- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Real Social Dynamics -
RSD, NLP, Pick-Up и всякакви подобни вариации по темата са пълна измама! Няма никакво значение как се наричат и какви цели поставят на хартия - всички те се основават на "учене/трениране/възпитаване" на грозни, бедни смотльовци, как да станат "готини" свалячи и да "успеят в живота"!
Подобни глупости виреят на Запад като гъби след дъжд, защото има повече феминизация, която отрича ролята на формите на проституция в съвременното общество!
В България и на Балканите чалгата/попфолкът отдавна са установили, изяснили и узаконили естеството на взаимоотношенията между мъжете и жените, като ги наричат с истинските им имена!
На Запад това се смята за неприемливо и за това всякакви "треньори", "терапевти", "съветници" и други измамници са се насочили в бизнес-нишата на смотаните, бедни, грозни и неуспели мъже и как да им приберат парите.
В България също имаше опити за подобни "проекти". Разглеждал съм сайтове/форуми и видеа в ютуб на някои от тях. Почти никой не им обръща внимание, форумите им са празни, видеата им имат под 100 гледания, при положение че някои стоят с години! Едни дори се опитаха да се саморекламират във форума, но аз подадох съответния сигнал дейността им беше прекратена!
Изводът какъв е - в България няма чак толкова наивници, които да се хващат на подобни измами!
tochko какво стана с теб? Излекува ли се? Знаеш че нямам нищо против теб, но не вярвам на нито една от тези схеми!