.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Scouser
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    on the pitch
    Мнения
    315

    Какво мислите за гейовете?

    Здравейте дами! Искам да ви попитам какво мислите за гейовете и дали познавате такива.. Аз бях нормално момче преди, но сега смятам, че май станах гей и не крия, че още не мога в реалността да го приема, но за съжаление май е така..
    If you told me to cry for you - I could.
    If you told me to die for you - I would.
    Take a look at my face.
    There`s no price I won`t pay
    to say these words to you ..

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Scouser Виж мнението
    Аз бях нормално момче преди
    Правилно си казал, че си бил нормален

  3. #3
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Както и че за съжаление май си гей. Като мислиш пробвай, виж дали ти харесва и си прецени кое те привлича и кое не.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ако разгледате мненията на автора, ще разберете, че от както е регистриран, което е вече повече от 10 години, е пускал все едни и същи теми и мнения свързани винаги с това как съвсем наскоро е открил за гей ориентацията си. Това е най-вероятно фейк профил на някоя модерна неправителствена организация, която събира и предоставя информация на хората с нестандартна сексуална ориентация.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-20-2019 на 08:56

  5. #5
    Nqma nishto losho v tova da si gei. Ti si vse sushtiq,samo che se vuzbujdash it sushtiq pol. Az lichno imam takiva priqteli i sa edni neveroqtni hora

  6. #6
    Всеки има право да живее както иска.Щом има хора които избират да убиват,избират да тормозят околните,какъв е проблема да има хора,които да избират с кого да си лягат.ВСИЧКО Е ИЗБОР.А това,че в 21 век човек е съден по това с каква сексуална ориентация е не е твой проблем

  7. #7
    Няма нищо по малоумно от това да съдиш някой по сексуалната му ориантация ! Имам приятел гей мн е свестен, работи, учи и си плаща данъците както всички останали... Не е в тежест на обществото, а това с кой спи не ме вълнува !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си