.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Бъркам ли някъде?

    Здравейте,
    Ще се опитам да бъда кратка.
    Запознахме се преди месец. Запозна ни една наша обща приятелка. Когато се запознахме той много настояваше да излезем, а пък на мен ми беше все тая дали ще излезем или не, дори не исках особено, тъй като тогава тъкмо приключвах предишната си връзка и не ми беше до нови срещи и нови приключения. Моята приятелка ме обеди да изляза с него, за да се разсея и да не мисля за вече бившия си. Излязохме, всичко беше наред, разходихме се, поговорихме. Почувствах се щастлива отново и започнах да си мисля за него. Излязохме втори път и той направи така, че да го целуна. След това каза, че аз съм си го просила и всичко е станало заради мен и че си има приятелка, която учи в Англия и я чака всеки момент да се върне и иска да бъде "чист" пред нея. Същевременно започна да ми обяснява колко съм красива. Също така каза, че иска да прави секс с мен, но само един път и след това да си останем приятели. Изкара нещата така, че все едно аз съм лудо влюбена в него, защото му споделих, че съм го харесала. Спря изведнъж да ми пише, започна да се държи леко грубо. Само аз го търсех до скоро, но вече спрях, защото виждам, че явно съм излишна. Според вас така ли е? Какво иска от мен, освен да спи с мен? Може би да се подиграва с мен, защото му е скучно без приятелката му?
    На мен ми е тъпо не само заради това, че го харесвам, а той очевидно не, а и заради това, че се оставям да се гаври с мен и сякаш съм безсилна да направя каквото и да е...
    Благодаря за отделеното време.
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Какво иска от мен, освен да спи с мен?
    А ти деца ли се надяваше да иска от теб? Явно те е преценил за леко момиче и ти е заявил в прав текст какво иска от теб. Не разбирам защо се правиш на неразбрала и се хабиш да пишеш теми.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А ти деца ли се надяваше да иска от теб? Явно те е преценил за леко момиче и ти е заявил в прав текст какво иска от теб. Не разбирам защо се правиш на неразбрала и се хабиш да пишеш теми.
    Първото, което е няма как да ме е преценил като ''леко момиче'', защото не съм му се представила така. Ако бях леко момиче щях да съм му пуснала вече, а не да го режа.
    Аз пък не разбирам защо се хабиш да отговаряш, като нищо не казваш. Не виждам къде съм казала, че искам деца хахахахаха..
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Първото, което е няма как да ме е преценил като ''леко момиче'', защото не съм му се представила така. Ако бях леко момиче щях да съм му пуснала вече, а не да го режа.
    Аз пък не разбирам защо се хабиш да отговаряш, като нищо не казваш. Не виждам къде съм казала, че искам деца хахахахаха..
    Явно нямаш капацитета, за да разбереш какво ти казвам. Не си го отрязала ти, а той като ти е казал, че иска само секс от теб, а пък до преди това (по твои думи) си била достатъчно наивна, за да се почувстваш дори щастлива. Е, тогава кой е преебан? Ти или той, който е искал само еднократен секс и не му пука особено дали ще е с теб или някоя друга докато приятелката му не се появи? И вероятно, ако е бил толкова директен с теб, явно те е преценил точно като еднодневка, така че проблемът си е в теб, а не е в мен и това, че се опитвам да ти отворя очите как стоят нещата 1:1. Освен това си доста жалка щом се занимаваш с някой, който е искал само еднократен полов акт от теб и дори си има приятелка, а ти вече кроиш планове как ще си щастлива точно с такъв човек.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Явно нямаш капацитета, за да разбереш какво ти казвам. Не си го отрязала ти, а той като ти е казал, че иска само секс от теб, а пък до преди това (по твои думи) си била достатъчно наивна, за да се почувстваш дори щастлива. Е, тогава кой е преебан? Ти или той, който е искал само еднократен секс и не му пука особено дали ще е с теб или някоя друга докато приятелката му не се появи? И вероятно, ако е бил толкова директен с теб, явно те е преценил точно като еднодневка, така че проблемът си е в теб, а не е в мен и това, че се опитвам да ти отворя очите как стоят нещата 1:1. Освен това си доста жалка щом се занимаваш с някой, който е искал само еднократен полов акт от теб и дори си има приятелка, а ти вече кроиш планове как ще си щастлива точно с такъв човек.
    Не ми обяснявай дали имам капацитет, или не без да ме познаваш, пичага. И малко по-спокойно с тона. Нали се пишеш на много интелигентен, ама интелигентните хора не наливат непознати по форумите.
    Казвам, че го отрязах за секса, не за друго. Ясно ми е, че той ме е отрязал за другото. Не се чувствам като еднодневка, това, че той се пробва да спи с мен, не значи, че ме е преценил. Просто си се пробва и ако вържа, вържа.. Ако не, не. И не виждам как мога да заповядвам на емоциите си и на чувствата си. Ти можеш ли? Сподели как се прави
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Не ми обяснявай дали имам капацитет, или не без да ме познаваш, пичага.
    Добре се вижда кой какъв капацитет има според това, което пише. Според мен ти го нямаш и заради това ми се нахвърляш така.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    И малко по-спокойно с тона.
    Ти си тази, която трябва да се поуспокои.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Нали се пишеш на много интелигентен, ама интелигентните хора не наливат непознати по форумите.
    Не виждам защо толкова се засегна от това, което ти казах. Просто се старя да бъда обективен.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Казвам, че го отрязах за секса, не за друго. Ясно ми е, че той ме е отрязал за другото.
    По историята ти много добре си личи кой кого е отрязал. Всъщност колкото и да се стараеш да изкараш чистата действителност друга, той остава този, който те е отрязал първи, а не ти него. Ако го беше отрязала в действителност, нямаше сега да пускаш тема питайки какво да правиш, за да го изкушиш за повече от еднодневна авантюра. Ясно е, че си отстъпила назад, не защото не би му пуснала хич, ако е само за една нощо, а защото очакваш да чуеш дали, ако евентуално му пуснеш сега ще има някакъв шанс да е повече от веднъж и да си зареже приятелката, за да бъде с теб.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Не се чувствам като еднодневка, това, че той се пробва да спи с мен, не значи, че ме е преценил. Просто си се пробва и ако вържа, вържа.. Ако не, не.
    Ето, току що си призна, че си склонна да си еднодневка, защото си на принципа "нека пробвам, а пък може и да ми върже".

