.
Затворена тема
Страница 3 от 16 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 397

Тема: Сатанизъм

  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Този университет, който те е пуснал да завършиш май трябва незабавно да си потърси дипломата от теб и да си я прибере, ако иска да запази някакво име и стандарти!
    Университетите всъщност са два - бакалавър в единия, магистър в другия.

  2. #52
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Що да е грубо. Мълчанието също е отговор.

    Просто някои хора толкова са се надули и наставърчили в тоя форум, че не могат да го приемат, че някой им отговаря така и че тези хора не ги приема за такива, какви те се мисля, че са. .
    Тва е цялата работа.




    Съжалявам, че така се получава, но наистина целта ми не е това.
    По същата логика все едно да ви кажа, че вие искат да ме направите да не съм християнин. Но знам, че това не е така, просто така се получава в разговора неволно.
    Ти май нещо избяга от този въпрос:

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    И след като ще отрязваш хората и не искаш да се обясняваш как да се води дискусия с тебе?
    Не че сме надули ами нали за това е форум, за да приказваме! Мълчанието не е нито адекватен, нито задоволителен отговор, и така показваш че го избягваш. Не може да се криеш като мишка!

  3. #53
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Добре тогава, като знаеш какво става, защо се буташ? И след като ще отрязваш хората и не искаш да се обясняваш как да се води дискусия с тебе? А за философските есета вече си имаме човек.
    Че защо да се бутам. Нещо лошо ли правя, отворих си тема и си поствам чат-пат.

    Ми да не съм карал някой насила да води дискусия с мене, кажи ми? Не знам как да ти отговоря.


    Бе няма какво да се обяснявам.

  4. #54
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Този университет, който те е пуснал да завършиш май трябва незабавно да си потърси дипломата от теб и да си я прибере, ако иска да запази някакво име и стандарти!
    Защо ве, затова, че вярвам в Бог ли ве.

    Що сега това твое мнение не го самодокладваш на модераторите или всичко в него е наред?
    Иначе ходиш там да им мрънкаш.

  5. #55
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Защо ве, затова, че вярвам в Бог ли ве.

    Що сега това твое мнение не го самодокладваш на модераторите или всичко в него е наред?
    Иначе ходиш там да им мрънкаш.
    Първо, не е заради това в какво вярваш, а заради начина ти на водене на разговори. Ето, нека ти обясня:

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аз определям хората и въпросите им на които отговоря.
    Добре де, аз пък виждам, че ми отговоряш въпреки, че е със спамерски мнения. Следователно си определил да ми отговориш поне някак си, но защо вместо да се постараеш с 1 хубаво мнение, ти пишеш 10 неадекватни мнения, съвсем умишлено наопаки на това, което те питат. Питай поне 10 души от форума (въпреки, че толкова редовно пишещи тук отдавна май няма) какво мислят за теб и може би, ако 90% не ти симпатизират на мненията (което е очевидно и тук) ще разбереш, че трупането ти на мнения по такъв начин все повече смъква репутацията ти тук. А можеше ли да ми отговориш по същество след като съм ти дал точно от библията текстове? Можеше! Поне други християни биха опитали и биха се получили интересни отговори. Какво пък щеше да стане, ако ми беше отговорил?

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Друг е въпроса, че не си правя големи усилия да пиша, защото целта изобщо не ми да ви правя християни.
    Първо, тук никой не е сатанист, нито пък хардкор християнин (освен теб, въпреки че за мен си фейк дори в това отношение). Второ, от огледалната позиция, да не би да смяташ пък, че другите тук си даваме някакви усилия специално с цел е да конверитраме някого? Аз например си давам "усилия" да пиша тук не от желание да променям някого, а просто, защото комуникацията ми харесва. Ти тук очевидно не се стараеш да комуникираш с никого, а идваш всеки ден само, за да пльоснеш някакви рандом дебилизми в темите за православието и либерализма, явно с убеждението, че някой ги чете, а ти едва ли не събуждаш този някой с тези присвоени наготово агитации, но нямаш никакво желание за лично мнение в защита на тези взети от някъде твои мнения. В останалото време влизаш в хубави теми като замисъл като например тази, за да ги съсипеш с някакви твои рандом дефекации "по християнски" първоначално провокирайки, а после тролейки още от първото предизвикателство дори и да е съвсем доброжелателна реплика чакаща простичкото мнение теб колкото да стане интересна дискусия...

