.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Question Как да ... се справя с тези новите

    Ох много е сложна моята.
    Моя приятел е студент и сега през лятната си почивка по цял ден няма какво да прави. Аз за жалост съм на работа и не мога цял ден да бъда покрай него. Той се е запознал с 4 момичета (да, момичета са 7-8-9 клас). Всеки ден е с тях. Не мога да го видя вече. Все път щом се видим започваме да се караме заради тях и всичкото отгоре че понякога не зарязва заради тях Пробвах да излизам с тях да мога поне заради него да се разбирам с тях. Какво да се разбирам. Свършвам работа искам да изляза на спокойствие да си поговоря с някой. Какво говорене бе братче детска градина крещи се, обикаля се, говорят за някви неща и то поне да говореха на български, а то някаква комбинация от английски и български. Полувината изречение на английски другата на каквото дойде. Нямам какво да си кажа с тези момичета.
    Говорила съм с моя приятел, дори не иска да ме чуе. Отговора му е "Не може винаги да става на твоята". 1 месец излиза с тях и вече аз не изсържам. Абе поне да дойде като мъж "Ей аз с тебе нямам какво да си кажа не ми е приятна компанията ти съжалявам". Днес уж щеше да ми отдели деня само за мене. Добре направи го. 50% скандали по тема новите, 40% мълчане и блеене и 10% сме си говорили за нещо нормално. Преди не млъквахме карахме се но след 15 минути пак се разбирахме.
    Кажете ми какво да правя. Да се преструвам, че ги харесвам и да лицемернича за да бъда до приятеля си или да го оставя да си блъска главата както знае и да си търся ко да правя.

  2. #2
    Пфф, а като се замисля че аз съм перфектния? А момичетата вместо да идват при мен, ходят при такива като "приятеля ти". Немам думи.

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от ymmit Виж мнението
    Ох много е сложна моята.
    Не, не е.

    Цитирай Първоначално написано от ymmit Виж мнението
    Моя приятел е студент и сега през лятната си почивка по цял ден няма какво да прави.
    Така като кажеш, че е в почивка нека се замислим като почивка от какво? Поредният бездарен случай на "студент" в някой от многото ни елитни родни университети. Лентяй лежащ на гърба на родителите си и точещ лиги по някакви малки ученички както става ясно напред в историята ти. Едва ли, ако беше някой сериозен студент щеше да търчи след малки пикли надявайки се да ги пипа под полите.

    Цитирай Първоначално написано от ymmit Виж мнението
    Аз за жалост съм на работа и не мога цял ден да бъда покрай него. Той се е запознал с 4 момичета (да, момичета са 7-8-9 клас). Всеки ден е с тях. Не мога да го видя вече. Все път щом се видим започваме да се караме заради тях и всичкото отгоре че понякога не зарязва заради тях
    Зарязва те, защото си му скучна и вероятно не достастъчно привлекателна, а сега си има цели 4, които са му завъртяли главата и той е оглупял от разгонване. При това са млади и напращяли, а ти си някаква работеща, което поставяйки те до безделник като него автоматично те прави с 10 години по-възрастна.


    Цитирай Първоначално написано от ymmit Виж мнението
    Пробвах да излизам с тях да мога поне заради него да се разбирам с тях. Какво да се разбирам. Свършвам работа искам да изляза на спокойствие да си поговоря с някой. Какво говорене бе братче детска градина крещи се, обикаля се, говорят за някви неща и то поне да говореха на български, а то някаква комбинация от английски и български. Полувината изречение на английски другата на каквото дойде. Нямам какво да си кажа с тези момичета.
    Мястото ти изобщо не е в тази компания и няма как да се впишеш, защото на ученичките в историята не им е интересна някаква си по-голяма уж кака, която вероятно е с проблеми в самочувствието, защото е достатъчно смотана, за да преследва някакво момче навсякъде, въпреки че е ясно от далече, че то търси и предпочита тяхната компания, а не нейната. На тях това им изглежда точно така в главите. Едно, че си правят ташак с някакъв 20 годишен смотльо, който се пуска да им ходи по задните части надявайки се на някакво чудо, че случайно ще му се отвори парашута с някоя от тях. И второ на ръка, ти им идваш като някакъв бонус, за да ви обсъждат и разнасят колко тъпа двойка сте и специално ти колко си смешна да ходиш по гъза на всички докато пред очите ти става гавра и с теб.

