.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 43 от общо 43
  1. #26
    До Грозния: Това, че пишеш във всяка тема и се опитваш да се правиш на остроумен, те прави точно обратното, а именно досаден. С плоските си акъли, които се опитваш да даваш, будиш у хората съжаление на нереализиран, виртуален трол.

  2. #27
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти наясно ли си, че за да пръснеш 50 лв за една вечер, трябва да взимаш поне едни 1000-1500 лв на месец?! Освен ако не си някой прошляк, който живее на кремвирши, хляб и лютеница, за да спести едни 50 лева за да черпи мастии по заведенията?!
    Сигурно си е точно такъв!
    Освен това заплати в този диапазон (1000 - 1500 лв месечно) се взимат почти масово (поне в столицата) и въобще не са достатъчни, за да си тарикат особено, ако от тях поради някаква причина трябва да отделиш за наем. Жените в дългосрочен план търсят в един мъж повече възможности от това той да може да им плати пуканките в киното от дъжд на вятър все едно са в 7 клас. Та то едно кино на 3Д прожекция за двама + менюта с пуканки и коли + такси за прибиране после излизат над 50 лв, та какво остава, ако разчиташ, че трябва да я впечатляваш (лъжеш) всеки ден, че си платежоспособен. Не може един ден да си тарикат, а на следващия да си отново пълен прошляк и да й кажеш "Ъъм, такова, днес няма да мога... Колата имам да поправям... А после ли? После имам такова... Ъъ, едни части съм се разбрал вечерта да ги чакам в 11... Абе няма да може да се видим довечера... Или тази седмица..." тъжно осъзнавайки, че със заплата 1,5 к в средата на месеца си стигнал дъното и останал с едни къси ~ 500 лв, а докато получиш заплата ти остават да доизбуташ още 15 дни. За спокоен живот с елементарна сигурност си ти трябват минимум 3 к. Така че естествено, за да пести и да се прави нашият герой AlokiNn на тарикат му се налага да мачка кренвирши с лютеница от китайско пюре (с 3 % домат) за 0,99 лв от Фантастико. И така сигурно си позволява грандиозните почерпки, които прави в "Студентски град", където с няколко лв се чувства цар, защото може в "33" да си намери веднъж в годината някоя достатъчно закъсала студентка първи курс, с ниско самочувствие, която няма изградени още кой знае какви "градски претенции" и за афтър я впечатли с възможности като да купи водка флирт за 7 лв + сок от ябълка в кутия от 2,50 лв от някоя денонощна будка и после я заведе в обещежитието си, а на закуска я черпи дори с дюнери от там където работи и по този начин вече се е издигнал в нейните очи, а сам в своите вече си се е помислил за избечен успял ебач, защото тази година му е възрало...
    А ето, че се оказах и съвсем прав:
    Той е добавил и цигари (вероятно без бандерол) във формулировката си за успех!

    Цитирай Първоначално написано от AlokiNn Виж мнението
    Сметни две таксита, цигари, ресторант, вход за дискотека, консумация и най-вероятно да почерпиш някое момиче. Пък и докато жените по заведенията са *** и ти ги "използваш" няма да ти се случат нещата
    Съмнявам се две таксита да плащаш. Отиваш с градски транспорт! Не се прави на тарикат! А за щедрите ти "тарикатски почерпки" вече ги уточнихме нещата.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти от Луната ли падаш бе?! Учим го на реалността, че без пари си г-н Никой!
    Явно на тебе като мама и тати ти дават и не знаеш как се изкарват парите!
    С пари можеш да бъдеш който и каквото си поискаш, докато без пари си един естествен, истински прошляк, който е "себе си" поради липса на друг избор и възможности! Повярвай ми, никоя жена не иска да е с такъв мъж!
    Абсолютно правилно! Грозният отново ви затапи!

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Какви са тия простотии!? Аз с 50 лв. живея повече от седмица. Кой нормален човек дава 50 лв. за ***, която дори не е е сигурно, че ще използва. Ясно е че пишете във форум, ама се върнете малко в реалността.
    Искаш да кажеш, че живееш с 200 лв на месец? Как оцеляваш? Е, ти все пак си поп, учиш се да живееш смирено. Но какво смяташ за тегавите ДС мутри със скъпите коли от БПЦ? Те с колко казват, че живеят?

