.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
    Голям фен Аватара на TrollFactory
    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Както препоръчвам на всички преди регистрация на сайта ни, съветвам винаги да използвате браузъра TOR.
    А защо препоръчваш това? Не мога ли да ви имам доверие? Ако не ви хареса нещо, което казвам като например някаква пълна ерес, която наистина има опасност да разстрои много хора, бихте ме посетили на работа или у дома, за да ме биете ли?

PS. междувременно ти отговорих тук.
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11616702
    Ще ми е интересно да разбера мнението ти относно моите впечатления. Ако имаш какво да добавиш към хипотезите, на които държа, може да добавя материали и в твоя(вашия) форум.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-19-2019 на 12:08

Ти да ни имаш доверие? А защо аз трябва да ти имам доверие? : P

Сега е чудесен момент да ви кажа нещо за форумите, което не знаете. Знаете ли ЗАЩО се създават форуми?

Това е полицейска тактика, наречена "строй се - преброй се". Когато имате един анархичен форум, един скинарски форум, сатанински форум или каквото и скандално да си представите... а и когато имате даже нищо и никакви по важност форуми, като Teenproblem... някой заблуждава ли се, че това е просто израз на свободата на словото и интересите в свободното общество, в което живеем?

Нее, момичета и момчета. Има два варианта:

1. Най, най-скандалните форуми, обсъждащи най-радикалните възгледи, се създават от службите (ченгетата). Тези форуми са така създадени, естествено, че да бъдат скопени (скопен значи с отрязани топки) - ограничени, или с по някакъв начин фатално незаинтересувано ръководство. Целта е да не е възможно нещата да напреднат повече от едно чисто и просто чесане на езици. ТЕ от цялата работа извличат като дивиденти информацията - всеки, който изповядва такива възгледи, ще се регистрира и ще си отвори устата. Ченгетата тогава просто трябва да преброят КОЛКО като бройка са активно интересуващите се. Вкарват данните в социалната си статистика за това каква част от населението се вълнува от темата. Вкарва се едно ченге-трол, което да се запознава с форумните участници на лични начала "брато-браточка", за да може, доколкото е възможно, ченгетата да разполагат с някакви по-лични данни... примерно горе-долу как се казват, на каква възраст са и още нещо важно относно основните изявяващи се.

2. ПРЕВЗЕМА СЕ вече съществуващ форум, иначе по начало направен от ентусиасти. Внедряват се тролове. Троловете са професионалисти (в статията, която съвсем нарочно съм ви предоставил по-горе, ще разберете за какви професионалисти става дума). (Статията по-горе е официален военен документ от 80-те години, оттогава до сега са минали 50 години.) Тези тролове имат задачата да НЕ позволяват образуването на задушевни групички от хора с еднакви интереси, да саботират и дезинформират обсъжданата там информация, както и да събират данни за горното - колко са на брой и по възможност кои точно са интересуващите се.

Това е реалната схема, по която Държавата открива неудобните. Те сами си казват кои са и къде са и колко са! Не е нужно някой да се прави на детектив по домовете, това е само по филмите.

И да, бил съм задържан заради това. Да, показвали са ми папки с изготвени психопортрети за мен и мои съфорумци по други форуми. Да, познавам и други хора, които са задържани на масови мероприятия (примерно концерти с бунтарска идеология), защото са имали изготвен психопортрет заради активността си в интернет.

Предлагам ви, да се опитате да си направите нова регистрация в Teenproblem и да прочетете страшно внимателно чавките, които ви молят да отбележите. Регистрирайте факта, че няма да можете да се регистрирате, ако не отбележите най-горните две. Осъзнайте широкия контекст, в който това може да се търлуква. Нима мислите, че тук става въпрос само и единствено за реклама на някви продукти!? Та вие сте възможно НАЙ-ВАЖНАТА аудитория! Защо? Ами много е просто - колкото по-отрано забележат какво ви интересува и с какво твърдите, че планирате да се занимавате, толкова по-дълго време през живота ви ще могат да следят развитието ви и дали наистина ще поемете по пътя на заявените си интереси някой ден.