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    И не виждам как мога да заповядвам на емоциите си и на чувствата си. Ти можеш ли? Сподели как се прави
    Какви чувства и емоции за една нощ? Това да не ти е чалга клип? Ти просто желаеш вече зает мъж и търсиш съвети как да го искусиш като не ти пука, че така ще развалиш нечия връзка по много долен начин само, за да се почувстваш по-желана от колкото за само една нощ.

    Не бива да се чувстваш засегната след като пускаш теми в публичен форум. Тук всеки има право да си изкаже мнението. Моето е, че поведението ти е леко. На героя от твоята тема също. Затова и те е поискал само за една вечер, а тъкъв въпрос задава ли се, ако човек няма пълната увереност, че жената срещу него не е стока? И ти очакваш, че мъж с такова мнение за теб ще зареже приятелката си, за да е с теб? Е, съжалявам, че ще те разочаровам, но ти си в грешка, драга.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-26-2019 на 12:52

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Добре се вижда кой какъв капацитет има според това, което пише. Според мен ти го нямаш и заради това ми се нахвърляш така.


    Ти си тази, която трябва да се поуспокои.


    Не виждам защо толкова се засегна от това, което ти казах. Просто се старя да бъда обективен.


    По историята ти много добре си личи кой кого е отрязал. Всъщност колкото и да се стараеш да изкараш чистата действителност друга, той остава този, който те е отрязал първи, а не ти него. Ако го беше отрязала в действителност, нямаше сега да пускаш тема питайки какво да правиш, за да го изкушиш за повече от еднодневна авантюра. Ясно е, че си отстъпила назад, не защото не би му пуснала хич, ако е само за една нощо, а защото очакваш да чуеш дали, ако евентуално му пуснеш сега ще има някакъв шанс да е повече от веднъж и да си зареже приятелката, за да бъде с теб.


    Ето, току що си призна, че си склонна да си еднодневка, защото си на принципа "нека пробвам, а пък може и да ми върже".


    Какви чувства и емоции за една нощ? Това да не ти е чалга клип? Ти просто желаеш вече зает мъж и търсиш съвети как да го искусиш като не ти пука, че така ще развалиш нечия връзка по много долен начин само, за да се почувстваш по-желана от колкото за само една нощ.