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нямам амбиции в тоя форум, затова не ми се пише, нямам стръв. Тук таме се появи някой интересен за мен човек, където ми идва някакво вдъхновение. Може би откакто съм тука това са 2-3 човека, но и заради тях си заслужаваше.
    След като според теб не си заслужава да си тук и да водиш разговори със сега присъстващите, редно е да спреш да пишеш. Нали те не си заслужават? Защо ги провокираш изобщо?

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Изобщо за мен тоя форум е някаква моя суетичка малка, а това че съм в него е по-скоро проява на някакво моя слабостчица, не знам.
    Не разбирам защо ползваш тези дразнещи умалителни. Ако чуя някой на живо нещо горе-долу като това изречение не знам какви изводи ще си направя за него и дали ще го отразявам повече някога на сериозно...


    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    И тука идва някой да ми държи сметка и някакъв тон. Друг пък идва със заповеден тон да ме изгонвал. Пхаххаа.
    Ако не беше дразнител, може би щеше да получиш друг тон. Не виждам някой в тази тема, който да говори с другите с такъв тон освен към теб, така че помисли си защо се получава това.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Някакви заядливи въпроси, амбициозни, надути, някакъв надут тон. Какво да ти кажа. Ми не ми създаваш стимул да ти отговарям, даже ме мързи да ти четна постовете, виж при други хора ми е интересно да ги чета. Ся не се обиждай, просто има хора дето ти е готино и дето не ти е интересно, нормално е, не е нещо лично към тебе. Даже понякога и ти казваш нещо дето ми става интересно - например там дето говореше за конспирацията с Космоса и Луната.
    Не се обиждам. Аз също не чета твои постове, освен ако не ми се набуташ случайно както сега пред очите. Виждал съм от другите, че с теб комуникацията е трудна, така че и аз не знам какво ли си мислех очаквайки адекватен отговор от теб.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не казвам че съм някакъв капацитет, напълно ми е ясно, че християнството и супер провокативна тема и няма да бъда пожален. Но нямам амбиция да се доказвам, така че мога да си позволя и да не отговарям нито да пиша фермани.
    Никой тук не изисква, нито пък очаква да си капацитет по която и да било тема. Въпросът е защо нямаш желание за нормално общуване с другите? Да изразиш позиция, да дадеш пример, ако ще пък и не докрай задоволителен, но поне релевантен към въпросите към теб. Можеше ли да ми отоговиш по-адекватно? Можеше. Защо не го направи? Някога лош ли съм бил към теб? Ако е лично отношение, ок. Но това не прави въпросите невалидни. Все пак можеше да се опиташ да им отговориш опитвайки се да е сериозно. Иначе мненията ти губят каквато и да била стойност студ. Равносилни са на това да не си написал нищо. Явно имаш дефицити в опита си в общуването с другите. Опитай се тогава да ги поправиш със съветите, които можеш да извлечеш тук. С времето този проблем ще се задълбочава все повече и повече, а тук получаваш безплатни съвети за корекция на себе си. Всеки нормален и адекватен човек в твоята ситуация би си взимал поуки и би опитвал да се поправи, а не да прави от разговорите с тях абсолютен кенеф както правиш ти.


    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ПП: Ся има неща дето ги правиш за кеф, има неща в живота дето си някакви сериозни и трябва да си на 6. Форума не ми нещо сериозно. Не знам какво толкова ми се дървите.
    Не мисля, че приемаш форума така ненасериозно както го описваш. Та виж си само броя на мненията!

  6. #56
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    .....
    Виж сега, аз няма проблем с тебе, но ти явно имаш проблем с мене. От дългите ти есета и постове срещу мене, нещо много си се засегнал. И то имайки предвид, че може би, като цяло ти си човекът, дето най-малко съм общувал с него и може би най-малко му чета постовете.

    Не мога да ти отделям повече време.

