.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Баща ми тормози майка ми психически

    Здравейте,Аз съм момче на 15 години и имам проблеми вкъщи.Живея с майка ми и баща ми понеже брат ми вече си има жена и живее отделно от нас
    .Както и да е...Баща ми си мисли, че майка ми му изневерява и си внушава разни неща.Постоянно я обижда, следи я, мисли си,че нейния колега и е люновник, а той никога не я е хващал с друг мъж,постоянно и гледа на телефона и пише на някакви хора с които тя е приятелка и са си писали основни неща като:Какво правиш,как си и т.н, когато тя е на работа той постоянно и звъни, може би над 5 пъти на ден.Майка ми я е страх да го изгони с полиция понеже я е страх да не запали къщата или да я очисти, брат ми не искам да го занимавам, понеже и той си има негови работи на главата.Баща ми се напива и почва да вика разни работи на майка ми, че спала с целия град и не знам си какви други измишльотини, а майка ми никога не би направила нещо подобно, защото не иска аз и брат ми да я намразим и тя не е такава, каза ми че още когато е била бременна с мен той я е ревнувал много, всеки ден тя.е от вкъщи на работа и от работа вкъщи.Той и казва,че си пише с други мъже и трие чатовете, а всъщност той си пише с други жени и трие чатовете, аз казах на мама и тя го попита защо пише на други жени и той и казва, че иска тя да ревнува и да види какво му е на него.Вече един път тя му счупи телефона и той счупи нейния, посягал и е, но не я е удрял, но не е невъзможно да не я удари.Понякой път изпадам в нервни кризи, плача без да спирам, страх ме е да се прибирам вкъщи, само и само те да не са се карали.Кажете ми какво да правя, днес щях да го убия от бой, но не искам да го лежа.

  2. #2
    Липсва му ума, той е изтрещял

  3. #3
    говори с него, обясни му за теб.

  4. #4
    Окей. Ситуацията не е добра. Не говори с него - ще стане по - зле! Имаш ли чичо или леля(откъм баща ти) ? Говори с тях. Това е план А. План Б е да звъннеш на телефон за помощ, ако наистина е толкова зле както ти го описваш. Пиши, ако има промени!
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си