.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Angry 3абранена любов

    Здравейте,

    Аз(20) и приятелката ми(16) се обичаме взаимно, поддържаме връзка от 1 година вече и сме си сериозни. Опитахме да се разделим 3 пъти, но не става. След всеки опит се сближихме още повече.

    Проблемът е, че нейната по-голяма сестра ме мрази. Когато сестрата си намери гадже ние бяхме още в първия си месец и сестрата на моята приятелка нямаше лошо мнение за мене. Проблема дойде със новото гадже на сестрата, който иска да оправи моята приятелка на по-малкия си брат и да станат баджанаци.

    Моята приятелка не иска братчето, а иска мене, тя мене ме обикнала от пръв поглед. Обаче гаджето на сестра й не харесва това и иска да ни раздели. През последната година така е премил мозъка на сестрата, а тя на майката, че сега и двете ме мразят.

    Понеже имаме сравнителна разлика в годините все си мислят, че аз ще си играя с нея, и все депресират момичето, заключват я вкъщи, забраняват и сама да излиза където и да е било, постоянно я контролират с видео обаждания и т.н.

    Въпросът ми към вас е посъветвайте ме как да се справя с тази ситуация, аз съм сериозен с нея и я искам за жена. Аз мислех да отида да поговоря с баща й, но все пак искам и вашето мнение.

    Благодаря ви предварително за отделеното време и внимание.
    Последно редактирано от wolfcho : 07-31-2019 на 16:48

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    А дали не сте случайно от малцинствата? Не питам, за да се заяждам, но е от значение, а всичко от твоя разказ ме води към мисълта за това: начинът, по който говориш, правописните ти грешки, заглавието ти като на турския сапунен сериал "Забранена любов" както и описаните от теб традиции като това как смяташ да поискаш ръката на твоята много по-малка от теб възлюбена от баща й преди братът на гаджето на сестра й, който ти прави интриги заедно с брат си, да го направи първи. Не съм сигурен, че мога да те посъветвам какво точно е най-добре да направиш в този сапунен малцинствено етничен романс, но предполагам, че може да избягате някъде заедно като Ромео и Жулиета и стига никой да не ви разкрие къде сте отишили всичко ще бъде наред. Но до колкото знам за културата и обичаите на малцинствата в страната ни, понякога сред техните представители има и такива с много строги традиции и трябва да побързаш преди да са я продали на някой преди теб, че тогава става страшно и дори след традиционното гостуване в предаването на Мартин Карбовски, което ще последва за вас, защото той особено много си пада по такива малцинствени теми, няма да ви оправи проблема...
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-01-2019 на 12:18

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...турския сапунен сериал "Забранена любов"
    Тука бъркаш - сериалът не е турски а български и даже Бойко Борисов участваше в него (без майтап) !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Значи приятели,

    не съм от малцинствата, обаче нашето общество е строго консервативно. Не се имам за голям писар но повечето от грешките ми се дължат на малките копчета от клавиатурата на телефона ми. Интересно ми е вие щом съдите човек по неговия грешен правопис какви са вашите морали. Аз си признавам, че българският не ми е добър, защото не ми е майчин език, явно това означава, че нямам право на нормални човешки отношения.

    Вие може би се подигравате, защото на вас не ви се е случвало. Всеки си има своите проблеми и трудности в живота. Аз смятам за нередно подобно сатирично отношение, защото съм сигурен, че когато на вас ви е криво нещо и някой ви се подиграва вие почвате да го комплиментирате на майка и баща.

    Моля за бъдеще акп някой иска да се подиграва да си пести времето. Никак не е хубаво да риташ наранено куче.


    На никого не му пожелавам това да се случи, защото сестрата на моята приятелка я налага физически и това ме къса от сърце. Полиция не помага, и саморазправата не е нещо хубаво, затова попитах за вашето мнение, никой не е длъжен да помага. Насила хубост не става.

    Живи и зрави!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Малцинство си щом български не ти е майчин. Вероятно си мислиш, че само ромите са малцинство. В БГ има няколко големи малцинствени групи.
    Та, щом се обичате, се вземете. Нямат право да се държат така с нея. Да се обърне към някоя институция (закрила на детето). Съмнително колко ще помогнат, но знае ли се.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  6. #6
    На скоро отрязах една 15 годишна която ме спря на улицата и директно ме целуна. Такава разлика в годините считам малко за педофилие. Ако ти си на 25, а тя на 20, става. Явно си много безнадежден пич за да тръгнеш с нея.

