.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Unhappy Приятелят ми е ревнивец .

Здравейте , аз съм на 18 а приятелят ми на 21 , заедно сме от почти 3 години , разбираме се много добре , но той не ми дава да излизам и да общувам с други момчета , когато изляза ми се цупи , пропускам рожденните дни на приятелките ми , защото там има момчета, той ме ревнува от всички .Не излизам от нас , не ходя на дискотеки , ограничава ме от почти всичко . Ако и вие сте били в такава ситуация , моля да ме посъветвате какво да правя .

Повече от фен Аватара на FuzzyDesertPaw
    Има те за собственост, а това не се лекува. По-горе описа болно състояние, няма да стане с нормален разговор, по - добре тегли чертата и се разделете.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Хахахахах, Фузинаторът как го троли админа..

Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Много мразя да ми се бъркат в моите неща. Не може ли всеки да си гледа в паницата?!

Slipknot,KoЯn,System of a down,Metallica,Manowar,Saxon,Black Sabbath,Animals as leaders,Beartooth,Mushroomhead,Soulfly,Iron Maiden,Overkill, Slayer,Carcass,Cannibal Corpse, Accept,Kreator,Motorhead,Pantera,Megadeath, Throwdown,Black Label Society,White Zombie,Fear Factory, Rammstein,Tool,Judas Priest,Assuck,Lamb of god,Avenged Sevenfold,Immortal,Dream Theatre,Bathory,Venom,Anthrax,Disturbed,BlackToung e,Machine Head,Dream Evil,Astral Doors,Hammerfall,Guns n roses, Helloween, Death,Shape of despair,Dio,Devil Driver,Lost Society,Primal Fear,Vital Remains

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си