И КОГАТО, и АКО станете големи... получите ръководна позиция някъде, станете малко по-отявлени бизнесмени, или въобще станете по-известна личност, способна на някакъв социален отзвук и имаща социална трибуна... ами... просто ЕДВА ли ще станете, ако сте им влезли в полезрението. И ще се чудите защо. И защо не можете да престанете да бъдете мишки и какво ви пречи да станете Някой/Някоя.

Убеден съм, че TrollFactory например следи скандала с упражнявания натиск върху БНР, точно както следи назначаването на новия главен прокурор, Гешев му е името.

Последните новини за това са тук, в OFFNews:
    https://offnews.bg/medii/silvia-veli...ir-711484.html
    https://offnews.bg/interviu/obiasnen...tv-711459.html

Позволете да цитирам думите на майор Майкъл Акино (един от най-отявлените сатанисти, основател на Храмът на Сет), водач на екипа по Изследвния и анализи към Психологическите операции (PSYOP) във вътрешия кореспондентен документ на Военновъздушните сили на САЩ през 1870та:

"До този момент Умствената война трябва да е стратегическа по сила, а тактическите й приложения да играят подкрепителна, допълваща роля. В стратегическия й контекст, Умствената война трябва да достига еднакво до приятели, врагове и неутрални навсякъде по Земното кълбо – нито посредством примитивни “бойно-полеви” листовки и високоговорители за PSYOP, нито посредством слаба, неточна и тясна психотронна кампания [11] – а чрез медиите, притежавани от САЩ, които имат способността да достигнат на практика до всички хора по лицето на Земята.

Тези медии са, разбира се, електронните медии – телевизията и радиото. Най-модерните развития в сателитната комуникация, техники за видео запис, и лазерни и оптични трансмисии на предавания правят възможно да се проникне в умовете на света, до степен, която само преди няколко години беше невъобразима."

Сега е моментът, ако все още не знаете какво е, да сърфирате какво се нарича "хибридна война".

Затова, момичета и момчета, съветвам всеки цивилен и свободен човек да използва браузъра TOR във всеки един момент : )

П.П.
    Относно това дали можеш да имаш доверие на НАС... аз казвам, че да.

Но тъй като съм запознат точно колко вярна и точно колко важна е информацията на нашия сайт (не един от авторите на тази информация е загинал при съмнителни обстоятелства), на мен ми е пределно ясно, че с нас биха се занимавали професионалисти.

Ще се занимават професионалисти, защото с малките тролчета няма да могат да пробият по никой начин, прекалено добре познавам методологията и прекалено много сблъсъци съм имал с тях, за да им осигуря място на сайта.

Което значи, че ако с нас се занимават високо ниво професионалисти, ние дори няма да разберем. АЗ самия не мога да гарантирам на ВАС дали хакерите на ченгетата няма да могат да проследят ВАС, чрез нашите собствени бисквитки.

Затова съветвам да се ползва TOR.
    Последно редактирано от hecu2 : 09-19-2019 на 15:54

...
    Много интересно експозе за това колко добре разбирате нещата. Предупреждавате като същинска кука. Когато съдя за по-мащабната картина гледам цялостната посока, в която натежава един сайт. В момента например вашият е пълен с хибридни новини, повечето от които са всеизвестни за широката аудитория. В него има много теми горе-долу в сферата на конспирациите, в чието дъно по някакъв начин винаги са замесени САЩ/ЦРУ. Мога ли да на базата на това да съдя, че всъщност сте хибриден сайт използван от дългите ръце на нечие чуждо разузнаване, което иска да отрови младите умове (все пак пишете тук, за да си направите реклама) в полза на това да формирате посоката на развитието на техните бъдещи геополитически предпочитания превръщайки ги в "полезни идиоти"? Ами мога тъй като липсва контра аргументация от другата посока поне в онези вече "вечни теми" в сферата на конспирациите, които се пробутват винаги между обикновените новини. Съвсем целенасочено и забележимо за тези, които са събудени. Да, тук-таме ще има по някоя философска дискусия, а между другото ще се допускат неща тип 60/40 (знаете за какво говоря), които забелязвам толкова често в българските медии, че направо биха ви настръхнали косите, ако не сте запознати със своя учебник, а сте от другата страна. (Много добре ви усетих какви сте.) Или сте изкусни манипулатори просто с цел да си правите реклама. Но при всички положения аз съм дълбоко съмняващ се в искреността на вашите намерения особено след казаното от вас в последния ви пост по-горе. И все пак, ако приемем хипотезата ми относно вас за грешна и действително сте тук поради искрени подбуди да споделяте само свои лични и непродиктувани от някаква пъклена цел убеждения (тъй като разполагате според мен с добре изшколувани демагогски похвати) с желание само и единствено да събуждате хората, тогава ще ми е интересно да кажете още нещо в другата тема, в която се включихте по повод на последния ми пост в нея. Това може да е тест и за вас, чийто резултат ще се окаже интересен.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-19-2019 на 16:25