    Когато наруша правилата на форума и ме банат модераторите - добре. Ама ти точно какъв се явяваш в цялата работа, не знам.

    Имаш правото да не ме четеш, да не ми влизаш в темите и да не ми отговаряш, не знам какво да ти кажа човече.

    Ти явно ебаси амбицията да ме стъпчеш.
    Последно редактирано от defender : 10-09-2019 на 13:41

  7. #57
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ти явно ебаси амбицията да ме стъпчеш.
    Напротив. Имах амбицията да водим съвсем нормален диалог. Може да се върнеш назад към първото ми мнение с въпрос към теб и да ми посочиш къде долкова сбърках, за да получа такова несереиозно отношение от теб.
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11617304

    Много ми харесва как ескалира обаче. Първо с този тон:
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Университетите всъщност са два - бакалавър в единия, магистър в другия.
    И после изведнъж разгневен цитираш същото ми мнение наново и с още по-крещящ тон коментираш, така сякаш си се препрочел мнението ми и си решил, че всъщност трябва да се разгневиш още повече, защото твоите постижения от два университета са подценени от някой си там рандом тип в нета (о, Боже, как смея само!), че се връщаш не да редактираш, а направо да пуснеш нов гневен пост "Ама как така? Аз две дипломи за вишУ имам! Ще му дам да се разбере на тоя! Модератори ще му пратя!"

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Защо ве, затова, че вярвам в Бог ли ве.

    Що сега това твое мнение не го самодокладваш на модераторите или всичко в него е наред?
    Иначе ходиш там да им мрънкаш.
    Човек, какво ти става? Усещаш ли, че такива реакции най-малкото вероятно създадат негативната асоциация у четящите ги, че инидивдът, който ги публикува може би има нужда от малко по-специална помощ?

    Доста нездрави нерви имаш. В едни мнения наскоро се закандваше да биеш доктора. Така като гледам с ескалацията на постовете ти, май вече искаш и мен да скочиш да ме биеш. Това вече е смешно! И нищо лично нямам към теб, да беше преценил по-добре в каква тема се забъркваш и с кого ще си пишеш в нея!
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-09-2019 на 14:34

  8. #58
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ..
    Хехе, нон-стоп ми се стоварват на главата някакви психопортрети от някакъв човек. Психотормоз ли, какво?

    Аз съм това, което съм, а ти какъв си дето само се опитваш да ми "сереш" върху главата, нормален ли си, нервиран ли, какъв си, не знам.

    Приеми че съм такъв, ако правя нещо лошо, да ме баннат.
    Не може всички да сме интелигентни, като тебе.
    Последно редактирано от defender : 10-09-2019 на 14:50

  9. #59
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    А щом и това дето сме щели да се бием с докторчето ти се струват сериозно и толкова си се впрегнал върху него, значи си посинял до лилаво еднорог човече, ке изпушиш.

  10. #60
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Защо ве, затова, че вярвам в Бог ли ве.
    Ти не само вярваш в Бог, ами показваш, че си обсебен от него. Ти си обясняваш всичко с религията, само цитати ми изкарваш от Библията и аз и TrollFactory ти се чудим как си го изкарал това висше.

  11. #61
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ти не само вярваш в Бог, ами показваш, че си обсебен от него. Ти си обясняваш всичко с религията, само цитати ми изкарваш от Библията и аз и TrollFactory ти се чудим как си го изкарал това висше.
    Ми то и аз Ви се чудя що религията да ми пречи на висшето бе котке?

  12. #62
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    И изобщо за какво трябва да се занимаваш с моята личност?
    Като се ожениш за мене и ми родиш деца, тогава ще ми държиш сметка за личния живот.


