.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Smile Вълнение и напрежение в слънчевия сплит + окр

    Искам да споделя проблема си тук защото знам, че има някой който може да ми помогне.

    Значи всяка сътрин ставам с напрежение в стомаха, най-вече на слънчевия сплит. Постоянно ми се изка да "въздишам" защото така чувствам че ми олеква на душата.

    Имам и окр /магическо мислене / подреждам неща по определен начин, някой числа ме побъркват както и думи може предмети. Например, да си лягам на леглото винаги от дясната страна /преди беше друга страна, самоче поради неща в живота ми това се смени. Когато ходя по пътя сяко камаче ми прави впечатление и понякога трябва да мина от дясно /ляво на камачето, голямо да кажем 1см. секи детайл ме побърква, сяко действие се следи от мен да е по начина който "трябва" се едно някой ми казва, ако мина от ляво на това камаче ще съм богат ако ли не ще ме заключат. Дори плочките са гадни, заряди пукнатини, шарки. Имам гадното чуство че сяко мое действие или детайл може да промени живота ми писва. Дори сега да пиша ми е много гадно, защото на някой дума влагам като чели енергия. Един вид че ако напиша запетая на определени места може да стане нещо лошо. Не е живот, знам че сигорно няма да стане нищо лошо, защото едвали мога да контролирам света с мисъл, но приемам нещата може би като магия. Както съм минал от ляво на камачето така и ще бъда богат разбирате ли ме . Страха ми е че като визуализирам и прилагам смисъл и енергия в нещо е възможно да стане реалност. Не се мисля за тъп или луд, даже мисля че съм по умен от нормалното защото виждам и забелязвам неща който другите не. Мисля нещата много на дълбоко. бих казъл и че съм креативен. имам и синестезия. като чуя нещо и винаги е с някаква форма.

    Имам и постоянна тревожност. не спортува много средно на ден хода по 1км за да се видим с някой приятел или до магазина

    Нямам външни неща като лоша външност или килограми който не ми трябват даже съм слаб. харесвам вида си.

    Но немога да се успокоя.

    пиша трева, тя ме притъпява и разсейва.
    веднъж пих метадон /имам приятел който го пие от болест и ми даде 2 кубика. тогава тревожноста ми се махна но не искам да пия такава химия защото е по гаден и от хер**н закачаш се.взимал съм по 1 пъти различни наркотици защото те промемят химията на мозака и исках да видя как ще ми се отрази.
    една линия амфет ме кара на рев, мъка и едно гадно състояние.
    една линия хе***н ме накара да повръщам, беше ми зле но пък по спокоен. не съм пробвал втори път от никой от изброените!
    само трева. защото ме разсеива и мисля, че не вреди като повечето лекарства. Моля не ме обвинявайте!
    сега пия лексотан 3мл горе дол ми помага.
    Явно стимулантите ме влошават а опиятите испокояват. / лексотан е от групата на диазепамите/ успокояват.

    Имам и болки в мускулите, не не съм закачен и да иам абстиненция. и съм уморен ам тва е може би от тревата.

    Незнам какво да очаквам от вас, имах нужда да споделя.

  2. #2
    Надявам се, да пишат хора който мемразбират. Благодаря

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Това е някаква форма на шизофрения (все още без да чуваш гласове в главата или може би пък за тях си пожелал да не споделиш) и не се лекува от самосебе си или със самолечение с наркотици. Консултирай се с психиатър. Трябва да пиеш някакви хапчета по предписание, а не да си самопредписваш психотропни вещества или стимуланти, защото проблемите ти само биха се влошили.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-14-2019 на 13:13

  4. #4
    Окр е имам и член в семейство с натрапчива невроза (баба ми).

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си