    Товя е моето мнение, а моя съвет е да си намериш някой горе-доле на твоята възраст.
    Последно редактирано от wickeduser : 08-09-2019 на 18:32

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от wickeduser Виж мнението
    На скоро отрязах една 15 годишна която ме спря на улицата и директно ме целуна.
    Това кога го сънува ?!?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това кога го сънува ?!?
    Тоз пък... не ми вярваш ли :Д .. как ти се струвам


    В прочем не ти ли напомням за някой потребител от форума?
    Последно редактирано от wickeduser : 08-11-2019 на 10:09

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от wickeduser Виж мнението
    ...В прочем не ти ли напомням за някой потребител от форума?
    На фейк ми напомняш !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    На фейк ми напомняш !
    Епа чак толкоз ли съм готин бе....

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от wolfcho Виж мнението
    Интересно ми е вие щом съдите човек по неговия грешен правопис какви са вашите морали.
    Никъде не съм си позволил да съдя теб, а единствено съм констатирал най-любезно неща, които се разкриват за теб и ситуацията ти единствено и само на базата на това, което си написал в първия си пост. Сега, дали това ти е помогнало или не е отделен въпрос, но аз не пиша само за теб, а за всички останали, които ще прочетат какво съм написал. И да е имало нотка на някакъв сарказъм, ирония или укор, то това е било в правото ми да го кажа като член на свободното интернет пространство. И поради абсолютната си анонимност ти не си длъжен да се ангажираш или засягаш, защото по всяка вероятност нещата, които си казваме тук никога не бихме си ги казали на живо.

    Цитирай Първоначално написано от wolfcho Виж мнението
    Аз си признавам, че българският не ми е добър, защото не ми е майчин език, явно това означава, че нямам право на нормални човешки отношения.
    Имаш право на човешки отношения. Не разбирам какво толкова се засегна, когато предположих, че си от малцинствата, което в края на краищата всъщност се оказа инстина. Не съм те причислил към конкретна малцинствена група, към която може да има негативни предразсъдъци и мисля, че бях достатъчно учтив с теб. И дори да си в такава, отново ще съм не по-малко учтив към теб.

    Цитирай Първоначално написано от wolfcho Виж мнението
    Вие може би се подигравате, защото на вас не ви се е случвало. Всеки си има своите проблеми и трудности в живота. Аз смятам за нередно подобно сатирично отношение, защото съм сигурен, че когато на вас ви е криво нещо и някой ви се подиграва вие почвате да го комплиментирате на майка и баща.
    Ти казваш, че ти се подигравам, а аз просто ти подавам ръка с мнението си. Очевидно ти не смяташ, че на някой в твоята ситуация може и да му помогне и такова мнение, но можеш ли да си напълно сигурен? Разбра ли на колко много нива се опитах да помогна в твоя живот чрез мнението си? Вникна ли достатъчно задълбочено? Мисля, че българският ти е прекрасен, така че би трябвало да имаш капацитета да разбереш какво съм ти казал.

    Цитирай Първоначално написано от wolfcho Виж мнението
    Моля за бъдеще акп някой иска да се подиграва да си пести времето. Никак не е хубаво да риташ наранено куче.
    Държа да отбележа, че никога не бих посягал животни!

    Цитирай Първоначално написано от wolfcho Виж мнението
    На никого не му пожелавам това да се случи, защото сестрата на моята приятелка я налага физически и това ме къса от сърце. Полиция не помага, и саморазправата не е нещо хубаво, затова попитах за вашето мнение, никой не е длъжен да помага. Насила хубост не става.
    И защо полицията да не помага? Живеейки в демократична държава трябва да си знаете правата. Обяснявате си обстойно проблема, че има домашно насилие и системен тормоз към непълнолетно лице (възлюбената ти) на медиите ("Отечествен фронт" на Карбовски или на "Ничия земя" по Нова) и пускате жалби в полицията и току-виж нещо вашият проблем се разреши. От тази гледна точка наистина се намирате в изгодна ситуация да попаднете в полезрението на медиите, защото, както вече казах, водещите се водят по зрителския интерес, а той винаги е активен, когато действащите лица в една драма са от някакъв екзотичен етнос. След появата ви като гости някъде по телевизиите с вас може да се свържат сума ти организации и хора, които да ти предложат помощ по-качествена от тази, която ще получиш от който и да било форум.

    Цитирай Първоначално написано от wolfcho Виж мнението
    Живи и зрави!
    И на теб! Може да ми благодариш отново!
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-14-2019 на 09:10

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от wickeduser Виж мнението
    Тоз пък... не ми вярваш ли :Д .. как ти се струвам


    В прочем не ти ли напомням за някой потребител от форума?
    Да питаме Красимир Йорданов той ще ти каже. Където те би със счупена ръка ване

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си