.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Post Смях при секс

    Момче на 17 съм. Имам приятелка, с една година е по-малка от мен и сме заедно от 2 месеца. Преди около седмица най-накрая ни се отдаде възможност и го направихме. Започна супер..натискахме се, тя си съблече блузата, след което почнах да я обарвам, влючително и там долу. Очевидно й харесваше. Дойде момента, в който трябваше да го извадя..и тук идва и проблема - тя просто започна да се смее!! Да, не беше за дълго, но беше достатъчно. Мисля, че съм доста добре изглеждащо момче, имам доста хубаво тяло и ми е около 15см, което мислех за окей дължина. Тогава се опитах да не мисля за това, защото със сигурност щеше да ми спадне, а не ми се искаше да й давам още причини за смях. Но не спирам да го мисля, много ми е тъпо..не знам какво да си мисля. Дали не съм направил нещо не както трябва или пък ми е прекалено малък..Не знам какво да правя..моля ви за помощ!

  2. #2
    Поговори ли с нея?15 см не е малко в никой случай и не изключвай като вариянт да е имало друга причина да смеха и.Просто я попитай,няма да боли.
    А след това правихте ли секс все пак?На нея хареса ли и видимо?

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Поредната фейк тема за симулиране на форумен интерес.
    Някой, който вече е правил секс изобщо няма да задава такива тъпи въпроси, защото ще си има самочувствието, че всичко си му е точно и с 15 см и ще знае, че някакви чудовищни размери за тази проста работа (секса) въобще не са задължителни.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от nonickname233 Виж мнението
    Поговори ли с нея?15 см не е малко в никой случай и не изключвай като вариянт да е имало друга причина да смеха и.Просто я попитай,няма да боли.
    А след това правихте ли секс все пак?На нея хареса ли и видимо?

    Да, направихме го ("тогава се опитах да не мисля за това, защото със сигурност щеше да ми спадне") и да, видимо й хаесваше ("очевидно й харесваше")

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Поредната фейк тема за симулиране на форумен интерес.
    Някой, който вече е правил секс изобщо няма да задава такива тъпи въпроси, защото ще си има самочувствието, че всичко си му е точно и с 15 см и ще знае, че някакви чудовищни размери за тази проста работа (секса) въобще не са задължителни.

    Всъщност това ми беше моя първи път ("най-накрая ни се отдаде възможност и го направихме"), но тя го е правила и с бившия й..и точно това, че тя има повече опит ме притяснява, защото мооже би за да се смее има причина

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си