.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    как да я поканя на среща

    От известно време покрай работата се засичам с едно момиче, отговаряме си здравей здрасти.. а у.. но повече не мога да завържа разговор, доста съм срамежлив.

    И преди да я заговоря я имах видимо и знаех как се казва... реших да я добавя в facebook - не прие, след това пак когато и да я засека ме заговаря, пита ме как съм, кво правя..., ри аз малко се учудвам... не ми отговори на поканата сигурно 2 седмици и махнах предложението за покана, може би пък досаждам..

    Обаче нещо в нея ми допада и искам да я опозная повече викам си не приемаш покана тогава ще ти пиша, 1 път/втори път дори не показва доставено и сийнато съобщението... на другия ден я засичам на една пешеходна пътека с колата и дори спря посредата усмихна се и ме попита как съм? отговорих набързо и отминах..

    Добре да кажем,че не отговоря на поканата ми в соц. мрежи поради някакви билгейцки и зукърбъргски причини, как да и предложа/попитам да ли ще иска да излезем на кафе или нещо от сорта? от къде да подхвана темата :@ изобщо не си представям как ще протече този разговор :@:@, абе тъпо копеленце съм си заеби.

    Изобщо като дойде този момент и всякаш бум главата ми става празна, знам,че е някъв страх,но уви не мога да го преодолея.

  2. #2
    Много мислиш, това е проблема. Така като ми го описваш, на мен ми звучи, че тя е... далеч от интелектуалния тип. Почти съм убеден, че ще се разочароваш, понеже тя ако имаше какво да каже - щеше да го каже. Шансът е огромен да е много куха лейка... но мъката си е твоя.


    Просто й го лисни като чаша вода в лицето - кажи "Искаш ли да се разходим някой път да се запознаем по-официално? Или на кафе?"

    Ама не я питай докато сере или докато пресича на червено. Изчакай да е ОЧЕВИДНО в комуникативно състояние.

    Чакай да отговори, но имай предварително приготвено конкретно предложение - ден, час горе-долу, и място. Приготви се че няма да е това, просто имай готово предложение (идеята е да й спестиш мислене, да не й гръмне нерв).

    Ако отговори и каже "Миииии, [рандом простотия]", просто забрави пич. Тъпа е. Бягай бързо.

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    От известно време покрай работата се засичам с едно момиче, отговаряме си здравей здрасти.. а у.. но повече не мога да завържа разговор, доста съм срамежлив.
    "Здравей/здрасти/а/у/" и явно вече си повярвал, че може да е твоя (все пак нямаше да пускаш тема тук, ако не беше поне малко сигурен, че имаш шансове).
    Статистически погледнато при теб с колко от жените, с които си само на "Здравей/здрасти/а/у/" ти се е получавало? И каква е вероятността според теб точно с тази да стане нещо повече от статистиката ти?

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    И преди да я заговоря я имах видимо и знаех как се казва... реших да я добавя в facebook - не прие,
    Явно трябва да го разбираш като намек, че тя не те харесва. Като за средно статистическо момиче, няма как най-любопитното нещо в ежедневието й да не е кой я е харесал или добавил в социалните мрежи. Съвременните жени са най-малко през 15 минути в телефоните си.


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    след това пак когато и да я засека ме заговаря, пита ме как съм, кво правя..., ри аз малко се учудвам... не ми отговори на поканата сигурно 2 седмици и махнах предложението за покана, може би пък досаждам..
    Брей, само две седмици! Почти на време е дошло просветлението ти!

