.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Нямам приятели

    Здравейте!
    Ще Ви бъда много благодарен ако ми помогнете.Проблемът ми е следният нямам приятели,трудно създавам нови винаги се чувствам отхвърлен от различните компании,в които съм бил.Предстои ми студентски живот и ме е страх как ще си намеря приятели

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Лошо... нямаш социални умения и явно си аутсайдер.

    Опитай се на новото място с новите хора да започнеш наново! Имай предвид, че едва ли ще стане от първия път (първата нова компания). Ако се провалиш, ще трябва да започнеш наново и начисто с друга компания, да избегнеш грешките и приложиш поуките от общуването ти с предишните социални среди!

    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от ivan00 Виж мнението
    Здравейте!
    Ще Ви бъда много благодарен ако ми помогнете.Проблемът ми е следният нямам приятели,трудно създавам нови винаги се чувствам отхвърлен от различните компании,в които съм бил.Предстои ми студентски живот и ме е страх как ще си намеря приятели
    И аз нямам и като бях студент нямах просто общувах там с хора, но нищо повече всеки си имаше свой собствен живот, семейство приятели и тнт и сега пак съм без.....Или се променя човек или си остава сам...

  4. #4
    Аз също съм нов в този форум и ми е приятно да се запознаем тук.

  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Сектите такива като теб търсят. Пази се!

    Иначе съм казвал и пак казвам, че човек няма нужда от приятели, те само пречат.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Първо кажи, какъв смисъл влагаш в думата "приятел"? С какво трябва да се характеризират отношенията ти с един човек за да го квалифицираш, като приятел? Дали в това не е една част от проблема - в грешни разбирания и очаквания за приятелство?

  7. #7
    Ами повечето хора са ми просто познати.Като се срещнеем случайно си говорим.А като им звънна да излезнем всеки път ми отказват

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ivan00 Виж мнението
    Ами повечето хора са ми просто познати.Като се срещнеем случайно си говорим.А като им звънна да излезнем всеки път ми отказват
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Първо кажи, какъв смисъл влагаш в думата "приятел"? С какво трябва да се характеризират отношенията ти с един човек за да го квалифицираш, като приятел? Дали в това не е една част от проблема - в грешни разбирания и очаквания за приятелство?
    Ами повечето хора са ми просто познати.Като се срещнеем случайно си говорим.А като им звънна да излезнем всеки път ми отказват

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си