.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Lightbulb Година без секс

    Здравейте! Момче на 24 съм. Преди една година имах тежка раздяла,която така и не мога да преглътна. Още по-големият проблем е,че оттогава не съм правил и секс. Станах супер недоверчив в жените, започнах да се чудя даже дали съм се превърнал в женомразец. Момичетата на моята възраст вече имат по 15-20 бройки,за мен е унижително да бъда с такъв човек. Бил съм с 4 и всички бяха сериозни връзки. Просто все повече се убеждавам,че жената става все по-глупава и все по-достъпна и това ме разочарова адски много. Какво бихте ме посъветвали?

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Защо се назлобяваш така? Хем не правиш секс, хем ти е унизително да си със жена с повече бройки, какво искаш педал ли да станеш? Всяка жена има правото дали да спи с много мъже или не, зависи от нейната преценка. Ако се държиш така никоя никога няма да те погледне. Една тежка раздяла не може да е края на света ти, че и на всичкото отгоре е минала и година, би трябвало вече да ти е минало. Ако всички те зарязват, виж какъв е проблема в теб, може би че си внушаваш неща и преиграваш, страдайки от възприета безпомощност. Отвори се за нови връзки, не лепи етикет на всяка жена дали била глупава, евтина или достъпна, също така вземи и спи със някоя, защото явно на тебе не ти влияе добре да не правиш секс за дълъг период от време.

  3. #3
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Щом искаш сериозна жена, ще търсиш или ще чакаш да я намериш, това, че не правиш секс не е някакъв голям проблем много хора не правят и не са умрели, може да си намериш други занимания и няма да изпитваш нужда от това, и аз съм имал връзка преди, сега съм сам и не изпитвам нужда нито от секс, нито от мастурбиране и разни такива....И аз като теб съм недоверчив и разочарован от повечето жени, но какво да се прави в такъв свят живеем.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си