    Наистина не Ви ли е неудобно да се заяждате за такива неща с хората. - кой колко тъп бил, как отговарял, как пишел, какво е завършил и т.н.
    Последно редактирано от defender : 10-09-2019 на 21:05

  13. #63
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми то и аз Ви се чудя що религията да ми пречи на висшето бе котке?
    Що ме наричаш 'котка' като аватарът ми е на лисица, не мога да си го обясня.
    Ами, защото на хора като теб не им трябва наука, на тях дай им Господ и са си обяснили смисъла на живота и са щастливи.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    И изобщо за какво трябва да се занимаваш с моята личност?
    Като се ожениш за мене и ми родиш деца, тогава ще ми държиш сметка за личния живот.
    Живееш в голяма илюзия, а по твоята логика, човек, който ще може да ти държи сметка, никога няма да се намери

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Наистина не Ви ли е неудобно да се заяждате за такива неща с хората. - кой колко тъп бил, как отговарял, как пишел, какво е завършил и т.н.
    Тук е форум и всеки може да приказва за всеки. Това,че на теб не ти отърва не е наш проблем. Защо използва главна буква за 'Ви'? Само на мен ли говориш или на мен и другите в дискусията?

  14. #64
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Живееш в голяма илюзия, а по твоята логика, човек, който ще може да ти държи сметка, никога няма да се намери
    Ахахахахахаххахаа REKT !


  15. #65
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Що ме наричаш 'котка' като аватарът ми е на лисица, не мога да си го обясня.
    На мене ми прилича на разгонена котка с тия очи.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Живееш в голяма илюзия, а по твоята логика, човек, който ще може да ти държи сметка, никога няма да се намери
    Колко е яко да се забавляваме на чуждото нещастие. НалЕ.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Тук е форум и всеки може да приказва за всеки. Това,че на теб не ти отърва не е наш проблем.
    Мда, вие може да си приказвате, ама аз не мога да не отговаряме. НалЕ.

    Sh@d0w
    "Много мразя да ми се бъркат в моите неща. Не може ли всеки да си гледа в паницата?!"


  16. #66
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    На мене ми прилича на разгонена котка с тия очи.
    Ами не е така. Това е сатанистка лисица, сещаш се.

    Върви и си намери една жена....

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Колко е яко да се забавляваме на чуждото нещастие. НалЕ.
    Да, да МНОГО е забавно в интерес на истината! Най-вече на твоето.
    Последно редактирано от Rengur : 10-10-2019 на 13:34 Причина: Спазвайте добрия тон!

  17. #67
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Ахахахахахаххахаа REKT !

    Замисли се ве, все едно ти с твоите разсъждения да се пробваш с някоя върла християнка (които във форума май изобщо липсват).

    Ама поне щяхме да се забавляваме на твоите любовни идилии от рода на: "Целия съм твооой"

  18. #68
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Замисли се ве, все едно ти с твоите разсъждения да се пробваш с някоя върла християнка (които във форума май изобщо липсват).

    Ама поне щяхме да се забавляваме на твоите любовни идилии от рода на: "Целия съм твооой"
    В момента правиш негова версия на твоите действия, защото не си много на ясно как да отговориш.

  19. #69
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    В момента правиш негова версия на твоите действия, защото не си много на ясно как да отговориш.
    И какво точно имам да му отговарям на гифчето? Ми гъбарка се с мене, колко съм неадекватен. То я ясно. Какво може да му отговарям на това. Освен да му кажа, че е горе-долу същата боза.


  20. #70
    Апф.. =p Чакайте да изправя няколко неистини, от спортсменство, преди да си почна експозето.


    Дефендре, разбери братле, че не знаеш нищо за сатанизма и няма как да допринесеш за темата. Стратегията да бъдеш рекламно лице не е успешна. Не можеш да си сложиш фанелка на Макдоналдс и защитавайки собствената си личност, да защитаваш имиджа на Макдоналдс.
    Искам да кажа, че като се правиш на представител на комерсиалното християнство, губиш присъствие, защото се лишаваш от индивидуалност. Отбранявайки собствения си имидж, не отбраняваш интересите на комерсиалното християнство. (А комерсиалното християнство няма нищо общо с истинската работа и без това.)


    Фъзи, като си сложиш сатанистка фанелка и като си отбраняваш собствения имидж от заслужените подигравки по никой начин не адресираш темата, която си създала.

    По принцип, никой от никаква тема не можеш да "изгониш", защото класическата архитектура на форумната платформа не ти дава такава власт (duh).