Да но твоите притеснения въобще не притесняват мен : )

Не съм първият тук, който ще ти каже, че не си коректен в начина, по който общуваш : ) Но пък сигурно ще съм първият тук, който ще ти каже, че проблемите на характера, които ти сега имаш, ги е имал всеки, който на по-късен етап допринася много за добруването на обществото.

Всичко зависи от това дали с годините и опита ще подсилиш добродетелите си, или сегашният ти начин на общуване ще стане още по-неуспешен. Естествено, стискам палци за първото.

Имаш нужда от време. Но пък, времето е на моя страна. Така че, когато времето тества моята искреност, и когато времето подложи на изпитание характера ти, ще си говорим на съвсем друг език. Аз, дотогава, ще се занимавам с много неща. Съветвам теб, да се занимаваш със себе си.

Да но твоите притеснения въобще не притесняват мен : )
    Няма нужда да те притесняват, защото ако съм те разкрил, няма да разчиташ на мен така или иначе.

Не съм първият тук, който ще ти каже, че не си коректен в начина, по който общуваш : )
    Че защо да не съм коректен? Нямам задължението да съм съгласен с никого или пък да му спестявам нещо, което ме притеснява, дразни, не харесвам или дори в случаи не навиждам. Поне във форума. На живо е друго естествено. Тогава разбира се, че имам цедка на устата и се старая да съм политически коректен с всеки. За мен интернет е форма на забавление. С наивни, глупави или въобще хора, които мога да подложа на някакъв shaming тормоз съм безкомпромисен и може би това си видял тук от мен, но това далеч не значи, че съм точно такъв. Тук просто съм се отприщил, но словом не смятам, че вредя на никого. В безкомпромистните си коментари всъщност давам много повече от колкото тези, които лично сами са заблудени, но в заблудата си са самоуверени да заблудят и други.

Но пък сигурно ще съм първият тук, който ще ти каже, че проблемите на характера, които ти сега имаш, ги е имал всеки, който на по-късен етап допринася много за добруването на обществото.
    Аз и сега добрувам в обществото. Ти от къде знаеш какъв съм? Гледал си fight club, нали? Та аз съм нещо като Едуърт Нортън на живо и Брад Пит тук.

Всичко зависи от това дали с годините и опита ще подсилиш добродетелите си, или сегашният ти начин на общуване ще стане още по-неуспешен. Естествено, стискам палци за първото.
    Благодаря за тези пожелания. За да не кажеш, че съм лош характер, ще ти го докажа и с моето пожелание към теб, а именно годините ти опит да се удвоят, утроят и учетворят...

Имаш нужда от време. Но пък, времето е на моя страна. Така че, когато времето тества моята искреност, и когато времето подложи на изпитание характера ти, ще си говорим на съвсем друг език. Аз, дотогава, ще се занимавам с много неща. Съветвам теб, да се занимаваш със себе си.
    Всички се занимаваме със себе си в този живот.

О, да. Боен клуб беше един от добрите романи. Които прочетох : )

Направи го и ти - https://chitanka.info/book/8294-boen-klub

Между другото, нека използвам случая,
    да направя и реклама на Читанката - сайт на свободните преводачи, които винаги съм подкрепял морално и косвено чрез собствената си дейност.

Можете и вие да бъдете съпричастни, като се запознаете с проблема - https://chitanka.info/operation-mindcrime.html

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си