    Цитирай Първоначално написано от arturartur Виж мнението
    До Грозния: Това, че пишеш във всяка тема и се опитваш да се правиш на остроумен, те прави точно обратното, а именно досаден. С плоските си акъли, които се опитваш да даваш, будиш у хората съжаление на нереализиран, виртуален трол.
    За разлика от теб, той е доказан инфлуенсър тук, така че по default е много по-реализиран от теб, който си собственик на тъп фейк профил с 4 ти мнения, инвестирал от така ценното си скъпо платено време на безработен, за да си регистрира имейл и профил тук, с който да изкаже специалното си мнение за Грозния, на когото вероятно изобщо не му пука, че съществуваш.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-19-2019 на 14:05

  3. #28
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Искаш да кажеш, че живееш с 200 лв на месец? Как оцеляваш? Е, ти все пак си поп, учиш се да живееш смирено. Но какво смяташ за тегавите ДС мутри със скъпите коли от БПЦ? Те с колко казват, че живеят?
    Няма значение с колко живея, за ежедневни разходи ми стигат 200 на месец.

    Всеки има право да живее както иска. Затова човекът има свободна воля. Факт е, че във висшето (а и не само) духовенство има ярки примери за неподражание. Това не означава, че трябва да се откажа от вярата си. Те и по този начин учат миряните на христянски живот. А това, че не живеят по Божия закон не ги прави по- малко свещеници, както мислят повечето хора. Но както и да е, не това е темата.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #29
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Няма значение с колко живея, за ежедневни разходи ми стигат 200 на месец.
    Т.е. живееш с по 6,45 лв на ден? Наистина ми е интересно как успяваш. Моля те, сподели. Не казвам, че е важно за аудиторията, дори може би не й пука, но за мен поне ще бъде интересно да кажеш как го правиш.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Всеки има право да живее както иска. Затова човекът има свободна воля.
    Абе не е баш така. Човек се простира според чергата си. Така че явно, когато нямаш пари няма и как да живееш както си искаш. Защото ти може да искаш да си живееш като султана на Бруней, но очевидно дори с уж свободна воля ще срещнеш непреодолими спънки. Та за каква свободна воля говореше пак?

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Факт е, че във висшето (а и не само) духовенство има ярки примери за неподражание. Това не означава, че трябва да се откажа от вярата си. Те и по този начин учат миряните на христянски живот. А това, че не живеят по Божия закон не ги прави по- малко свещеници, както мислят повечето хора. Но както и да е, не това е темата.
    Ами напротив, точно това означава. Защото твоята вяра подкрепя бюрократичната машина, в която ярките примери за неподражание не са някакви изключения, а системата й е устороена да работи тъкмо за тях. Значи ти е време да смениш вярата си или поне за някои неща. Със своята смиреност ти позволяваш на една престъпна машина да работи. Или може би ти сам се надяваш да търгуваш с души и да се киприш със златни ланци и скъпи часовници някой ден докато те охранява НСО и се возиш в лимузини? Тогава е ясно защо търпиш да креташ за момента на 200 лв. Просто си казваш "Търпи още малко, трайкай си смирено... Някой ден ще ти дойде времето и на теб да ти се усмихне късметът. Будали колкото щеш има за кръщенета, сватби, погребения, освещавания... Ясно ти беше още със записването в семинарията, че келепир ще има в тия неща! Не се отказвай сега когато си вече толкова близо!... Така че трай бабо за хубост още малко!... Мисли позитивно! Мисли позитивно! Мисли позитивно!..." Та и твоята вяра е малко като на тези хора, които търкат билетчетата...
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-19-2019 на 14:20

  5. #30
    С малкло късмет, доза чар и повече алкохол ти е в кърпа вързана.

  6. #31
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Сигурно си е точно такъв!
    За спокоен живот с елементарна сигурност си ти трябват минимум 3 к. Така че естествено, за да пести и да се прави нашият герой AlokiNn на тарикат му се налага да мачка кренвирши с лютеница от китайско пюре (с 3 % домат) за 0,99 лв от Фантастико. И така сигурно си позволява грандиозните почерпки, които прави в "Студентски град", където с няколко лв се чувства цар, защото може в "33" да си намери веднъж в годината някоя достатъчно закъсала студентка първи курс, с ниско самочувствие, която няма изградени още кой знае какви "градски претенции" и за афтър я впечатли с възможности като да купи водка флирт за 7 лв + сок от ябълка в кутия от 2,50 лв от някоя денонощна будка и после я заведе в обещежитието си, а на закуска я черпи дори с дюнери от там където работи и по този начин вече се е издигнал в нейните очи, а сам в своите вече си се е помислил за избечен успял ебач, защото тази година му е възрало...
    Радвам се как си упражнявате фантазиите на мой гръж, но реалността е съвсем друга. Студентските години минаха отдавна, на общежитие никога не съм бил, а пък в студентски не съм бил от години. Но като изключим моето име от ситуацията, много хора са на точно този принцип. Както и да е, стандартно за българските форуми е да се пита едно, а да се говори съвсем, съвсем друго

