.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Болки при забелване

    Здравейте, имам болки при забелване на главичката, получих тази болка от скоро, не съм имал никога проблем със забелеването, даже пак успявам да си го забеля до потенциала си, но с големи болки. Възможно ли да е от протриване или може да е нещо по сериозно, имах едни малки червени точици преди няколко дни, ама още на следващата сутрин бяха изчезнали, спазвам хигиена с интимен сапун, също и не мога да кажа, че ми е видимо по зачервена кожичката около главичката, даже напротив не намирам и разлика, благодаря предварително за съдействието ВИ.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Мойто момиче - трябва повече да се постараеш, ако искаш да имитираш мъжки проблеми!
    Цитирай Първоначално написано от La Choveka Виж мнението
    Здравейте, имам болки при забелване на главичката, получих тази болка от скоро, не съм имал никога проблем със забелеването, даже пак успявам да си го забеля до потенциала си, но с големи болки. Възможно ли да е от протриване ...
    Не описваш къде точно и от какво са тези болки! Ако беше мъж, щеше да знаеш и да го направиш!
    Цитирай Първоначално написано от La Choveka Виж мнението
    ...спазвам хигиена с интимен сапун....
    Само да ти кажа, че много малко мъже използват "интимен сапун" !
    Цитирай Първоначално написано от La Choveka Виж мнението
    ...също и не мога да кажа, че ми е видимо по зачервена кожичката около главичката, даже напротив не намирам и разлика, благодаря предварително за съдействието ВИ.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си