.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Съвети и мнения по

    Хора , за пръв път пиша в някой форум и винаги съм мислел и още мисля до някъде , че е балъшко ма няа как . Нека представя работите и себе си на кратко:
    Уча в елитно училище , семейството ми има възможности и съм популярен . За сега всичко е супер .
    Да ама не , преди 10 , 11 месеца започнах да пуша трева . Аз разбира се това го криех , пък и не пушех толкова често ... обаче от авер на авер хората малко по малко започват да научават и приятелите и момичетата от класа , които до вчера ми се слагаха , започнаха да ми се ебават (така и до днес) и да ми викат "изпържен"
    и изтръпнал ,откакто съм започнал с масура съм се държал и съм изглеждал странно , странни са ми блли реакциите . Както предполагате това ме дразни повече отколкото трябва и това е , защото ако не направя нещо по въпроса ще трябва да слушам това още бая време .
    (Никой освен тази групичка хора не ми е казвал нищо относно това т.е. съм си същия от на другите гледната точка). Ако има още някой в този форум , бих се радвал да отговори и да дискутираме въпроса-ДАЛИ Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КОЕТО КАЗВАТ ДА Е ВЯРНО И АКО ДА , как да се държа отново нормално ?!
    Последно редактирано от SerjantKurabaraa : 10-04-2019 на 14:25

  2. #2
    Спри да ходиш дрогиран на училище.

  3. #3

  4. #4
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Спри да пушиш трева.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Не пуши трева - просто е. Ако не можеш да спреш, демек си пристрастен, отивай при специалист да те лекува, защото това и подигравките ще станат много по-зле.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си