  7. #32
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Т.е. живееш с по 6,45 лв на ден? Наистина ми е интересно как успяваш. Моля те, сподели. Не казвам, че е важно за аудиторията, дори може би не й пука, но за мен поне ще бъде интересно да кажеш как го правиш.
    Kaзах, това са ежедневни разходи за храна и такива неща. Не включваме тук битови сметки, дрехи и т.н.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Абе не е баш така. Човек се простира според чергата си. Така че явно, когато нямаш пари няма и как да живееш както си искаш. Защото ти може да искаш да си живееш като султана на Бруней, но очевидно дори с уж свободна воля ще срещнеш непреодолими спънки. Та за каква свободна воля говореше пак?
    Под свободна воля се има предвид избори. Ти може да имаш много пари и пак да живееш скромно.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ами напротив, точно това означава. Защото твоята вяра подкрепя бюрократичната машина, в която ярките примери за неподражание не са някакви изключения, а системата й е устороена да работи тъкмо за тях. Значи ти е време да смениш вярата си или поне за някои неща. Със своята смиреност ти позволяваш на една престъпна машина да работи. Или може би ти сам се надяваш да търгуваш с души и да се киприш със златни ланци и скъпи часовници някой ден докато те охранява НСО и се возиш в лимузини? Тогава е ясно защо търпиш да креташ за момента на 200 лв. Просто си казваш "Търпи още малко, трайкай си смирено... Някой ден ще ти дойде времето и на теб да ти се усмихне късметът. Будали колкото щеш има за кръщенета, сватби, погребения, освещавания... Ясно ти беше още със записването в семинарията, че келепир ще има в тия неща! Не се отказвай сега когато си вече толкова близо!... Така че трай бабо за хубост още малко!... Мисли позитивно! Мисли позитивно! Мисли позитивно!..." Та и твоята вяра е малко като на тези хора, които търкат билетчетата...
    Няма такова нещо. Вярата и църквата нямат общо с някой си, който е временно неин представител. А достойни свещеници има, просто медиите ни показват само другите.

    Да, аз в 7-ми клас точно за ланци и лимузини съм мислел.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #33
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от wickeduser Виж мнението
    Аз си бачкам за стабилна заплата пич, как пък разбра че съм без пари. Аз от 4 години си живея сам. И всичко което имам съм си го купил сам. Освен това като умреш, нека тоя който вземе всичко да е синът/дъщеря ти. Както казах без пари си никой.

    Определено не си схванал смисъла на това което написах. Опитай пак!

    Нека ти поясня. Парите има кой да ти ги вземе винаги,но има неща които за да ти ги вземат сам трябва да ги дадеш.

    Все ми е тая кой колко пари има. Винаги мога да видя сметката на всеки и да му покажа кой съм!

    Че даже после мога да направя така,че да не ме хванат жив.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #34
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от AlokiNn Виж мнението
    Радвам се как си упражнявате фантазиите на мой гръж, но реалността е съвсем друга. Студентските години минаха отдавна, на общежитие никога не съм бил, а пък в студентски не съм бил от години. Но като изключим моето име от ситуацията, много хора са на точно този принцип. Както и да е, стандартно за българските форуми е да се пита едно, а да се говори съвсем, съвсем друго
    На снимката изглеждаш точно като представител на хората с тези принципи и смешната самоувереност, че флексвайки имаш какво да покажеш. И явно си бил в студентски, което не отричаш, макар и не скоро, но това означава, че си имал близък досег с много хора на "точно този принцип", което все пак има вероятност да те прави точно един от тях, въпреки че отричаш да си такъв.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Kaзах, това са ежедневни разходи за храна и такива неща. Не включваме тук битови сметки, дрехи и т.н.
    Именно, дори и без да включим битови сметки пак ми се вижда странно как оцеляваш с 6,45 лв на ден. С какво се храниш?


