.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Пристрастена ли съм към цигарите?

    Здравейте! Нямам кой знае какъв проблем, затова просто искам да чуя и вашите мнения по въпроса. Това лято (2019г.) бях на море с моите най-близки приятели. Всички сме на години между 15 и 18. Сред тях има и пушачи предимно на електронни цигари (glo). Досега винаги съм била против цигарите и продължавам да бъда, но все пак реших да пробвам. Започнах да си дърпам по веднъж, два пъти само от glo, защото не понасям обикновените цигари. Една вечер помолих да ми дадат да изпуша цяла цигара и се оказа, че не мога “да се справя” дори и с половината. След това продължих да си дърпам от чуждо glo (нямам собствено устройство и никога не съм си купувала кутия цигари). След като се върнахме от морето, съответно вече не си дърпам по 4-5 пъти на ден, както правих там. Случва ми се да имам моменти, в които си казвам “ей сега тук да имаше една цигара да си дръпна” , но ако съм ангажирана с нещо обикновено не ми се случва. А и желанието отминава за 5-10 минути. Та въпросът ми е, започнала ли съм да се пристрастявам или това е навик и се дължи на това, че просто сега имам доста свободно време и се чудя какво да правя? Държа да отбележа, че не бих си представила да давам пари или да губя време всеки ден, за да пуша. Също така мога да си наложа граници и да поттисна това желание.
    Последно редактирано от Ivana_Yotova : 08-26-2019 на 14:47 Причина: Добавка

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ами честито! Вече си пушачка!

  3. #3
    Много благодаря!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си