.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Има ли същества в космоса ?

Вярвате ли, че не сме само ние ?
    Ами колко сме големи, дали нашата вселена е само точка на рамото на някое същество ? или сме като микроби в тялото на някоя форма на живот ?

Според библията бог е бил създал света. А нашия създател нищо не казва по твоята тема. Щом той не казва нищо, ние няма как да разберем сами.

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    Цитирай Първоначално написано от wickeduser Виж мнението
    Според библията бог е бил създал света. А нашия създател нищо не казва по твоята тема. Щом той не казва нищо, ние няма как да разберем сами.
    Според библията? А проучи ли другите религии?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

готина тема
    имаше няква теория, че реалността ни е симулация
    и че ако намерим начин да докажем, че е симулация - тези, които са я създали, ще я прекратят, защото експериментът няма да има смисъл вече
    в момента текат някакви експерименти да се направи симулация на нашата реалност и представяш ли си каква рекурсия се получава
    ами ако тия от нашата симулация се усетят, че са в експеримент?

Според мен има още някой. Понякога стават странни неща които никой неможе да обясни. Възможно е да не сме сами.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си