    Една тема се създава от онзи, който предостави съдържание спрямо заглавието. От три страници никой не е предложил и 20 думи съдържание спрямо заглавието, най-малкото ти Фъзи, така че, на практика, същинската тема няма друг избор, освен да започне след малко с моето експозе.

    Понеже аз имам кво да кажа, за щастие на моите читатели () и ще ползвам идеалното заглавие на уж твоята тема.

  21. #71
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Апф.. =p Чакайте да изправя няколко неистини, от спортсменство, преди да си почна експозето.
    Йеей ето те! За момент помислих, че избяга, защото взе да ми става скучно!


    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението

    Фъзи, като си сложиш сатанистка фанелка и като си отбраняваш собствения имидж от заслужените подигравки по никой начин не адресираш темата, която си създала.
    Само дето аз не слагам сатанистки тениски, за твое сведение аз съм чела Лавейската Библия, познавам истински сатанисти и дори веднъж посетих истинска сатанистка църква! Знам и имената на сатанистките секти в България и местата им на основание. Така,че аз съм далеч по-ясно, отколкото можеш да си представиш


    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Една тема се създава от онзи, който предостави съдържание спрямо заглавието. От три страници никой не е предложил и 20 думи съдържание спрямо заглавието, най-малкото ти Фъзи, така че, на практика, същинската тема няма друг избор, освен да започне след малко с моето експозе.
    С тази твоя пасивна злоба до никъде няма да стигнеш. Опитай се да прочетеш пак какви са ми мненията и тогава си прави, моля реални изводи!



    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Понеже аз имам кво да кажа, за щастие на моите читатели () и ще ползвам идеалното заглавие на уж твоята тема.
    Читатели? От къде?
    След като ги имаш, моля изброй имената на потребителите, които четат твоите разсъждения!

  22. #72
    anonymous1043668
    Guest
    heccu2, ако наистина греша, искам ти да ми предоставиш ред с имената на твоите читатели, след това да ми обясниш до - най миниатюрния детайл какво толкова неясно и грешно съм казала и след това да ми обясниш начина как сатанизма работи и да създадеш тема "Отпътване към ИЗХОДА (издание за сатанисти)" и ти обещавам, че след това ще ти стана поредния (по - вероятно и първия истински) читател!

  23. #73
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Замисли се ве, все едно ти с твоите разсъждения да се пробваш с някоя върла християнка (които във форума май изобщо липсват).

    Ама поне щяхме да се забавляваме на твоите любовни идилии от рода на: "Целия съм твооой"
    Просто тролех дримочката. Но иначе пробвал съм се и става, нали ти казах че имах християнка за гадже . И това беше по времето баш когато бях в сатанинските простотии.

  24. #74
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Hecu, очаквам да чуя за Bohemian Grove, култа към Молох и тормоза/жертвоприношенията на деца в пирамидите по целия свят от наи-древни времена, с цел получаване на богатства и напреднало познание от извънземни цивилизации/демони от други измерения.

  25. #75
    Най в началото, нека всички четящи, както и модераторите, да се съобразят, че тази тема на разговор много бързо може да стане крайно неподходяща за деца, подрастващи и непълнолетни.

    Освен това, темата е крайно неподходяща и за повечето зрели хора с и без това натоварена или по друг начин неустойчива или беззащитна психика.

    Аз естествено няма да прекрачвам границите на информацията, която средностатистическия човек може да понесе, а и няма да навлизам в неща, които биха имали злокачествено влияние върху младата психика. Също така няма да давам директни линкове към такава информация, дори и да я обсъждам отдалече.

    В хода на тази дискусия освен това не бива да се забравя, че доста от хората във въпросните възрасти ВЕЧЕ са се интересували и/или занимавали с това, което прави обсъждането желателно.





    Първо - какво представлява сатанизмът като структура.




    Това е диаграма на пирамидална структура с вертикална и хоризонтална компартментализация. Компартментализация означава разделяне на отдели, сектори или групи, които не знаят с какво се занимава съседния офис или сектор. Няма двупосочен поток на информацията нито хоризонтално, нито вертикално.

