.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Петанца по пениса

    Здравейте,момче съм на 19 години.От година, година и половина имам странни червени петанца по главичката на пениса,нито болят , нито нищо,но напоследък започнах да се притеснявам да не е нещо сериозно.Появиха се преди да започна да водя полов живот(винаги съм го правил с презерватив),така че не са се появили в резултат на полов контакт.
    Въпросът ми е , към какъв специалист трябва да се обърна,без да трябва да се свързвам с моя личен лекар,понеже веднага ще каже на моите родители(те се виждат почти всеки ден) , и от там "иди разправяй ,че не са от секс" тези петна.
    Темата е сериозна и не е еб*вка.
    Благодаря предварително и успешен ден на всички !

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    А иначе какво? Родителите ти ще те накажат, че си правил секс на 19 години ли? Искали са от теб да се пазиш девствен до 30 ли? Също така, този простак лекарят ти, след като е такава клюкарка може да го смениш. Но проблемът явно после ще е, че той именно като клюкарка ще им каже, че си го сменил без да им кажеш и те пак ще те накажат за това ("Как можа да смениш семейния лекар! Та той е светило! Баба ти и дядо ти е лекувал! Нещо против него ли имаш? Ааа, или пък друго криеш, мискинин такъв! Секс ли правиш? Така ли сме те възпитавали? Казвай коя е да не ти посиним главата с баща ти!", а после ще те накажат даже двойно и за мотива ти да го смениш... А че има начин без направление, има! Но си приготви една торба пари. Егати, как от срам и родителско-лекарски тормоз млади хора могат да си отидат ей така за едното нищо! Нямам думи! Тц, тц, тц...!
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-02-2019 на 07:23

  3. #3
    Имах впредвид, че ще си мислят, че съм получил петанцата заради това, че съм спал с няква к*рва, без презерватив(не щото правя секс). По темата:няма значение парите, къде да потърся лекар, на който мога да отида, без направление. Благодаря ти предварително

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Виж, Любомире, това не е сериозно! Отиди си при личния доктор, който има десетилетия опит и веднага ще знае при кой специалист да те прати, а освен това няма и да плащаш грешни пари за такса "страх от родители". Пълнолетен си, така че това дали сексуалният ти избор е бил лека жена или не, това си е лично твоя работа и според мен дори и родителите ти да разберат, то много повече ще ги облекчат фактите, че едно на ръка - спал си с жена, а не с мъж и второ, решил си да се лекуваш, а не да стоиш заразен докато болестта ти не ескалира в нещо по-сериозно. Сега, марш бегом към семейния лекар!
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-02-2019 на 12:36

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си