.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Обрязване

  1. #1

    Обрязване

    Ако имате малко акыл в главата, не го правете. Всяка фимоза може да се оправи и по друг начин.

  2. #2
    Пишеш пълни глупости!

  3. #3
    Да не показвам как изглежда обрязан пенис! Хигиената минава на съвсем друго ниво! А от фимоза, спасение - няма!

  4. #4
    Абсолютно е прав!!! Който е обрязан просто не иска да признае, че положението хич не е добре!!! Преди една година си закупих устройството DTR foreskin restoration.
    От този американски сайт - https://www.foreskinrestore.com/main.html
    Там има доста инфо за устройството както и снимков материал за ефекта и ползите.

    Поради фимоза бях обрязан преди 10 години, но това ми носеше голям дискомфорт както и визуално не ми изглеждаше добре. Главичката на пениса беше суха.... Което водеше до намалена чувствителност.
    Преди година закупих това устройство и почнах дългия път на възстановяването.
    За момента мога да кажа че съм адски доволен от резултата.... Вече имам кожа над главичката.... 1/4 от главичката вече е покрита с кожа.... И продължавам смело напред!
    Целта ми е до две години да израсте кожа, която да покрие цялата глава. Мястото което вече се е покрило с кожа започна да е влажно, тази част на главичката стана гладка и чувствителна на допир..... Абе усещането е съвсем различно!
    Съветвам всички обрязани поради една или друга причина да възстановят липсващата кожа.
    Чувството при секс и мастурбация е на съвсем друго ниво!!!

  5. #5
    При мен всичко е перфектно. Имам достатъчно кожа за мастурбиране. Главата се изчисти, даже стана и по-голяма. Арабите ги опъват до края и там положението наистина не е приятно.

  6. #6
    С разтягане епидермалната тъкан се възстановява, но тя съвсем не е така богата на нервни окончания както преди, в случай че сте преминали христовата възраст. Способностите на мозъка за регенерация не са неизчерпаеми.

  7. #7
    Не знам дали трябваше да казвам това, но на една от планетите, които се присъединиха към нас, заварихме племена, които прилагаха обрязването като наказание за изнасилване. На момчета. К

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си