.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Въпрос?

  1. #1

    Question Въпрос?

    Някой знае ли какво се случва с galaxy29?

    Последната информация, с която разполагам е, че момичето се бореше с тежки наркотична и алкохолна зависимости.. ://

    Имате ли представа дали е успяла да се пребори за пълноценен живот?

    В допълнение - върти ми се в главата и един спомен - че не я слуша главата, т.е. е и малко тра-ла-ла..
    Последно редактирано от ghostuser001 : 09-04-2019 на 22:40

  2. #2
    Ехо??? Никой ли не си е имал приказка с галаксито?

    Помня, че Лиланда се имаше с нея. Вместо само да чете форума като невписан или инкогнито потребител, да вземе да се логне и да сподели дали "хапещите щъркели", които чофкаха главата на галакси29, не са я тласнали към нещо по-лошо.

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Galaxy напусна от доста време, иначе не се знам с нея, когато се опитах да говорим веднъж в една тема тя взе да ме обижда и ми каза да не и говоря. Личеше си че не е адекватна. Такива хора никога или много рядко се лекуват, колкото повече вземеш, толкова по - слаб ставаш, да не споменавам, че може и вече да не се логне никога пак.

    А ти защо все се интересуваш от потребители били тук малко преди от 2 до 10+ години?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Galaxy напусна от доста време, иначе не се знам с нея, когато се опитах да говорим веднъж в една тема тя взе да ме обижда и ми каза да не и говоря. Личеше си че не е адекватна. Такива хора никога или много рядко се лекуват, колкото повече вземеш, толкова по - слаб ставаш, да не споменавам, че може и вече да не се логне никога пак.

    А ти защо все се интересуваш от потребители били тук малко преди от 2 до 10+ години?
    Като съвестен птицестопанин си наглеждам кокошчиците - какво правят, добре ли са, как са..

    А, ти защо така и не ми отговори преди време - зададох два въпроса, които си останаха без отговор.

  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Като съвестен птицестопанин си наглеждам кокошчиците - какво правят, добре ли са, как са..

    А, ти защо така и не ми отговори преди време - зададох два въпроса, които си останаха без отговор.

    Защото се отплеснах и забравих..

    Все още ли искаш отговор?

    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Като съвестен птицестопанин си наглеждам кокошчиците - какво правят, добре ли са, как са..
    'Класическите' потребители са отдавна неактивни, те никога няма да се върнат, така че ползвай каквото имаш на разположение..
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 09-07-2019 на 15:14

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Защото се отплеснах и забравих..

    Все още ли искаш отговор?



    'Класическите' потребители са отдавна неактивни, те никога няма да се върнат, така че ползвай каквото имаш на разположение..
    Както преди години написа една потребителка тук: "всички се връщат". Ето за пример - бях отписал per-dead, пък тя се върна да драсне два-три реда, колкото да покаже, че още мърда. В интерес на истината преди няколко месеца бях решил, че ти си тя. :Д Че тя от неактивност си е забравила паролата и си е регнала нов профил в твое лице. Според мен имате сходство, може би в емо-стила.
    Друга потребителка, с която може би ще имате сходство е едно lunacy - по-последна, стара информация - тя бореше китайския език в СУ.

    И да - интересувам се от отговорите, които така и не получих. Все пак трябва да знам как изглеждат наглежданите пилци.

  7. #7
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Както преди години написа една потребителка тук: "всички се връщат". Ето за пример - бях отписал per-dead, пък тя се върна да драсне два-три реда, колкото да покаже, че още мърда. В интерес на истината преди няколко месеца бях решил, че ти си тя. :Д Че тя от неактивност си е забравила паролата и си е регнала нов профил в твое лице. Според мен имате сходство, може би в емо-стила.
    Друга потребителка, с която може би ще имате сходство е едно lunacy - по-последна, стара информация - тя бореше китайския език в СУ.

    И да - интересувам се от отговорите, които така и не получих. Все пак трябва да знам как изглеждат наглежданите пилци.
    Така е per-dead ме радва попринцип, само дето с нея сме метъли не емота (има голяма разлика). С нея имаме различен начин на писане и говорене, ако бях нея този мой акаунт в момента щеше да се брои за fake, а както казах - fakeове нямам.

  8. #8
    Ти какво си и откъде се появи? Знаеш много за старите потребители, това е.... интересно. Трябва да проуча кой друг ме конкурира? Нали не си мен? :Д

    И да знаеш - не знам да има емо-та, които не слушат метъл.

  9. #9
    И да знаеш - искам да видя татуираната ти овца!

  10. #10
    Фузи, коментар по моите по-горни постове?

  11. #11
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Фузи, недей, че ще почне да те следи в метрото.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Фузи, недей, че ще почне да те следи в метрото.
    И не само. Ще се самонастаня в общежитието ѝ. Ще ѝ взема възглавницата, ще ѝ легна в леглото. Момичето ще трябва да спи на пода или да си купи матрак.

  13. #13
    Това е за дриймуолкъра:

    Моля ти се (това е възклицание, а не реална молба), какъв крийпър какви пет лева? В превозните средства не си позволявам да заглеждам когото и да е било. Или гледам към пода, или гледам през прозорците, или гледам към тавана. По-вероятно е те да ме заглеждат. Това изначава ли според теб, че жените са крийпъри? А по отношение на възрастта - мисля, че вече уточнихме, че тук няма тийнейджъри. Всичко що мърда е на по 20+.

    В интерес на истината познавам една Анастасия, която е миньон. Но е към 40 кг., със сини очи, косата си я боядисва и е по-възрастна от мен.

  14. #14
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975


    Омръзна ми от теб.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  15. #15


    Какво е това?
    Нее, много си зле, честно. Какви глупости се занимаваш да търсиш..

  16. #16
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението


    Какво е това?
    Нее, много си зле, честно. Какви глупости се занимаваш да търсиш..
    каза човекът, който си води списък с адресите на хората от форума.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #17
    (facepalm)

    Леле, ти верно не си добре с главата...

    Моля, ако някой познава дриймуолкър, утре да ѝ се отбие на гости, за да я провери дали скоро си е пила хапчетата. С шизофренията шега не бива. Ще вземе да излезе на улицата и ще наръга случаен човек, внушавайки си, че я гледа особено.

  18. #18
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    (facepalm)

    Леле, ти верно не си добре с главата...

    Моля, ако някой познава дриймуолкър, утре да ѝ се отбие на гости, за да я провери дали скоро си е пила хапчетата. С шизофренията шега не бива. Ще вземе да излезе на улицата и ще наръга случаен човек, внушавайки си, че я гледа особено.
    каза човекът, който публикуваше ЕГН-тата на потребители в теми, видими за всички.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си