    Сатанизмът е ДВИЖЕНИЕ. Може да са ви казвали, че сатанизмът е религия (и той е религия), може да са ви казвали, че сатанизмът е житейска философия (и той е житейска философия), може да са ви казвали и че сатанизмът е една глупост, подобно на ню-ейдж шита, предимно забавляваща участниците с игра на роли, но нищо сериозно (и той е и това). Но ако не сте преминали отвъд периферното въвличане, няма открито да ви кажат (освен ако вие не се досетите сами), че сатанизмът е ДВИЖЕНИЕ.

    Движение означава, че сатанизмът е ОРГАНИЗИРАНА структура, която има ПРАКТИЧЕСКА насоченост - произвеждат се резултати и се преследва постигането на цели в реалния живот (а не в отвъдния и не нещо въображаемо).



    Сатанизмът има различни форми. Както посочихме вече (дори още по-рано в темата), най-очевидните и известни са ритуално-поклонническия сатанизъм (цирка с рисуването на пентаграми и тн.) и житейско-философския сатанизъм (специфична морална система на обикновени хора, които с нищо не парадират и тн.). Има и други форми.

    Всяка форма си има своята йерархия - обичайни последователи, после по-големи организационни тела като секти, църкви, други форми на сдружения и тн, над тях разбира се има определен брой лица, които взимат изпълнителските решения по управлението на организациите.

    "Най-горе" или в центъра, обаче, има ръководно Ядро. Хората в това ръководно Ядро управляват ВСИЧКИ отделни прояви на понятието сатанизъм чрез задкулисните си връзки с властовите лица.

    Особеното обаче е, че в Ядрото няма разделение.

    Това означава, че онези хора, които реално диктуват философската еволюция на сатанизма като житейско-философска концепция (чрез подставени публични "теоретици"), диктуват и ритуално-поклонническата организация на онзи специфичен клон на сатанизма. Единият вид сатанизъм смята другия за "позьори", другия сатанизъм смята първия за "невежи", но дори самите емблематични фигури на двата клона нямат сигурни потвърждения, че един и същи човек всъщност диктува и на двете структури, които нямат открита комуникация помежду си.





    Защо е така?

    Защото отдавна е установено, че това е най-успешният и затова единственият натурален модел, който властта следва. А единствената добродетел в сатанизма е властта. Тоталната власт следва този модел тотално.



    Една отделна пирамида от модела се нарича фронт. Думата е английска и по смисъл в този контекст се използва като "представляващо лице", "платформа/плацдарм за действие", "фасада за прикритие на истинския деец".

    С други думи, сатанизмът има много фронтове.

    Широката публика е свикнала да разпознава различните видове сатанизъм като фронтове на сатанизма... но истината, за която много по-малко се говори, е, че... поради прикритата истина, че сатанизмът е движение... той има и много други фронтове - фирми и бизнеси, университети, медии и културни обекти, научни и медицински учреждения, и държавни институции.

    Моделът на превземане на дадена организация е прост - тъй като само централистките организации могат да бъдат превзети, или сатаниста се издига до властовата позиция, или се внедрява сатанистко лоби, което чрез инициативи да приведе дадена организация до по-високо ниво на централизъм. След това, по метода отгоре-надолу, организацията започва да допуска до позициите и ранговете си само хора, които изповядват подходящата идеология и визии за света. Оттам насетне и продуктите на тази организация от хора ще отговарят на общата им, споделена визия за живота и философиите му.

    Така Кабалът - онези личности, които съставляват Ядрото на фронтовете - може да използва продуктите и постиженията на един фронт в помощ и за нуждите на друг фронт, защото Кабалът е в позицията, която може да координира действията на отделните отцепки (без никоя отцепка и участниците в нея да осъзнават, че действията и продуктите от действията им са координирани).


    И освен това. Сатанизмът сам по себе си също е фронт на друго. Но темата е за сатанизма. Не че няма да спомена как, кога горе-долу и защо е създаден.



    А каква е целта на това движение?

    Нищо по-малко от поробването на цялото човечество и света.

    Естествено, всеки би възразил според познанията си, което е нормално =) Все пак до сега говоря единствено за структурния модел на движението.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-10-2019 на 19:17

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си