.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Професионални гимназии в Русе

    Здравейте сега ми предстои да се местя от училище и се питах коя от двете гимназии и по добра корабното или даша благодаря предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Ти в коя гимназия си в момента.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #3
    Уча в Средно училище Христо Ботев в момента и понеже ще се местя правя избор между тези две училища но за да не съжалявам за избора питам това

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    В другата тема питаше къде ще ти е най-лесно, нали?
    А не е ли най-лесно просто да прекъснеш образованието вместо да се чудиш, на коя образователна институция да станеш +1? Чувал съм, че има училища в страната, чиито ученици са само от малцинствата и там дори и без да ходиш учителите ти пишат оценки в дневниците и избутваш дори до средно дори без да е необходимо да можеш да си напишеш името грамотно. Ето, виж това например:
    https://www.dnes.bg/obrazovanie/2017...-prazni.327625
    Прочети добре статията и се преориентирай към някое от изборените училища, ако толкова държиш да висиш на бюджета за едната диплома, с която да зарадваш близките...

  5. #5
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от andro11 Виж мнението
    Уча в Средно училище Христо Ботев в момента и понеже ще се местя правя избор между тези две училища но за да не съжалявам за избора питам това
    Имам силни подозрения, че ще съжаляваш за избора, затова си стой в училището - добре е, че си затруднен сега. Нищо в живота не е лесно.

    А този над мен не го слушай, има докторска степен по ръсене на небивалици.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6
    Правя този тарикатък защото ще ходя да уча в чужбина и ми трябват хубави оценки и където е по лесно да се изкарат с по малко зор по добре за мен

  7. #7
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от andro11 Виж мнението
    Правя този тарикатък защото ще ходя да уча в чужбина и ми трябват хубави оценки и където е по лесно да се изкарат с по малко зор по добре за мен
    Какво смяташ да учиш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си