    Не бива да се чувстваш засегната след като пускаш теми в публичен форум. Тук всеки има право да си изкаже мнението. Моето е, че поведението ти е леко. На героя от твоята тема също. Затова и те е поискал само за една вечер, а тъкъв въпрос задава ли се, ако човек няма пълната увереност, че жената срещу него не е стока? И ти очакваш, че мъж с такова мнение за теб ще зареже приятелката си, за да е с теб? Е, съжалявам, че ще те разочаровам, но ти си в грешка, драга.
    Не съм се засегнала, нито очаквам, че ако си легна с него ще бъде с мен.
    НЯМА ДА СИ ЛЕГНА С НЕГО ЕЙ ТАКА.
    Не се държа леко със сигурност, той може би грешно приема сигналите ми. Казах му, че го харесвам и че няма да му пусна много точно и ясно. Относно "приятелката му" (Ако изобщо има такава), той сам ми каза, че тя си има други там. (Което пък ме навява на мисълта, че иска да и го върне). Тяхната връзка отдавна е развалена. Той е нахален, говори масово на момичетата по този начин.
    Исках да споделя с някой, който не ме познава, точно за да чуя обективно мнение, но не и нападки, защото ми се стори, че се опитваш да ме изкараш еднодневка без да съм такава.
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Не съм се засегнала, нито очаквам, че ако си легна с него ще бъде с мен.
    НЯМА ДА СИ ЛЕГНА С НЕГО ЕЙ ТАКА.
    Няма нужда да пишеш с главни букви. Така няма да изглеждаш като по-права. Освен това така става много по-ясно, че хем няма да си легнеш с него просто ей така, хем все пак си склонна да си легнеш веднага стига това да стане при някакви условия като например да ти обещае, че ще имате връзка. Значи все пак щеше да си легнеш с него, ако те беше излъгал. Така че и това е равностилно на това да си легнеш с него "ей така".

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Не се държа леко със сигурност, той може би грешно приема сигналите ми. Казах му, че го харесвам и че няма да му пусна много точно и ясно.
    Виж, едно са сигнали, а съвсем друго е да му го кажеш "много точно и ясно". Прави разлика между двете неща. Как по-точно е протекъл този разговор, в който си му го казала, че няма да му пунсеш? Защото, ако е било със "сигнали" значи съвсем не си била толкова смела и постъпила според някакво достойнство каквото се опитваш да ни представиш, че имаш тук.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Относно "приятелката му" (Ако изобщо има такава), той сам ми каза, че тя си има други там. (Което пък ме навява на мисълта, че иска да и го върне). Тяхната връзка отдавна е развалена. Той е нахален, говори масово на момичетата по този начин.
    Ти няма как да бъдеш сигурна какво е развалено и какво не след като не я познаваш. Така че нямаш оправдание с това той какво ти е бил казал. В ситуацията ти си се занимаваш със зает мъж. Освен това той нямаше да твърди, че иска само секс и никога повече да не те види, след което, ако не държеше все пак на момичето, с което ходи. Отново нямаш оправдание и освен това след като казваш "говори масово на момичетата по този начин" индиректно казваш, че е някакъв курвар и теб това не те притеснява. Тогава какво говори това за теб?


    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Исках да споделя с някой, който не ме познава, точно за да чуя обективно мнение, но не и нападки, защото ми се стори, че се опитваш да ме изкараш еднодневка без да съм такава.
    Еми то тези, които те познават едва ли ще ти кажат в очите, че си еднодневка, така че съвсем естествен е инстинктът ти да търсиш обективното мнение някъде другаде сред непознати (като например тук). Тогава защо се сърдиш на това, че тази дума е била вметната за твоята ситуация. Нима не е обективното мнение, което, ако имаш капацитет ще перефразираш в съвет, от който да измъкнеш много добра поука както за текущата ти ситуация, така и за напред в живота? Не се захващай да влизаш в отбранителна позиция. Няма смисъл. Просто това е моето мнение. И съм сигурен, че и много други ще го разберат.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Няма нужда да пишеш с главни букви. Така няма да изглеждаш като по-права. Освен това така става много по-ясно, че хем няма да си легнеш с него просто ей така, хем все пак си склонна да си легнеш веднага стига това да стане при някакви условия като например да ти обещае, че ще имате връзка. Значи все пак щеше да си легнеш с него, ако те беше излъгал. Така че и това е равностилно на това да си легнеш с него "ей така".


    Виж, едно са сигнали, а съвсем друго е да му го кажеш "много точно и ясно". Прави разлика между двете неща. Как по-точно е протекъл този разговор, в който си му го казала, че няма да му пунсеш? Защото, ако е било със "сигнали" значи съвсем не си била толкова смела и постъпила според някакво достойнство каквото се опитваш да ни представиш, че имаш тук.


    Ти няма как да бъдеш сигурна какво е развалено и какво не след като не я познаваш. Така че нямаш оправдание с това той какво ти е бил казал. В ситуацията ти си се занимаваш със зает мъж. Освен това той нямаше да твърди, че иска само секс и никога повече да не те види, след което, ако не държеше все пак на момичето, с което ходи. Отново нямаш оправдание и освен това след като казваш "говори масово на момичетата по този начин" индиректно казваш, че е някакъв курвар и теб това не те притеснява. Тогава какво говори това за теб?



