс още 1 час без да свършва и без приятелката му да разбере за първоначалното свършване в кондома. Най-малкото ще забележи какво е станало при смяна на позите или спермата ще се е разтекла от презерватива от цялото това блъскане още цял час. Не само е възможно той да се изхлузи както каза, но и въобще да не може да продължи да се прави секс така. Просто няма такъв филм. Кой прави такива свинщини? А и кой прави секс по 1 час+? Сигурно хората, които имат проблем с преждевременната еякулация?!?

    и още дъра-бъра 3 чадъра...
    За предеякулационна течност да си чувал?!?
    Цитирай Първоначално написано от nicker Виж мнението
    Precum?
    ?
    При някои хора се отделя повече от тая течност и презервативът може да се напълни с нея без да е имало никакво свършване! Случвало ми се е и затова го знам и казвам! Едва ли съм единственият!
    Цитирай Първоначално написано от nicker Виж мнението
    Също съм го правил след като свърша без да спираме продължаваме без смяна на презерватив и не съм губил ерекция след изкарването даже още си седеше.
    Възможно ли е да от всичките хормони на тези години?
    Най-вероятно е да е заради това че си трол! С презерватив няма как да свършиш и да продължиш да блъскаш без да ти падне или да се изхлузи .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За предеякулационна течност да си чувал?!?
    ?
    При някои хора се отделя повече от тая течност и презервативът може да се напълни с нея без да е имало никакво свършване! Случвало ми се е и затова го знам и казвам! Едва ли съм единственият!
    Тази течност обикновено е съвсем малко 1-2 капки. Колкото да ти се овлажни част от главичката на пениса. (поне при мен) Не знам кой си пълни презерватива с предеякулационна течност.

    "В някои случаи човек може да отдели голямо количество предеякулационна течност, причинена от притеснение или някакво раздразнение. Някои хора го наричат подмокряне. В такива ситуации, човек може да се обърне към лекар, защото отделянето на голямо количество такава течност може и да не е приятна."

    Както и предполагах. В случай, че отделяш голямо количество такава течност пак не е зле да се обърнеш към лекар.

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Възможно ли е това свършване също да е преждевременно като т.н. Precum?"

    Ми ти правиш ли разлика между свършване и пускане на предeяк. течност. Защото второто почти не можеш да го усетиш и няма много общо с удоволствието от свършване?

  15. #15
    Да не отварям друга тема, но май и аз клоня към тоя проблем с преждевременната еякулация.
    Понякога любовната игра, ако е дълга не издържам по време на акта дълго. 2-3 минути.
    Според зависи от позата по принцип. Но примерно в кучешката, особено, ако забързам и 2 минути са много.
    Пробвал съм преди акта да мастурбирам, в един от случаите ми помогна и изкарах доста, но в другия случай не.
    Понякога докато "презаредя" не отнема много време, друг път се проточат нещата и втория път пак 2,3 минути и край.
    Опитвал съм се да си отклонявам вниманието, да мисля за гадни неща, но не помага. Единствено, ако мастурбирам 1,2,3 пъти преди акта тогава помага или когато съм много уморен.
    Забелязах, че като тръгнеш с мисълта да свършваш бързо и то така и става или пък като постоянно мислиш за свършването.
    Затова като си удариш една,две преди акта си по-спокоен и не мислиш толкова ,че ще свършиш бързо. И в повечето случаи май помага.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Тази течност обикновено е съвсем малко 1-2 капки. Колкото да ти се овлажни част от главичката на пениса. (поне при мен)
    При мен е доста повече и се получава това което вече описах.
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "В някои случаи човек може да отдели голямо количество предеякулационна течност, причинена от притеснение или някакво раздразнение. Някои хора го наричат подмокряне. В такива ситуации, човек може да се обърне към лекар, защото отделянето на голямо количество такава течност може и да не е приятна."

    Както и предполагах. В случай, че отделяш голямо количество такава течност пак не е зле да се обърнеш към лекар.
    Повече предеякулат може да се отдели при голяма възбуда и секс, което е физиологично нормално, но понякога се налага сменяне на презерватива и бърсане на пениса, дори да не е имало свършване.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    пич аз издържам по 1 час без да свърша може да се за мислиш ко ми има нямам си и на идея но както свърша неми пада за жалост а мога да продължа но вчера ми се случи едно проблем че и то за първи път чи свърших за 10 мин което ме стресна осетих чи излиза и веднага го искарах и бях сигорен чи беше на време но слет 2 часа и половина на правихме 2 марш в който свърших слет час и продължихме отново слет както свърших отвънка и се испиках измих и слет това пушихме по една цигара и минаха 5 мин в който не ми падна фъкаия член брооо!!!! и тогаз сложих при презерватива за всеки случей защото по се чака около 15 20 мин слет свършване на мъжа но на правихме това и бро не ми падна и свърших слет 1 час за пътви път ми се случва да свърша за 10 мин или защото не бях мосторбирал 3 дена и за това или незнам но всичко мие 6 секса мие перфе мойта се кефи другото за 10 мин незнам ко речи но съм го еб**!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си