.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Преместване в професионална гимназия след 9 клас Русе

    Здравейте, аз съм на 16 години от Русе и имам проблем с избирането на професионална гимназия понеже не искам да работя нито една от професиите с които мога да изляза от дадената професионална гимназия също така търся дадената професионална гимназия да се изкарват лесно оценките в нея понеже сегашното ми училище ми уби социалния живот благодаря предварително

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от andro11 Виж мнението
    също така търся дадената професионална гимназия да се изкарват лесно оценките в нея
    Не вярвам да е много трудно да изкарваш едни 3-ки, но разбира се не трябва да изключваме, че има и хора като теб и трябва да има и за тях място, където да спят и да се топлят през зимата и след време да им напечатат диплома без никакви положени усилия. Търси си някое училище, което се слави, че е пълно с деца от малцинствата.

  3. #3
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Социалният живот е overrated, стой си в училище и учи.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Социалният живот е overrated, стой си в училище и учи.
    Ти сериозно ли си мислиш, че причината някой да не иска да учи е непременно заради социалния живот? Има си хора, които просто искат да паразитират и се вълнуват единствено от животинската част на съществуването си каквито впрочем мисля, че са големите кроежи на автора за това какво да включва бъдещето му искайки да се запише в някое "лесно училище".

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти сериозно ли си мислиш, че причината някой да не иска да учи е непременно заради социалния живот? Има си хора, които просто искат да паразитират и се вълнуват единствено от животинската част на съществуването си каквито впрочем мисля, че са големите кроежи на автора за това какво да включва бъдещето му искайки да се запише в някое "лесно училище".
    Аз искам просто в мойто училище пишат по ниски оценки за да сме се мотивирали да ги поправяме и там шестици много рядко пишат и в това училище е много гадно и трудно директора е идиот учителите всички за взискателни дисциплината е кръгла нула
    Последно редактирано от andro11 : 08-28-2019 на 18:20

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти сериозно ли си мислиш, че причината някой да не иска да учи е непременно заради социалния живот? Има си хора, които просто искат да паразитират и се вълнуват единствено от животинската част на съществуването си каквито впрочем мисля, че са големите кроежи на автора за това какво да включва бъдещето му искайки да се запише в някое "лесно училище".
    Първо, ако беше обърнал някакво внимание на написаното от автора, щеше да забележиш, може би, че посочва убийството на социалния си живот като основна причина за желанието си.

    Второ, няма нужда да ме апострофираш, това може да го правят само избрани потребители, на които съм разрешила.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Първо, ако беше обърнал някакво внимание на написаното от автора, щеше да забележиш, може би, че посочва убийството на социалния си живот като основна причина за желанието си.
    А може да съм обърнал внимание и въпреки това да съм решил да отговоря по този начин давайки си ясна сметка какво се опитвам да кажа. И ако беше си дала усилията да помислиш малко и ти, щеше да ме разбереш перфектно, а не да влизаш в дефанзивна позиция и да защитаваш мързеливия търтей, който ще порасне без да знае таблицата за умножение и елементарни правописни правила, защото социалният му живот болезнено страда от това, че му се налага да ходи на училище. Ами тогава да се премести да живее сред малцинствата. Там за липсата на образование никой няма да го съди и определено ще му е най-добре и ще се чувства най-разбран. Ще има и страшен социален живот докато обикаля по цял ден улиците в търсене на вторични суровини.

    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Второ, няма нужда да ме апострофираш, това може да го правят само избрани потребители, на които съм разрешила.
    Нямам нужда от разрешенията ти. Ще си апострофирам когото си искам. Опитите ти да се направиш точно в тази тема и точно на мен на някаква привилегирована особа над останалите във форума са ми смешни (и всъщност безразлични). Премести се пред някого другиго да му се правиш на интересна.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-30-2019 на 12:38

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    За момент се зачудих дали и в реалния живот много говориш, без да казваш нищо съществено, но осъзнах, че не ми пука.

    Аз съм интересна по default, радвай се, че благоволих да те отразя.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #9
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    За момент се зачудих дали и в реалния живот много говориш, без да казваш нищо съществено, но осъзнах, че не ми пука.

    Аз съм интересна по default, радвай се, че благоволих да те отразя.

    Ти не казваш нищо съществено, защото "Аз съм интересна по default" не значи нищо тъй като да си си сам на себе си интересен не се брои за качество. Писането с болднат текст също не ти помага.

    На мен лично с нищо не си ми интересна и това твое самочувствие до небесата, което демонстрираш тук може би, защото разни жалки форумни ухажори са ти го напомпали с подмазване не зле да го понамалиш, защото ставаш смешна.

  10. #10
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти не казваш нищо съществено, защото "Аз съм интересна по default" не значи нищо тъй като да си си сам на себе си интересен не се брои за качество. Писането с болднат текст също не ти помага.

    На мен лично с нищо не си ми интересна и това твое самочувствие до небесата, което демонстрираш тук може би, защото разни жалки форумни ухажори са ти го напомпали с подмазване не зле да го понамалиш, защото ставаш смешна.


    Интересен начин да ми се отблагодариш за вниманието, което ти предоставям. Ще си го отбележа.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението


    Интересен начин да ми се отблагодариш за вниманието, което ти предоставям. Ще си го отбележа.
    Щом ти имаш какво да си отбележиш, значи ти има за какво да ми благодариш, а не аз на теб.

  12. #12
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Щом ти имаш какво да си отбележиш, значи ти има за какво да ми благодариш, а не аз на теб.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си