.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Lightbulb Моята случка във Гърция с българка

    Здравейте на 22 години съм от град Пловдив искам да разкажа моята случка със една българка която се запознахме във Гърция. ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ТОВА Е ГОЛЯМ НО ИНТЕРЕСЕН И ИЗТИНСКИ РОМАН,

    Да започнем

    Бвх крупие във едно от тепетата във Пловдив заминах за Гърция април месец да работя на морето започнах във една голяма таверна на работа винаги си мечтаех да имам сериозна връзка от бедните съм но работлив
    Работих си аз 2.3 седмици и изведнъж дойдоха компания жени българки със мъже гърци едната е женена със 2 деца за грък а въпросната дама е на 30 аз обслужвах тяхната маса винаги тя бе голяма момичето си има дъщеричка на 4 год аз стоя до вратата и малкото момиченце идва и си играе със мене аз понеже обичам дечицата и аз обръщах внимание и си играех със нея седмица по късно ми идва покана във фейсбук със въпросната дама със дъщеричката не знам как ми е открила фейса

    Писахме си питах я познаваме ли се тя изпрати емотикон смеещо човече е и ми праща снимка на дъщеричката си и аз не можах да загрея тя ми каза че идвала във въпросната таверна а момичето е много готино слабо сексапилно разликата ни е 8 год както и да е работих от сутрин 11 до вечер 2.3 след това ходих във едно малко барче да си пиивам бира уиски със мисълта да се запозная със някое момиче всеки ден ходих след работа във въпросното барче а то излезе че още една българка 40 годишна работи там запозна се със мене и ми каза от каквото имаш нужда ще ти помогна много добро отношение за което евала мина се месец тя ми каза ако иска да ходим във България до границата да си купим нещо цигари и да хапнем но не знаех че ще ходим със тази мадама 30 годишната която бе толкова красива както и да е ходихме хапнахме върнахме се но не си говорих много със тази 30 годишна дама след 2 седмици тя почна да ми пише как си какво правиш и аз си и отговарям имаше случай да ходим на кафе не и отказах виках си одарих джакпота да ама не тя ме обърка много не знаех за приятел ли ме иска нямаше близки отношения към нас изкарах цели 4 месеца на работата си и дойде време да напускам казах и тя вика както си решиш приготвям си аз багажа да се прибирам към Солун тя ми пише аи слез да пушим по една цигара оставяше ми още 1 час до автобуса а барчето което работеше 40 год българка беше по обяд отидох и и казах да дойде да се видим за последно след 10 мин дойде но нямаше сериозен разговор пушихме цигари пихме по една кола здрсвисахме се казахме си чао качих се на автобуса той спря на един магазин да взима още хора и имаше кръгово минаваше по край барчето отвън аз бях на предната седалка на автобуса тя изгледа все едно плаче пристигнах във едно градче на 30 км от работното си място при един приятел да остана за 1 ден туко що слязох от автобуса тя ми писа айде слез от автобуса утре аз ще те закарам отказах исках да я тествам казах и че е късно и тръгвам тя ми каза както решиш спря да пише на сутринта се събуждам отварям фейсбук и пиша добро утро тя ми писа пристигна ли казах и не ще остана още няколко дни тя ми каза искаш ли да си починем някъде за 2 дни съгласих се взе дъщеричката и отидохме близо до границата във едно много готино хотелче спряхме за цигари тя ме пита водка пиеш ли казах да все едно голямо шише във 11 излезнсхме на терасата да пием аз здравата от притеснение жуля а тя бавно малката заспа към 1 аз влязох вътре изкъпах се след това тя се изкъпа аз си легнах но леглата бяха един до друг тя спя със малката на едно легло аз на отделно тя излиза да си пие още на терасата стана към 3 аз не бях заспал тя легна при малката със лице към мене аз се правя на заспал тя дойде в мойто легло и ме будеше вика искаш ли вода викам да но много пиян тя ми дава чашка със 1 глътка вода стана ми смешно изпих я легнах си тя легна при мене почна да ме гали и аз също викам си от вътре яко ебан ще падне имам си гадже вече сериозна връзка със красиво детенце правихме секс около 2 часа на не свърших а тя умираше от кеф и пъшкане аз се притесних детето да не се събуди а тя пъшкаше доста силно но не успя да се събуди малката за спахме в прегръдка сутринтя се събуждам тя спи на другото легло аз излизам на терасата и тя идва при мене но все едно не сме правили нищо а тя трябваше да заминава обратно за Гърция да работи но ме попита искаш ли да останем и днес съгласих се водих я 2.3 пъти на ресторант не 1 оставях да плаща а хотела тя го беше платила без да знам останахме още една нощ пак го повторихме тва със водката и пак секс целувки със език всичко прибрах се и аз със нея във Гърция тя не остави на гарата исках да я целуна но малката ни гледаше подадох и ръка за чао всичко бе окей прибрах се и потънах във мрак викам си какво ще прави със този грък защо отива при него мина се 2 дни и я попитах какво смята да прави тя отговори че ще си стои там и е работата тя живее със този грък но не е женена от година да заедно а той е на 40 и отгоре а тя едва на 30 тя бе перфектната жена за мене предложих и да живее със мене тя каза няма как да станат нещата тъй като майка и брат и живеят там работят и че дори да се раздели със този грък пак сама ще си живее

    мисълта ми е колеги имам въпрос към вас

    Дали тя ме харесва или искаше просто да се изчука със мене гадно ми е вече 3тя седмица без нея пишем си като почна да и пиша големи романи и нещо друго тя го прочита не отговаря на тях само на добро утро и как си какво да правя моля за помощ блягодаря но едно е сугурно че ако и кажа да се видим ще се съгласи но какво да и кажа като се видим как бихте реагирали вие благодаря извинявам се за големия роман.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Жената си е търсела разнообразие и те съветвам да спреш да мислиш за нея.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3

    Относното момче

    А какво ще кажеш за фейсбук колега да я блокирам ли да спра ли да си пиша със нея да чакам ли тя да се сети за мене

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Ами остави си я. То не пречи като се позбравите пак да се срещнете в някой хотел.
    Това се нарича любовница,търсиш я само за едно нещо и тя теб по същия начин и бъди наясно,че си има съпруг,който е по-важен от теб.

    пп
    Ако ви хване значи сте глупаци
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5

    Въпросното момче

    Тя има дете от българин но не живеят заедно и живее при грък не са женени а и вече са година заедно той само я развежда по заведения през 2 дни паралия но защо да потърси мен не я задоволява ли?

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Alexboynovski98 Виж мнението
    Тя има дете от българин но не живеят заедно и живее при грък не са женени а и вече са година заедно той само я развежда по заведения през 2 дни паралия но защо да потърси мен не я задоволява ли?
    Това само тя си знае защо те е потърсила,но те съветвам да държиш дистанция.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Просто ми липсва писах и здравей как си тя само сийнва като бях на морето тя се съсипваше да ми пише как да и отвлека вниманието какво да направя просто я искам страшно много

  8. #8
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Леле, ного дълго изречение.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #9
    Не се занимавай.
    Просто го приеми, че си бил използван. Не е лесно да го приемеш, но е факт. Тъпо е, особено когато развиеш някакви чувства и си мислиш, че това ще е човекът до теб.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си