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Обаче нещо в нея ми допада и искам да я опозная повече викам си не приемаш покана тогава ще ти пиша, 1 път/втори път дори не показва доставено и сийнато съобщението... на другия ден я засичам на една пешеходна пътека с колата и дори спря посредата усмихна се и ме попита как съм? отговорих набързо и отминах..
    Какво има да пишеш и да се излагаш след като не ти е приела покана? Ти от намеци не разбираш май. Освен това винаги се вижда, ако някой ти е писал, но ако не искаш той/тя да види, че си сийннал, просто не го отваряш. Съмнявам се тя да се е объркала като ти е видяла фейса ти да изскача на екрана за кой ли път в опит за внимание. Първия с покана, на която не ти е отговорила и чак и това не ти е достатъчно, че чак и втори път отново упоритата ти мутра изскача, този път още по-директно със съобщения "как е, що е?". Помисли си, не е ли в теб проблема, че приемаш една усмивка и формалните до абсолютно безразличие между колеги фрази "Здрасти! Как си?" като покана за секс?

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Добре да кажем,че не отговоря на поканата ми в соц. мрежи поради някакви билгейцки и зукърбъргски причини, как да и предложа/попитам да ли ще иска да излезем на кафе или нещо от сорта? от къде да подхвана темата :@ изобщо не си представям как ще протече този разговор :@:@, абе тъпо копеленце съм си заеби.
    Ама НЯМА КАК ДА КАЖЕМ, че е поради някакви си не знам какви си там други причини, но само не и теб. Напротив, приеми варианта причината да е просто в теб и да спреш да се излагаш с непрекъснато подхващане на темата "как си?"! Момичето или си има приятел, или си има принципи да не излиза с колеги, или пък най-лошото - не си й привлекателен! След ограничителната заповед или уволнение за секусален тормоз ли ще го разбереш?

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Изобщо като дойде този момент и всякаш бум главата ми става празна, знам,че е някъв страх,но уви не мога да го преодолея.
    Защо измежду всичките ти предположения за твоя явен и препотвърдил се неуспех с тази, ти продължаваш да си мислиш, че е защото те е много страх? А ако не те беше страх сигурно тя щеше да ти беше отговорила, така ли?
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-24-2019 на 15:28

  4. #4
    TrollFactory е прав, братле, ако си говорим за статистики...

    Според едно проучване, което много пъти е провеждано, жените не харесват еднакъв брой мъже. Като цяло мъжете биха си легнали с 80% от жените, които виждат наоколо. При жените е обратното - те намират едва 20% от всички мъже наоколо за привлекателни и биха си легнали едва с половината от тях.

    В смисъл... Ако мъжът си избира жена по това дали го дърви, се води за тъп. Избери си жена според съвършено други критерии и гаранция че ще успееш, а ако те дърви, го приеми като бонус (цитирам ти мнение на щастливи хора, аз включително).


    Не забравяй приказката - Отиди на морето, намери две готини пички, и от двете си избери по-грозната ; )

    Жена сама никога няма да остане, защото всяка жена получава страшно много внимание. Но ти ЩЕ останеш сам, ако не ти дойде акъла, защото мъжете са похарчимата част от обществото.

    Природа. Ко да прайш.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Жена сама никога няма да остане, защото всяка жена получава страшно много внимание. Но ти ЩЕ останеш сам, ако не ти дойде акъла, защото мъжете са похарчимата част от обществото.

    Природа. Ко да прайш.

    Само, че жените много по-трудно се решават да направят компромис и да си вземат неподходящ мъж (според техните критерии), отколкото мъжа да си вземе по-грозничка жена. Защото жените влагат в израза "неподходящ мъж" много повече смисли.

    Така че не е сигурно, кой е по-похарчимата част. Но едно е сигурно - да се създаде мъж, като характер става по-трудно отколкото жена. Затова жените, когато търсят подходящ мъж (като характер) имат по-малък избор.
    Последно редактирано от defender : 09-24-2019 на 17:23

  6. #6
    Приемам демотивиращия пост от колега като градивна критика,благодаря все пак.

    Първо ще започна с това,че не търся някоя за да ме дърви, да и това е важно,но на първо място търся някоя която "по-свястна"най-вече, не типичната кифла, гримирана наточена,.., виждам,че Учи и едновременно с това работи,в същото време по разговорите и по самото и държание изглежда скромно момиче, не е някоя надута, знам ли...