    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Под свободна воля се има предвид избори. Ти може да имаш много пари и пак да живееш скромно.
    Това е оксиморон. Няма как да имаш много пари и да живееш скромно, освен ако нямаш някакъв неизкореним скъпернически синдром придобит в следствие на бедна младост преди да забогатееш. Аз богати скромни хора не познавам. За никой богат човек, дори и забогатяването му да не е било негова основна цел, скромният начин живот (мизерията) не е нещо, към което би искал да се върне.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Няма такова нещо. Вярата и църквата нямат общо с някой си, който е временно неин представител. А достойни свещеници има, просто медиите ни показват само другите.
    А какво прави един достоен свещеник? С каква обществено полезна дейност се занимава?

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Да, аз в 7-ми клас точно за ланци и лимузини съм мислел.
    Защо говориш за 7-ми клас? Какво се е случило в живота ти тогава?

  10. #35
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Определено не си схванал смисъла на това което написах. Опитай пак!
    Няма нужда да викаш с удивителни като дружинен ръководител и да се караш на другите, че не разбират нещата, които пишеш. Причината да е така е в това, че пишеш глупости.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Нека ти поясня. Парите има кой да ти ги вземе винаги
    Разибра се, че има кой да ти вземе парите! Такива като другарят Харитов! Освен, че ще ти вземат всичко, ще те изпратят или в трудов лагер, или на онзи свят.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ,но има неща които за да ти ги вземат сам трябва да ги дадеш.
    Така е! От комунист власт и пари не можеш да вземеш освен, ако той сам не ти ги даде!

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Все ми е тая кой колко пари има. Винаги мога да видя сметката на всеки и да му покажа кой съм!
    Така е! Комунягите много обичате да "видите сметката" на някого, за да покажете кои и какви сте!

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Че даже после мога да направя така,че да не ме хванат жив.
    Така е! Комунистът безбожник няма съвест! Него не го интересува живота на другите, нагъл е и с протекциите на своите съмишленици (такива като него по съвест и дела) няма как да го хванат докато е жив! Те се пазят взаимно!
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-20-2019 на 09:01

  11. #36
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AlokiNn Виж мнението
    Е то това няква нереална заплата ли трябва да е
    Повечето хора работят за доста под 1000 лв на месец чисто!
    Цитирай Първоначално написано от AlokiNn Виж мнението
    Сметни две таксита, цигари, ресторант, вход за дискотека, консумация и най-вероятно да почерпиш някое момиче.
    Две таксита = поне 30 лв.
    Цигари = 5-10 лв.
    Ресторант за двама = поне 40-50 лв.
    Вход за дискотека = 10-20 лв. (за двама).
    Консумация = 5-10 лв ако минеш по-тънко.
    Черпене на момиче = поне 10 лв.
    30+10+50+20+10+10 = 130 лв мимимум (за една вечер)!
    Това е около 1/4 от заплатата на повечето нормални хора!

    А и още нещо - "таксито" в схемата означава, че нямаш кола! Жените направо се изтрепват да ходят с мъже без коли !
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Kaзах, това са ежедневни разходи за храна и такива неща. Не включваме тук битови сметки, дрехи и т.н.
    Преди време беше казал, че пушиш - ако живееш със 6 лв и 50 ст на ден, ще излезе че си само на цигари (или погачите от кръщенета и опела )!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Все ми е тая кой колко пари има. Винаги мога да видя сметката на всеки и да му покажа кой съм!
    Каква смелост само, от форумната интернет нинджа (мишка) !
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Че даже после мога да направя така,че да не ме хванат жив.
    Това означава или да се самоубиеш като терорист-камикадзе или полицията да те застреля при преследване ако извадиш оръжие - това не те прави герой !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от wickeduser Виж мнението
    Ако си красив може да стане само като я зяпаш нон стоп. Обаче трябва да проучиш дали си има приятел, иначе кофти за теб.
    Затова ли Илия Врачев иска да те изнася със шамари от вас , след като те отупа

