.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Търся си момиче с което да си изгубя девствеността.

    През целия ми живот съм търсил само сериозна връзка. Аз винаги съм бил свестен човек. Винаги съм бил прозрачен. Никога не лъжа и така нататък, и ако някое момиче се беше навило да излезе с мен в миналото, и да остане с мен, аз бих и бил верен дори в мислите си. Повечето ми приятели са на принципа "Ебеш и бегаш". Мнозина от тях имат приятелки и съм чувал коментар от тях че биха им изневерили. За пример мога да дам един бивш колега който напусна работа на скоро. Той има супер красиво момиче което го обича, и са заедно от няколко години. Същия той ме караше да ходим по курви...

    Аз съм момче, и знам как мисли моя пол. Определям се като един от малкото свестни които са останали. На скоро си писах с едно момиче което е на цели 400 КМ от мен. Нещата в чата станаха сериозни до такава степен че аз и казах абсолютно всичко за мен, пращах снимки от фейса ми за да види че не си пиша с други момичета. Бях напълно прозрачен с нея, и си обещахме взаимно да не се лъжем. Тя беше първата която ме излъга. Казвах си, за всеки влак има пътник... ето че живота най-после ми даде човека който е за мен. След като си писахме цял месец, тя рязко ми каза че се запознала с някакъв колега от работата и, и че му е допаднала. При това ми го каза нагло, с агресия която си личеше в чата, след което ме блокира. Същата тя ми казваше че в 3 часа през нощта се е събуждала за да плаче за дето бившия и беше изневерил. Защо се оплаква... като тя е даже по-лош човек от бившия и? В живота получаваш същото което даваш(карма). Правиш добро, добро намираш, и обратното. От тоя момент реших да се променя. Моя си е грешката че съм бил свестен през целия ми живот, и че съм търсил само сериозна връзка. Сега съм решил да стана пълен курвар, да наваксам за изгубените години. Омръзна ми да прегръщам одеалото и да си фантазирам че това е момиче.

    Аз съм на 21 г. Живея самостоятелно. Искарвам достатъчно че да си позволявам да ходя по курви всяка седмица. Проблема е че не ми е кеф да спя с курва, колкото и загорял да съм :/. Кеф ми е да спя с момиче което ме желае. На мен не ми е кеф да правя разни неща на момичето, ако знам че тя трябва да го търпи заради пари.... Ако на мацката не и харесвам, то файдата от секса... все едно правя секс с неодушевен предмет. Друго си е да спиш цяла нощ до мацка която те харесва, и да и усещаш тялото до теб.

    Та общо взето, искам първия ми път да е с мацка която ме желае, пък после ще наблегна яко на курви. Ако има някое момиче което ще ме съжали тук, моля да ми пише на ЛС. Пращам моя снимка след като момичето ми докаже че е реално. Казвам го защото очаквам да има сумати хора които ще се ебават с мен тук. Аз поемам пътните разходи и всичко останало ако излезе нещо. Пък ако женския пол мисли на този пост по следния начин: "Тоя пък за какъв се мисли?! Че и очаква някой да му пише?!" то такива момичета не ми трябват. От надути момичета даже кура не ми става. Ако си поискам има шанс да получа, но ако не си поискам, със сигурност няма да получа нищо. Така че дори и от тоя пост да не излезе нищо, ще си кажа здраве да е.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Поредният ферман, написан от модераторКИте !

    Нали ви казах да не се опитвате да пишете от името на мъжки профили! Един мъж никога не би написал подобен ферман и бълвоч от логорея за да каже на света че му се ебе!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Това за разбирането ти за кармата в живота, веднага след това изнесената ти идея да започнеш да ходиш по курви и вече да не си "свестен" как да го разбираме?
    Първо ти ще ходиш по курви, после курвите ще ходят по теб?

  4. #4
    Момичетата развалят такива като мен, наивни и свестни. Просто ще стана като другите от моя пол и така. Ще съм алчен да имам какъвто и да е контакт с момиче.

  5. #5
    Не е това начинът.
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от nezemen Виж мнението
    Момичетата развалят такива като мен, наивни и свестни. Просто ще стана като другите от моя пол и така.
    И кво, писал си си с някаква, която дори не си виждал на живо. Тва били много сериозни отношения и тя те предала казвайки ти че си намерила реално гадже?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И кво, писал си си с някаква, която дори не си виждал на живо. Тва били много сериозни отношения и тя те предала казвайки ти че си намерила реално гадже?
    Като се замисля - да! Ахахаха
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  8. #8
    Абе тоя е FemaleEyes хахаха тоя смешник хахаххааа. Ivan Djuglanov нали беше много вървежен бе я си дай Фейсбука да се посмея

  9. #9
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Абе тоя е FemaleEyes хахаха тоя смешник хахаххааа. Ivan Djuglanov нали беше много вървежен бе я си дай Фейсбука да се посмея
    Това верно може да е FemaleEyes. Той беше същия attention ..и само се чудеше за какво да реве.
    Последно редактирано от Blubalu : 09-21-2019 на 18:32

  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Такива като тебе дето се надяват на няква от 400км да ги оправи,верно са наивни. Ама не виждам какво може да ти се развали в случая.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си