    Някак си и мен ме гризе това,хуу окей не съм ти приятен не съм ти,.. точка.
    За кво тогава ме поздравяваш и питаш как съм? ето виждаш,че ти пращам покана пък...игнор от твоя страна?! ху игнор игнор... прави се,че не съществувам тогава. защо и е да го прави? няма логика? да си храни егото с това?- доста би било жалко.., разбирам да е някоя от тея нацупените кифлочи, които се правят на голямата работа да се опитва да се подиграва с мен...,но уви не е грам такава.

    Статистиките са точно едни празни цифри, в същото време статистиките са създадени за да се разбиват и променят тъй,че по това грам няма как да съдиш за един човек.
    Последно редактирано от Gre33en : 09-24-2019 на 21:37

  7. #7
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Някак си и мен ме гризе това,хуу окей не съм ти приятен не съм ти,.. точка.
    За кво тогава ме поздравяваш и питаш как съм? ето виждаш,че ти пращам покана пък...игнор от твоя страна?! ху игнор игнор... прави се,че не съществувам тогава. защо и е да го прави? няма логика? да си храни егото с това?- доста би било жалко.., разбирам да е някоя от тея нацупените кифлочи, които се правят на голямата работа да се опитва да се подиграва с мен...,но уви не е грам такава.
    Слънчице, това се нарича "учтивост" и "възпитание". Американците, например, този въпрос го имат за "здрасти", изобщо не ги интересува как си, даже няма нужда да отговаряш.

    Айде, да ти го обясня от гледната точка на жена, в положението на твоето момиче. Знаем ли, може да ти стане малко по-ясно.

    В офиса дойде един - от първата си седмица ме погна. Издирил ми фейсбука, покана ми пратил - аз не приемам. Закачи ме още няколко пъти на работа, но аз реших да подходя снизходително, за да не се създава излишно напрежение. Като го засека на терасата за пушене - говоря си с него, все пак на едно място работим, по едно и също време, но това не означава, нито, че има шанс, нито, че има шанс (той май така го разбра). Прати ми покана още 1 или 2 пъти със същия успех.
    Миналия петък се бяхме на терасата с други колеги, с които обсъждахме какво ще правим след работа. Аз заявих, че ще бъда с приятелка в някакъв-си-там клуб и той директно ме застреля с "ама може ли да ти се обадя по-късно да дойда при вас?", при което получи отказ. Накрая, след още 1-2 опита, ми се наложи да бъда директна и груба.


    Повярвай ми, момичето просто се опитва да прояви търпение към твоите нескопосани набези и в някакъв даден момент, ще ти обърне един през лицето, когато това търпение се изчерпа. Не може да се прави, че не съществуваш из офиса - невъзпитано е, със сигурност не е на 12. Пита те как си, вече се разбрахме защо - от учтивост, не ѝ пука. Не си храни егото с това, опитва се да не накърнява твоето.

    Не бъркай учтивостта с флирт и интерес, и остави момичето на мира.

  8. #8
    okey Sunshine,

    Да разбирам,че под твоите виждания си ималa контакт с някакъв навлек който постоянно ти е спамил и постоянно ти се натягал окей, ти си била мила и не си искала да го отрежеш, разбирам те. Не ти е допаднал или пък просто ти е антипатичен даден човек. хууу разбирам.

    Аз обаче не се смятам за навлек и как по-точно да я оставя? по-някакъв начин да съм и навредил? първо с това момиче започнах да се засичам напълно случайно по града( в малко градче живеем) по-край работата ми, по-край някое кафе... , реших,че може би ще ми е по-лесно от гледна точна на това,че съм по-притеснителен да и пратя покана, не я прие окей, Писах и точно два пъти: Здравей и втория път е Как сме? не ми отговори. Повече нито съм спамил нито съм пращал по 100 пъти поканата отново. Прецених, точно като теб,че просто е учтива какъвто съм и аз същия и реших,че няма какво повече да досаждам.
    Второ понякога човек има ей такива проблясъци и сигнали от съдбата и трябва да се доверяваш на тях и да опиташ въпреки,че може да изглежда учтивост може и да не е.., за жалост аз не винаги го правя и доста,често греша.

