.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Exclamation Проблем или? Някой справял ли се е с него и как? Изкривен пенис.

    Здравейте.
    От много време наблюдавам, че имам един проблем, който може би леко ме смуващва.
    А именно изкривяването, което имам..
    Пениса ми е с наклон на ляво и го някъде след средата вече започва изкривяването (около 30 градуса).
    Проблема ми е, че се чувствам дискомфортно, чувствам го като някакъв комплекс и се притеснявам когато съм с жена как би реагирала.
    Отдлено от доста време усещам болка при еуколация и леко напрежение като парене. Като цяло спазвам изключително стриктна интимна хигиена като за момче, така че изключваме варианта да е от нещо свързано с липса на хигиена или нещо такова. Поне аз смятам, че е в следствие на самото изкривяване. (което нямах до 15 годишна възраст, след нея започна промяна). Като цяло проблем ли е най-вече за жените и ако има жени, нека споделят и те мнение.
    Има ли някой, който се е преборил с проблема било и оперативно, нека сподели!
    Благодаря Ви много хора
    Мир✌️

  2. #2
    Нямал съм проблема, но мисля, че е от растежа. Все пак отиди на лекар, той е човекът, който ще ти каже какво ти е точно. Иначе спокойно мацките не ги интересува дали ти е крив, стига да е голям
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си