.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    За или против секса с късане на дрехите?

    Здравейте,

    Темата е и за мъже и за жени. Та.. въпроса е падате ли си по такъв вид секс и какви дрехи бихте прежалили?

  2. #2
    Аз лично бих прежалил и дънките и тениската, ако знам че момичето ще ме пази и няма да ме пореже. Дори си представих как ми разкъсва дънките около дюкяна и ми го изважда през скъсаната дупка. Заради тръпката няма да се противя стига да знам че ще има с какво да се прибера после, ако се налага.

  3. #3
    Аз съм за, но само ако къса мойте дрехи.

  4. #4
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    За единия секс не си давам дрехите. Трябва да съм доста пил или да съм вързан, за да се случи

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пълни глупости !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    anonymous1043668
    Guest
    Най много късането на дрехите на някое момиче да те подтикне към изнасилване после! Няма смисъл. Съблечи се като човек, парите не извират за нови, а на сутринта с какво ще си облечен като си ходиш ми е много интересно.

  7. #7
    Като се замисля.. бих и скъсал само сутиенчето със зъби... колко сладко звучи :3

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Най много късането на дрехите на някое момиче да те подтикне към изнасилване после! Няма смисъл. Съблечи се като човек, парите не извират за нови, а на сутринта с какво ще си облечен като си ходиш ми е много интересно.
    +1

  9. #9
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Против.


  10. #10
    Е за емоцията може 1-2 пъти да прежаля някоя блуза за дънките ми е малко чудно как ще ги съдере с ръце трябва да е доста яка hahah иначе що се отнася за парите по заносените дрехи не ми свидят 60-80 лв за нови. Някой хора плащат по толкова за изискани вечери, които после изсират в кенефа след има-няма 4 часа или букет цветя дето след 4-5 дена е на боклука.

  11. #11
    Зависи какви са дрехите Има някои дрехи, които не бих позволила да ми скъсат в какъвто и да е момент, колкото и да е гореща ситуацията. А, един съвет към момчетата, недейте да късате дрехите на момичета, с които не сте гаджета отдавна, защото може да ви съдят за изнасилване. Просто днес четох една статия за това че Кристияно Роналдо е бил съден за изнасилване в миналото - https://betcredo.net/kristiano-ronaldo/ Така че много внимавайте какво правите

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Ivanina_St Виж мнението
    Зависи какви са дрехите Има някои дрехи, които не бих позволила да ми скъсат в какъвто и да е момент, колкото и да е гореща ситуацията. А, един съвет към момчетата, недейте да късате дрехите на момичета, с които не сте гаджета отдавна, защото може да ви съдят за изнасилване. Просто днес четох една статия за това че Кристияно Роналдо е бил съден за изнасилване в миналото - https://betcredo.net/kristiano-ronaldo/ Така че много внимавайте какво правите
    въпроса беше и какви дрехи би позволила да ти скъсат

  13. #13
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Изратеняци! Древните юдеи са раздирали дрехите си в знак на отвращение от демонстрирано богохулство. А вие искате да го адаптирате към низките си страсти.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Изратеняци! Древните юдеи са раздирали дрехите си в знак на отвращение от демонстрирано богохулство. А вие искате да го адаптирате към низките си страсти.
    https://vicove.com/vic-21074
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си