    ....Видях я отново на следващия ден,случайност или не ми стана едно хем драго хем тъпо и си казах: всеки пък заради липса на кураж не ти се получават нещата.
    Дори и да е както казваш ти, какво ми пречи да опитам - при мен реално проблема е с притеснителността, но винаги не можем да гледаме с негативна гледна точка за това си казвам давай мисли как да я заговориш и да я поканиш за кафе, ако те отреже отрежете.. пробвал си.. обаче дойде ли момента и бум..

    Тук ти обаче ти не знам да ли предубедена,че съм поредния нахалник или просто защото си попаднала на такъв, започна да се изразяваш леко казано превъзбудено и вулгарно...
    За кое трябва да прояви търпение? набези кое наричаш набез? ? ? ,че съм и писал 2 пъти ? чак за да заслужа шамар... wow
    Последно редактирано от Gre33en : 09-25-2019 на 00:57

  9. #9
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Аз обаче не се смятам за навлек и как по-точно да я оставя?
    покана - неприета;
    писал си ѝ веднъж - игнор;
    ^тук си станал навлек^
    писал си ѝ втори път - игнор.
    ^а тва направо не е за коментар^

    честно, никаква идея как да я оставиш. може да ѝ пишеш още 5-6 пъти, ей така, да видиш на кой ще те блокира.
    пък и както я описваш, не ми се струва да се впечатлява от "здрасти" и "как е?" по фейса. по-скоро с тези реплики си вкарваш авто-голове. съвет кво да правиш в тази ситуация: намери за какво да си говориш с нея на работа. страшно грозно е да занимаваш някого по фейса/уърк имейла/уърк чата/вайбъра и т.н., с когото до сега не си имал някакви нормални разговори с него преди това. дет се вика - сложи някаква основа. дай ѝ шанс да види причина да ти приеме поканата. иначе ѝ е до болка ясно за кво иде реч.


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    по-някакъв начин да съм и навредил?
    вредиш на впечатлението ѝ за теб.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    какво ми пречи да опитам - при мен реално проблема е с притеснителността, но винаги не можем да гледаме с негативна гледна точка за това си казвам давай мисли как да я заговориш и да я поканиш за кафе, ако те отреже отрежете.. пробвал си.. обаче дойде ли момента и бум..
    ти вече си опитал. първото впечатление не се променя.
    не те съветвам да си правиш някакви pep talks срещу огледалото в банята, след което да ѝ изскочиш от нищото и да кажеш с най-романтичния глас "искаш ли те водим на кафенце?". защо да не го правиш? ето няколко неща, които ще си помисли тя (според мен), съдейки по описаната ситуация:

    - този от къде се взе бе?
    - господи, май е онзи дето ми прати покана във фейса и ми писа два пъти
    - аз не му ли набих игнора?
    - лелее, тва се казва отчаяние.
    - ама от къде на къде? два пъти сме си казали здрасти из офиса. този кво го накара да си мисли, че ще изляза с него?
    - и кво ще правим? ще опитваме 1 час (в най-лошия случай) да си избягваме погледите из витаещото неловко мълчание, щото всеки знае каква е целта на отсрещния?

    ние не искаме да си помисли такива неща и за това трябва първо да загреем фурната, след това да пъхаме тавата, защото искаме да си каже:

    - че защо не? готино човече изглежда, имаме за какво да си говорим.
    но за съжаление в твоя случай е малко късничко, както казахме - първото впечатление не се променя и ще е малко трудно да ѝ създадем второ.


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Тук ти обаче ти не знам да ли предубедена,че съм поредния нахалник или просто защото си попаднала на такъв, започна да се изразяваш леко казано превъзбудено и вулгарно...
    Нахалници и навлеци колкото (не)искам всеки ден. Вулгарният ми изказ не идва от това, а от сърцето (чувала съм, че се свиквало).
    Една бележка: ти не си нахалник, а навлек в случая. Има известна разлика.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    За кое трябва да прояви търпение?
    Да те изчака сам да разбереш какво се опитва да ти каже с игнора, който ти набива (липсата на отговор, също е отговор), надявайки се това да не продължи дълго.