  13. #38
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Именно, дори и без да включим битови сметки пак ми се вижда странно как оцеляваш с 6,45 лв на ден. С какво се храниш?
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Преди време беше казал, че пушиш - ако живееш със 6 лв и 50 ст на ден, ще излезе че си само на цигари (или погачите от кръщенета и опела )!
    Цигарите са ми 5,60. Една кутия ми стига за два дни. Ям постно и следя промоциите.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това е оксиморон. Няма как да имаш много пари и да живееш скромно, освен ако нямаш някакъв неизкореним скъпернически синдром придобит в следствие на бедна младост преди да забогатееш. Аз богати скромни хора не познавам. За никой богат човек, дори и забогатяването му да не е било негова основна цел, скромният начин живот (мизерията) не е нещо, към което би искал да се върне.
    Да, повечето хора не устояват на парите, но има и такива, които не се развращават от пари.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А какво прави един достоен свещеник? С каква обществено полезна дейност се занимава?
    Помага на бедните, учи на смирение и християнски живот и най- важното спасява души.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Защо говориш за 7-ми клас? Какво се е случило в живота ти тогава?
    Тогава кандидатствах в семинарията. В края на 7- ми клас.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #39
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това е оксиморон. Няма как да имаш много пари и да живееш скромно, освен ако нямаш някакъв неизкореним скъпернически синдром придобит в следствие на бедна младост преди да забогатееш. Аз богати скромни хора не познавам. За никой богат човек, дори и забогатяването му да не е било негова основна цел, скромният начин живот (мизерията) не е нещо, към което би искал да се върне.
    Не съм съгласен. Това, че имаш пари - не означава, че трябва да ги харчиш за ненужни глупости. Комплексарско е да парадираш с финансовите си възможности. Скромният начин на живот не е непременно равносилен на мизерия. Не всички хора са подвластни на някакви изкривени и изкуствено наложени материалистически идеали. А това, че не познаваш определен тип хора, не означава, че те не съществуват.

  15. #40
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Няма нужда да викаш с удивителни като дружинен ръководител и да се караш на другите, че не разбират нещата, които пишеш. Причината да е така е в това, че пишеш глупости.


    Разибра се, че има кой да ти вземе парите! Такива като другарят Харитов! Освен, че ще ти вземат всичко, ще те изпратят или в трудов лагер, или на онзи свят.


    Така е! От комунист власт и пари не можеш да вземеш освен, ако той сам не ти ги даде!


    Така е! Комунягите много обичате да "видите сметката" на някого, за да покажете кои и какви сте!


    Така е! Комунистът безбожник няма съвест! Него не го интересува живота на другите, нагъл е и с протекциите на своите съмишленици (такива като него по съвест и дела) няма как да го хванат докато е жив! Те се пазят взаимно!
    ''Щом нашите врагове ни псуват,значи си вършим работата добре''
    Сталин

    Напоследък доста ме споменаваш,даже не ти излизам от устата. А в този раздел този израз може да е двузначен.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #41
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ''Щом нашите врагове ни псуват,значи си вършим работата добре''
    Сталин
    За пореден път показваш, че си върл сталинист!

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Напоследък доста ме споменаваш,даже не ти излизам от устата. А в този раздел този израз може да е двузначен.
    Съжалявам, но няма как да задоволя твоите копнежи другарю, защото просто не ми идват от вътре така както е при теб. Не копнея за такава модерна прогресивна любов каквато очевидно се вихри в твоите фантазии.

  17. #42
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    За пореден път показваш, че си върл сталинист!


    Съжалявам, но няма как да задоволя твоите копнежи другарю, защото просто не ми идват от вътре така както е при теб. Не копнея за такава модерна прогресивна любов каквато очевидно се вихри в твоите фантазии.
    Ще дам воля на фантазиите ти. Като те гледам вече и сам не си даваш достатъчно.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  18. #43
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    От къде изпълзя да ръсиш глупави клишета?! Жените преценяват мъжете с един поглед за 5 секунди. Това им е напълно достатъчно да преценят външността му, финансите му и дали биха спали с него! Същото правим и ние мъжете спрямо жените, само че нас финансите на жената не ни интересуват!

    Дали си забавен няма никакво значение - ако имаш добра външност и пари, жената вече е преценила дали ще спи с теб или не - не си мисли че я срещаш и я "навиваш" за секс - тя това го е решила в първите 5 секунди след като те е видяла !

    В общи линии, ако някоя е решила, че не иска да я чукаш, само изнасилването може да промени нещата. Ако има желание, сама ще ти даде да разбереш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си