.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Купувам фейсбук профили

    Здравейте, интересувам се от профили на поне една година, може и да нямат приятели, но да имат някаква активност на стената.

  2. #2
    Аз имам алтернативен фейсбук профил, който е на 11 години, но макар да е фейк, не го продавам.

  3. #3
    А някой, който да продава? ))

  4. #4
    Питай pe6oskeiborda.

    Проблемът е, че отдавна не се е вясвал тук. Иначе той има стотици профили тук, предполагам, че и във фейсбук. Човекът е математик-информатик-програмист, който подобно на опандизения Кристиян от TAD, в сбободното си време направлява общественото мнение чрез многобройната си армия от фейкове. Предполагам, че на теб ти трябват точно затова... Идват местни избори, виртуални мнения трябва да се пишат наляво и надясно.

    Сори, аз не се занимавам с подобни неща. Троля си за удоволствие и напълно безплатно. Това е истинското тролене!

  5. #5
    Благодаря Нее, не е за това, не е за нещо лошо или измама изобщо Но 100% и с тази цел се ползват от някои хора...

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Ти кажи колко даваш!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Ти кажи колко даваш!
    Зависи от профила, колко е стар, каква активност има, трябва да го погледна. Ако искаш пиши лично съобщение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си