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    набези кое наричаш набез? ? ? ,че съм и писал 2 пъти ?
    а ти кое би нарекъл "набез"? (шегуваш ли се????)
    общо взето, всеки твой опит за контакт в личен план с това момиче, с което сте на здравей-здрасти, е набез. щото ѝ е ясно какво искаш от нея (защото сте на здравей-здрасти).

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    чак за да заслужа шамар... wow
    ако случайно се окаже, че това ѝ е начина за справяне с нахалници и навлеци, да не речеш, че не съм те предупредила.


    Whew. Така. Обобщение:

    - ти май се опитваш да се самоубедиш, че проблемът е в притеснителността ти, не в това, че момичето не се интересува от теб, убеждавайки нас в това.

    - ако един човек те харесва, ще ти позволи да го разбереш.

    а когато имаш нещастието интересът да е едностранен, няма как да промениш това.

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Това не е първата тема от този автор, в която той пита как да стане по-самоуверен
    Ето още цели 5 теми от него за последните 2 години (може да има и повече, но само до толкова стигнах да броя - беше ясно на къде отиват нещата с този профил), в които винаги е потърпевш, немил, недраг, сам и неразбран. Проблемът му или действително се задълбочава, или това е фейк профил на екипа, с който пускат теми на тази тематика с обичайната цел: провокация към зрителски интерес.

    Съкращавам линковете, че нещо мнението не ми излиза както трябва (фотумът се бъгясва нещо)... Та:

    Очевидно авторът, ако приемем, че не е фейк, има много по-голям проблем с мацките и то не само с тази, с която се засичат пред кафе машината. Как при толкова много поводи (вижте темите му по-горе) до сега не му е вързало с нито една? Аз залагам на най-старото обяснение "в книгата": грозен е и е без пари. Сега сигурно ще има някоя, която да каже по някакъв завъртян начин, че тези неща нямат значение, ако е добро момче и тъ-нъ и тъ-нъ, ама това са глупости. При липса на класически привлекателна визия си атрактивен колкото препикано и пожълтяло мушкато. Така че като мъж тогава ще трябва да наблегнеш на власт и пари. Ако по разкази ти, ако си някакъв средно статистически "добър юноша", средно успял (т.е. имаш си уж хубава работа ама чрез нея по нищо не изпъкваш, т.е. си без някакви забележими финансови перспективи) и с детство преминало без да си забелязван от момичетата в училище, това трябва да ти говори, че няма на какво да разчиташ поне към момента. Твоят апогей ще настъпи, ако почнеш да печелиш повече пари... Колкото и просташко да звучи за някои, това е суровата истина. Или пък наблегни на друго, както hecu2 ти каза, избери си някоя скромна, с проблеми със самочувствието девойка, която е притисната от икономиката на страната и ще вижда в теб голям герой заради това, което си и ще бъде до теб дори да не си тарикат фитнесджия с ламбо... Но пък и тя няма да е с визията на манекенка.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-25-2019 на 15:35

  11. #11
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това не е първата тема от този автор, в която той пита как да стане по-самоуверен
    Ето още цели 5 теми от него за последните 2 години (може да има и повече, но само до толкова стигнах да броя - беше ясно на къде отиват нещата с този профил), в които винаги е потърпевш, немил, недраг, сам и неразбран. Проблемът му или действително се задълбочава, или това е фейк профил на екипа, с който пускат теми на тази тематика с обичайната цел: провокация към зрителски интерес..

    Работата е там, че не е задължително да си fake за да си смотан, без самочувствие и вечно да се изкарваш жертва, иначе и аз първоначално си помислих че е произведение на модераторите...

