.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Комуникация на макс

    Така...с моят съсед сме общували няколко пъти. Разбираме се добре, той ми е споделял някакви лични неща. Миналата седмица пак така най-невинно започнахме да говорим, но изведнъж се озоовахме в моята стая и той почнаа да ме убеждаваа да правим секс. Аз му казах,че няма да е тази вечер, но също така казах че може друг път. Той разбра, че съм девствена, защото бях много притеснена. И след като видя, че няма да мине номера си тръгна, но без да показва, че е наранен или обиден. Пита ме няколко пъти защо не искам и аз казах че си имам своите причини. Говорихме и едно от нещата които казах беше че не искам да го направим и след това да не го видя цял месец примерно (тъй като знам че не иска връзка) и той тогава сам каза: да не правим планове, да живеем за мига, секс без връзка не е ли ок за теб.
    Та на по другия аз му писах да го питам дали ще се прибира и че може да се видим. Той ми отговори, че не знае дали ще се прибибира, но последните ми съобщения пет часа по късно даже не си беше направил труда да отвори. Вечерта той се прибра и аз му писах да ми даде запалка. Той ми даде запалка през прозореца и се прибра. И още не беше сийнал съобщенията ми... При което аз пак му чукнах. Той се направи на луд-каза нещо и излезе навън. След това си дойде -аз го бърнах на майтап- написах му- всеки с психичните си отклонения и т.н" някви ейтакива. При което той излезе и ме пита кво искам от него и беше доста груб. И аз го питах зашо се държи така, защо не ми е сийнал съобщенията, можееше просто да каже нещо. Той каза: длъжен ли съм. И аз отговорих, че не е длъжен, не очаквам нищо от него ама това е зрялото поведение в случая. Бих приела да ми каже дори не искам, не мога или нещо подобно. Някво относително постоянство поне искам. И той ми каза: аз не съм зрял, кога си видял да съм зрял... И продължих да говоря как трябва да има комуникация ама той искаше да се прибира и с цялата си наглост вика-приключи ли... И го питах къде е ходил преди малко че излезе така... Той казза: не е твоя работа. Дори да изключим отношенията момче-момиче. При положение,че си се държал мило и си говорил с някого и си му казвал някакви неща, адекватно ли е после да се държиш така. И аз му казах тогава- пределно ми е ясно как седят нещата ама въпреки тва ти писах да се видим и предполагам как съм изглеждала в твоите очи. Ама ти писах въпреки тва,щото не си мисли, че и на мен ми пука толкова. И той вика: ами не изглежда да не ти пука..ама повярвай ми на мен не ми пука. И общо взето това беше разговора. Искам да поговорим по някакъв начин да изясним нещата, защото като говорихме последно, той беше като на въже държан да се прибира,сякаш всяка една секунда с мен беше най-досадното нещо на планетата. Аз сгрешила ли съм нещо? Какво мога да направя от тук нататък? Не искам да му пиша пак, по скоро искам на живо...особено след като в чата ми каза да не го занимавам вече..просто искам едни нормални човешки отношения най-малкото.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849


    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    някой може ли да ми даде съвет какво да нАправя...най-малкото не искам да приключваме отношенията си така негативно

  4. #4
    Не го качвай в два раздела ще се види и в първия !
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си