    Еми то тези, които те познават едва ли ще ти кажат в очите, че си еднодневка, така че съвсем естествен е инстинктът ти да търсиш обективното мнение някъде другаде сред непознати (като например тук). Тогава защо се сърдиш на това, че тази дума е била вметната за твоята ситуация. Нима не е обективното мнение, което, ако имаш капацитет ще перефразираш в съвет, от който да измъкнеш много добра поука както за текущата ти ситуация, така и за напред в живота? Не се захващай да влизаш в отбранителна позиция. Няма смисъл. Просто това е моето мнение. И съм сигурен, че и много други ще го разберат.
    Разговора протече по следния начин:
    Той: ''Много ти се радвам и се радвам, че съм с теб, а не с мацка като моята приятелка. ''
    Аз: ''И аз те харесах, но не искам да избързваме''
    Той: "Аз бих те разцепил от секс, но за момента не търся нищо друго''
    Аз:" Не мисля, че би се получило. Не съм от този тип момичета, които биха преспали с някой за един път''
    Той:'' Е, тогава нека си останем приятели. "
    Има как да бъда сигурна, не за нея, а за него, че я прецаква и тази връзка не може да бъде връзка. Дори и тя да не е такава, каквато я описва той е такъв и рано или късно тя ще разбере и ще го остави, т.е. връзката им не е никаква връзка.
    Под" ей така" визирах, не че бих легнала с него дори и да ме излъже, че ще имаме връзка, а че няма как да се случи без да съм сигурна в него, че например е започнал да държи на мен по някакъв начин. Ако се опитва да ме лъже, това ще се усети и пак няма да му се получи.
    Приех го като съвет, не се сърдя, просто казвам, че не съм еднодневка.
    I'll never be alone 'couse you are in my soul .. <3

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Разговора протече по следния начин:
    Не ми се обиждай пак, но силно се съмнявам. Ще подчертая в червено на какво да наблегнеш в отговора ми, за да не се засягаш пак.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Той: ''Много ти се радвам и се радвам, че съм с теб, а не с мацка като моята приятелка. ''
    На какво толкова ти се е радвал при положение, че е искал само секс? Или нещо друго "по-така" сте правили, което да го радва. Следващите редове някак си подсказват малко какво.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Аз: ''И аз те харесах, но не искам да избързваме''
    Да избързате с какво? За да кажеш нещо подобно на мен ми изглежда в този момент вече си му седяла в скута.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Той: "Аз бих те разцепил от секс, но за момента не търся нищо друго''
    Такова откровение не е casual talk, а е било след някаква предпоставка. Сигурно, както вече предположих, вече си била в скута му и сте се натискали.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Аз:" Не мисля, че би се получило. Не съм от този тип момичета, които биха преспали с някой за един път''
    Не си от този тип, но забивките не пречат...

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Той:'' Е, тогава нека си останем приятели. "
    Да, пука му на него за приятелства. Би те потърсил само за секс. И това трябва да ти е ясно.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Има как да бъда сигурна, не за нея, а за него, че я прецаква и тази връзка не може да бъде връзка. Дори и тя да не е такава, каквато я описва той е такъв и рано или късно тя ще разбере и ще го остави, т.е. връзката им не е никаква връзка.
    Ясно е, че ще искаш да оставиш съвестта си чиста, но щом не иска да я оставя, а от теб иска само секс, значи аргументът ти, че това не е никаква връзка е невалиден. Очевидно в теб намира само момиче за креватни забавления. Това е суровата действителност. А ако това "имам си приятелка, но ти си по-специална" е трик, чети по-надолу.


    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Под" ей така" визирах, не че бих легнала с него дори и да ме излъже, че ще имаме връзка, а че няма как да се случи без да съм сигурна в него, че например е започнал да държи на мен по някакъв начин.
    Ти сериозно ли си въобразяваш, че някой ще започне да държи на теб още от първа среща и при това, когато на всичкото от горе ти заявява, че е обвързан. Т.е. дори да не е, това му е двойна застраховка да не си въобразяваш, че някакви филми биха се получили между вас.

    Цитирай Първоначално написано от sladkabebova Виж мнението
    Ако се опитва да ме лъже, това ще се усети и пак няма да му се получи.
    Приех го като съвет, не се сърдя, просто казвам, че не съм еднодневка.
    Дали те лъже или не няма никакво значение, защото целта му още от самото начало е била само да те мине. Унижението би си останало за твоя сметка, ако се съгласиш да се видите пак, защото така както ги разиграва ситуациите, всичко сочи, че този е изкусен чукач и номерата му "имам приятелка, но ти си по-специална..." и "нека си останем приятели, за да се видим пак..." допълвайки (той) в мисълта си "ако ми се навие тогава, значи ми е паднала със сигурност в ръчичките и ще я муш-муш...". От теб си зависи колко смяташ, че ти е цената и дали тези плейбойски номерца те устройват.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-27-2019 на 08:31

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си