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Работата основно е там, че си идиот. Виждаш я всеки ден покрай работа и си п*тка която тръгва да я търси по фейсбук. Дори си нямал смелост да й поискаш номера камо ли да тръгнеш да говориш нещо с нея, Ай. Вместо това се опитваш да разбереш дали уж те харесва някак си като й пращаш покани в социалните мрежи и нали там си много отворен и готин? Само дето нея, нито пък някоя друга я кефи, че нямаш грам смелост. След това можем да намесим външен вид, пари и т.н... Не си мъж и точка!

    Е, да, ако беше по някакъв начин впечатлена от теб можеше и да ти приеме скапаната покана във фейсбук, но какво от това? Явно вече си е мислила "Оф, ако му приема поканата на тоя сдуханяк явно вече ще си помисли, че го харесвам" Но мисли това заради твоите действия или бездействия...
    Последно редактирано от fire_magic : 09-26-2019 на 12:58

  13. #13
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Абе, откога поканите за приятелство и приемането/отказването им е такъв Огромен признак за каквото и да било?
    Независимо дали е интерес, или каквото и да е там?
    И да ти беше приела поканата не значи, че те харесва или имаш шанс.
    Същото и с обратното.
    Както и с отказа е по същия начин.

    Да, факт е, че обикновено като не ти приеме поканата, сигурно значи, че не ти е фенка примерно.
    Ма тва не е чиста монета и не е истина в 100% от случаите.

    За навляк... Не мога да кажа, ти самия само знаеш какво си щял да й пишеш, колко и дали си щял да й досаждаш.
    Аз бих ти казала, че няма интерес на 80%, и то не заради тъпия фейсбук.
    По-скоро заради това, че можеше поне да те заговори веднъж за нещо по-различно от Как си и някви такива.
    И да беше срамежлива... Мне, не мисля.

    По-скоро си насочи интереса на друго място.

  14. #14
    Благодаря ви за отговорите,

    Заради факта,че ме е срам да я попитам да излезем не съм мъж така ли? По такава логика ли се определя мъжествеността?


    Добре да кажем,че сте прави. Какво би било рационално да се направи в такава ситуация с това или с друго момиче за в бъдеще?

    Ето аз съм срамежлив и не мога очи в очи да завържа разговор в който да заговоря момиче и да и предложа да излезем, за това опитах през соц. мрежи с цел да се отпусна(ако мога така да се изразя..)
    Как да променя в себе си??

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Благодаря ви за отговорите,

    Заради факта,че ме е срам да я попитам да излезем не съм мъж така ли? По такава логика ли се определя мъжествеността?


    Добре да кажем,че сте прави. Какво би било рационално да се направи в такава ситуация с това или с друго момиче за в бъдеще?

    Ето аз съм срамежлив и не мога очи в очи да завържа разговор в който да заговоря момиче и да и предложа да излезем, за това опитах през соц. мрежи с цел да се отпусна(ако мога така да се изразя..)
    Как да променя в себе си??

    Защо не пробваш сайтовете за запознанства? Аз ти препоръчвам zapoznalnik, с мойта се запознахме там.

    Ще ти отнеме време и поне няколко срещи (това може да значи всичко между един месец и година), за да започнеш да схващаш какви са неписаните правила на този начин на запознаване. Ако искаш, чети допълнително, в нета е пълно с инфо как да подходиш най-добре.

    След като се поразчупиш малко, ще започнеш отначало с нов подход, и тогава е почти сигурно, че ще имаш успех. (Успех означава дълговременна връзка, по-задълбочена и водеща до промяна в личността ти.)

    Повярвай ми. В днешно време този начин за социализиране работи доста.

  16. #16
    Здравейте, имам следния проблем - много харесвам едно момиче с което сме в обща компания, но когато съм с нея напълно блокирам и не знам какво да й кажа, освен някоя глупост, която звучи супер тъпо и неестествено
    Даже напоследък започнах да я избягвам, защото предпочитам това, отколкото да ме помисли за тъп или скучен
    Много е странно, защото с никой друг нямам този проблем!
    Чувствам се ужасно, много моля ако някой може, да ми помогне как да разчупя тази ситуация

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си