    Цитирай Първоначално написано от ymmit Виж мнението
    Говорила съм с моя приятел, дори не иска да ме чуе. Отговора му е "Не може винаги да става на твоята".
    Естествено, че не иска да те чуе, защото не му обясняваш нещата правилно така както аз ти обясних как изглеждате от страни. Но длъжна ли си след като явно ти си му някакъв "план Б" и очевидно истинската цел, която си е поставил е да бодне млада мръвка.


    Цитирай Първоначално написано от ymmit Виж мнението
    1 месец излиза с тях и вече аз не изсържам. Абе поне да дойде като мъж "Ей аз с тебе нямам какво да си кажа не ми е приятна компанията ти съжалявам". Днес уж щеше да ми отдели деня само за мене. Добре направи го. 50% скандали по тема новите, 40% мълчане и блеене и 10% сме си говорили за нещо нормално. Преди не млъквахме карахме се но след 15 минути пак се разбирахме.
    Вашето е някаква пародия на връзка. Няма да дойде като мъж да ти каже нищо, защото му трябваш, за да не се чувства сам. Очевдино е, че не е достатъчно доволен от това, което си има и би си разкопчал ципа и пред най-тъпата 14 годишна стига да му се отвори такава възможност.



    Цитирай Първоначално написано от ymmit Виж мнението
    Кажете ми какво да правя. Да се преструвам, че ги харесвам и да лицемернича за да бъда до приятеля си или да го оставя да си блъска главата както знае и да си търся ко да правя.
    Не лицемерничиш ти, а той. Правят те на задни части. А иначе ти какво смяташ, че е редно да направиш?
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-14-2019 на 07:24

  4. #4
    Интересно ми е за какво си говорят със 7ми 8ми клас момиченца

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    Интересно ми е за какво си говорят със 7ми 8ми клас момиченца
    Според мен обсъждат библията.

  6. #6
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Кажете ми какво да правя. Да се преструвам, че ги харесвам и да лицемернича за да бъда до приятеля си или да го оставя да си блъска главата както знае и да си търся ко да правя.
    Замисли се ти какъв човек има нужда до теб и какво той искаш да дава във връзката ви. Накратко зарязвай го и си намери сериозно момче, с което да дърпате напред, а не да се занимаваш с детски истории

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от CandyFire Виж мнението
    Според мен обсъждат библията.
    детската може

  8. #8
    Имам чувството, че разказа част от моята история ама като обърнем ролите. При мен лошото е, че тя излиза ту с по-малки, ту с чичаци. А уж е "зряла жена", ааха...
    Грам не ти е работа в тази компания. Бий му шута на този твоя "сериозен" и "зрял" приятел и си живей живота докато не срещнеш друг.(Така де, не, че после няма пак да си го живееш ама гледай да си намериш свестен).
    Студент, а същевременно се занимава със 7,8,9 клас...толкова ли ниско е паднал?
    До там ли му е паднал критерия, да има момиче до себе си, което е зряло, работи също така се раздава за него, а той да ходи по някакви шматки с детския акъл, още, в 7,8 клас.
    Задай му го този въпрос на него и му прати поздрави!
    И се осъзнай на време, не се раздавай и не се опитвай да го променяш тоя льольо. Ще си намериш някой, който да те цени повече.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  9. #9
    Аз съм на принципа, че човек когато иска да е с теб, ще намери начин и време. Останалото са просто извинения.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си