.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Question Секс на 12 и 3 години по-късно..

    Здравейте..момиче на 15 съм. Преди 3 години (била съм на около 12) с майка ми бяхме на почивка със семейни приятели. Те имаха син, с 2 година по-голям от мен, с който бяхме приятели и се разбирахме доста добре. Един от дните просто родителите ни искаха вечерта да излязат без нас..за да се напиват, разбира се, и така останахме сами в хотела.. Беше ни ужасно скучно и приятеля ми предложи да играем истина или предизвиателство. Играта протичаше нормално, докато не ме попита дали съм се целувала някога. Не бях..и той реши да ме "научи". Бях окей с това, и той ме попита дали искам да ме научи и на други неща. Не знаех за какво говори и се съгласих. Започна да ме обарва, след което и да ме пипа..там долу. Не разбирах мн какво става, но въпреки това го бутнах. Той обаче ми "налетя" и в крайна сметка ме отвори (взе ми девствеността).
    В днешно време си имам гадже..вече около 7 месеца и мислим да го направим. Въпросът ми е, дали след като са минали 3 години съм още отворена или..съм се затворила?

  2. #2
    Не можеш да се затворишЦипата е скъсана веднъж,не се самозашива или нещо подобно.Щом 3 години не си правила секс може да има отново болка,защото на практика след еднократен полов акт не си разширена и тепърва ще се разшириш.Но точен отговор-отворена си.Девственост не се връща и ако си решила да лъжеш сегашното си гадже-недей

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Това става, когато родителите са прости и пияндурници. Явно им е било им е по-важно да излязат да се напият от това да се постараят да избегнат това невръстната им дъщеря и да бъде изнасилена. Тъжна социална драма, друго няма какво да добавя (всъщност мога, но не виждам смисъл).

  4. #4
    имаше ли чарвено на чрашафа?

  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Нали те е отлупил вече, как ще си залупена.

    Иначе трола е прав. Ще станеш като родителите си. Жалко, но има и такива.

    Все пак още не ти е късно. На тази възраст човек се променя по- лесно.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6

    Не личи че е отг на ББ

    Ха-ха, а Сесил Каратанчева дали се е "затворила"?
    Последно редактирано от Krokopotam : 10-04-2019 на 16:40 Причина: Неизправност

  7. #7
    Иначе Вызрастта на сыгласието на Проксима Кентавыр Б е 12 години от момента на зачатието. Хуй, аз казах!

  8. #8
    Да тя беше населена, когато я достигнахме. За това я нарекохме Вита. Но и без друго ни беше втората.

  9. #9
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    сложи малко тоалетна хартия, навярно имаш доста покрай коронавируса , ще мине номера, щото тя се разгражда на влажни места

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си