.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Бременна ли съм?

    Здравейте между 26 и 28 юни аз и приятеля ми се задоволявахме с ръце той свърши и след това започна и мен да пипа и ме е страх да не би случайно да е докоснал сперма по дрехите му преди да ме е пипнал наскоро го питах и той каза че щеше да усети но от тогава се стресирах
    След седмица на 5/6 юли ми дойде малко по рано на 25тия ден обикновено ми идва между 28 и 30 дена но ми се стори нормален цикъл 7 дена от началото на първия ден корема ме болеше както при всеки път имах нормално обилно червено кървене 4 дни следващия ден беше по малко и последните 2 беше зацапване както обикновено
    След като ми мина цикъла от време на време ме болеше между и над гърдите по често от дясно но за кратко и понякага ми се ходи до тоалетна по често но най много 5/6 пъти на ден което не е толкова много тези неща ги усещах и малко преди цикъла
    На 15тия ден от цикъла ми след като отидох до тоалетна и се изтрих имаше нещо жълта малка чертичка капка продължи през целия ден и на другия сутринта и спря
    След 2 дена ходих на гинеколог на 22ри юли и той каза че може да е овулациотно кървене прегледа ме и на ултразвук и каза че няма бременност но съм чувала че при някои до петата седмица не се вижда нищо иначе на снимката нямаше черна точка но ми се стори че има нещо като очертание но той каза че няма нищо и от притеснение от тогава нямам много апетит
    Един ден сутринта като станах и не ядох доста време ми се догади но след като ядох ми мина на следващия ден пак така но това и преди се е случвало
    На 22рия ден (преди 3 дена) като отидох до тоалетна потече малко бяла течност и до днес забелязвам че имам бяла течност като се изтрия или пипна с пръст да видя дали има Бяла е не е прозрачна не е разтеглива по скоро е като крем докато уринирам също тече понякога няма сърбеж болка или неприятна миризма
    Възможно ли е този секрет да е от бременност или просто е част от менструалния цикъл ? Струва ми се странно на 25тия ден да я имам и преди съм имала не съм и обръщала внимание кога каква течност имам затова съм объркана а и ми се струваше малко по малко След няколко дена тази седмица трябва ми дойде но ме е страх да не би да нямам
    Според вас от всичко това прочетено възможно ли е да съм бременна ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Щом приятелят ти си е свършил по дрехите си и ги избърсал с голи ръце преди да вкара ръка вътре в теб, за да те довърши, напълно е възможно поради тази негова, било то умишлена или не, немарливост да е вкарал достатъчно сперма, за да те оплоди. И въпреки въпреки тестовете, мнението на гениколога и ултразвука, най-вероятно е да си бременна, защото наистина най-вероятният вариант е течността, която капе от теб да е престоялата му сперма вътре в теб и сигурно вече мощно те оплодила няколко пъти преди да е успяла да изтече.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    най-вероятният вариант е течността, която капе от теб да е престоялата му сперма.
    Дано момичето не ти се върже сериозно

    Мила не се притеснявай, течението може да се дължи на много фактори, повечето от които да са напълно нормални и да няма от какво да се притесняваш. Гаденето сигурно се дължи на целия стрес на който си се подложила, нищо чудно и заради това да ти закъснее с няколко дни.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отдавна не бяха пускали такава тема !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Иди на лекар той щи кажи дали си бременна.. тук не можем да видим кво стаа в корема ти. :Д

  6. #6
    Някои неща никога не се променят в тоя сайт. Ебаха ме в ухото, бременна ли съм? Приятелят ми ми свърши на очите, бременна ли съм? Класика

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си