.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Въпрос?

Question Въпрос?

Някой знае ли какво се случва с galaxy29?

Последната информация, с която разполагам е, че момичето се бореше с тежки наркотична и алкохолна зависимости.. ://

Имате ли представа дали е успяла да се пребори за пълноценен живот?

В допълнение - върти ми се в главата и един спомен - че не я слуша главата, т.е. е и малко тра-ла-ла..
    Последно редактирано от ghostuser001 : 09-05-2019 на 00:40

Ехо??? Никой ли не си е имал приказка с галаксито?

Помня, че Лиланда се имаше с нея. Вместо само да чете форума като невписан или инкогнито потребител, да вземе да се логне и да сподели дали "хапещите щъркели", които чофкаха главата на галакси29, не са я тласнали към нещо по-лошо.

Galaxy напусна от доста време, иначе не се знам с нея, когато се опитах да говорим веднъж в една тема тя взе да ме обижда и ми каза да не и говоря. Личеше си че не е адекватна. Такива хора никога или много рядко се лекуват, колкото повече вземеш, толкова по - слаб ставаш, да не споменавам, че може и вече да не се логне никога пак.

А ти защо все се интересуваш от потребители били тук малко преди от 2 до 10+ години?
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Вие всички шибано психясахте

You and me will all go down in history
    With a sad Statue of Liberty
    And a Generation that didn't agree
    Generation

No televisions in the air,
    No circumcisions on the chair,
    You made the weapons for us all,
    Just look at us now

Galaxy напусна от доста време, иначе не се знам с нея, когато се опитах да говорим веднъж в една тема тя взе да ме обижда и ми каза да не и говоря. Личеше си че не е адекватна. Такива хора никога или много рядко се лекуват, колкото повече вземеш, толкова по - слаб ставаш, да не споменавам, че може и вече да не се логне никога пак.

А ти защо все се интересуваш от потребители били тук малко преди от 2 до 10+ години?
    Като съвестен птицестопанин си наглеждам кокошчиците - какво правят, добре ли са, как са..

А, ти защо така и не ми отговори преди време - зададох два въпроса, които си останаха без отговор.

Като съвестен птицестопанин си наглеждам кокошчиците - какво правят, добре ли са, как са..

А, ти защо така и не ми отговори преди време - зададох два въпроса, които си останаха без отговор.

Защото се отплеснах и забравих..

Все още ли искаш отговор?

'Класическите' потребители са отдавна неактивни, те никога няма да се върнат, така че ползвай каквото имаш на разположение..
    Последно редактирано от FuzzyDesertPaw : 09-07-2019 на 17:14

Generation

Just look at us now

Защото се отплеснах и забравих..

Все още ли искаш отговор?

'Класическите' потребители са отдавна неактивни, те никога няма да се върнат, така че ползвай каквото имаш на разположение..
    Както преди години написа една потребителка тук: "всички се връщат". Ето за пример - бях отписал per-dead, пък тя се върна да драсне два-три реда, колкото да покаже, че още мърда. В интерес на истината преди няколко месеца бях решил, че ти си тя. :Д Че тя от неактивност си е забравила паролата и си е регнала нов профил в твое лице. Според мен имате сходство, може би в емо-стила.
    Друга потребителка, с която може би ще имате сходство е едно lunacy - по-последна, стара информация - тя бореше китайския език в СУ.

И да - интересувам се от отговорите, които така и не получих. Все пак трябва да знам как изглеждат наглежданите пилци.

Както преди години написа една потребителка тук: "всички се връщат". Ето за пример - бях отписал per-dead, пък тя се върна да драсне два-три реда, колкото да покаже, че още мърда. В интерес на истината преди няколко месеца бях решил, че ти си тя. :Д Че тя от неактивност си е забравила паролата и си е регнала нов профил в твое лице. Според мен имате сходство, може би в емо-стила.
    Друга потребителка, с която може би ще имате сходство е едно lunacy - по-последна, стара информация - тя бореше китайския език в СУ.

И да - интересувам се от отговорите, които така и не получих. Все пак трябва да знам как изглеждат наглежданите пилци.
    Така е per-dead ме радва попринцип, само дето с нея сме метъли не емота (има голяма разлика). С нея имаме различен начин на писане и говорене, ако бях нея този мой акаунт в момента щеше да се брои за fake, а както казах - fakeове нямам.

Generation

Just look at us now

Ти какво си и откъде се появи? Знаеш много за старите потребители, това е.... интересно. Трябва да проуча кой друг ме конкурира? Нали не си мен? :Д

И да знаеш - не знам да има емо-та, които не слушат метъл.

И да знаеш - искам да видя татуираната ти овца!

Фузи, коментар по моите по-горни постове?

Мега фен Аватара на dreamwalker
    Град
    Dreamland
    Фузи, недей, че ще почне да те следи в метрото.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Фузи, недей, че ще почне да те следи в метрото.
    И не само. Ще се самонастаня в общежитието ѝ. Ще ѝ взема възглавницата, ще ѝ легна в леглото. Момичето ще трябва да спи на пода или да си купи матрак.

Това е за дриймуолкъра:

Моля ти се (това е възклицание, а не реална молба), какъв крийпър какви пет лева? В превозните средства не си позволявам да заглеждам когото и да е било. Или гледам към пода, или гледам през прозорците, или гледам към тавана. По-вероятно е те да ме заглеждат. Това изначава ли според теб, че жените са крийпъри? А по отношение на възрастта - мисля, че вече уточнихме, че тук няма тийнейджъри. Всичко що мърда е на по 20+.

В интерес на истината познавам една Анастасия, която е миньон. Но е към 40 кг., със сини очи, косата си я боядисва и е по-възрастна от мен.

Град
    Dreamland

Омръзна ми от теб.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Какво е това?
    Нее, много си зле, честно. Какви глупости се занимаваш да търсиш..

Град
    Dreamland

Какво е това?
    Нее, много си зле, честно. Какви глупости се занимаваш да търсиш..
    каза човекът, който си води списък с адресите на хората от форума.

(facepalm)

Леле, ти верно не си добре с главата...

Моля, ако някой познава дриймуолкър, утре да ѝ се отбие на гости, за да я провери дали скоро си е пила хапчетата. С шизофренията шега не бива. Ще вземе да излезе на улицата и ще наръга случаен човек, внушавайки си, че я гледа особено.

Град
    Dreamland
    (facepalm)

Леле, ти верно не си добре с главата...

Моля, ако някой познава дриймуолкър, утре да ѝ се отбие на гости, за да я провери дали скоро си е пила хапчетата. С шизофренията шега не бива. Ще вземе да излезе на улицата и ще наръга случаен човек, внушавайки си, че я гледа особено.
    каза човекът, който публикуваше ЕГН-тата на потребители в теми, видими за всички.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си