.
Затворена тема
Страница 5 от 16 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 397

Тема: Сатанизъм

  1. #101
    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    ...


    Има си точна дефиниция. Сатанизъм е всяка система от вярвания, организирана на база четирите основни доктрини в сатанизма:
    - оцеляване на всяка цена
    - морален релативизъм, липса на разлика между добро и зло
    - социален Дарвинизъм
    - евгеника
    Признавам - последните две не ги бях чувал - скролнах много на бързо за какво иде реч и...

    Добре тия определения не са ли в основата на много от живите същества по Земята? Има дори буболечки, които отговарят според мен и на четирите параметъра. И буболечките ли са сатанисти (или има и пети параметър - да си и човешко същество)?

    Споменаваш, че голяма част от медийния елит в САЩ са прикрити сатанасти.. Добре, след като оцеляването на всяка цена е една от основните определителни черти на съвременния сатанист, то самоубийците сатанисти ли са? Християнството заклеймява себепогубването, същевременно и сатанизмът също - не оцеляваш на всяка цена... Горките двойно преебани хора - в отвъдното нито при добрите, нито сред лошите. А що актриси и певици, актьори и певци в САЩ се себепогубиха - на прима виста - Мерилин Монро, Кърт Кобейн, Майкъл Джексън, Ейми Уайнхаус, Дейвид Карадайн - за този се твърди, че си е отишъл поради сексуална асфикция - човекът е искал да свърши мощно.. Е, успял е. Според мен - повечето медиен състав в САЩ минат ли 40-50 бързо забравят за оцеляването на всяка цена - блъскат се здраво с алкохол, опиати, наркотици и поемат път към Небитието.

  2. #102
    Много добри наблюдения, ghostuser.

    Напълно си прав. Когато събереш четирите доктрини на сатанизма в единна логическа призма, следва следващото логическо допускане: че човекът е животно.

    Схващането, че човекът е животно, не е достатъчно за определението "сатанист"... но е един от класическите белези и сигурни признаци за поддържането на тази или сходна система от убеждения.

    Много подобно на абстрахирането от разликата между добро и зло е и абстрахирането от разликата между човека и животното.



    Целта човекът настойчиво да се пропагандира като поредния вид животно, "човешкото животно", е много проста - животните нямат права и убиването на животни не е наказуемо действие нито съдебно, нито морално.

    Животните са собственост, и се използват за роби (работници в най-добрия случай) на човека от най-дълбока древност.

    Затова в модерните времена човекът все по-агресивно се пропагандира в културния свят като животно. Целта е да се изгради приемливият социо-културен образ, че човекът по принцип е само животно, и че сред нас има "хора, които са по-хора от останалите" и следователно имат повече права в сравнение с останалите. И че най-вече - че истинските хора имат ПРАВОТО да бъдат обслужвани от повечето "просто хора".

    Да перефразирам: за да имат практическо приложение в обществото, теориите на евгениката (злоупотребната й форма) и социалният Дарвинизъм трябва да разполагат с предварително установен социо-културен образ.

    Абсолютно същото е с онова, което обясних за вудуто, като дадох пример за това как един ритуал, който се представя за "магически и свръхестествен" всъщност е обикновен майндконтрол.



    За да разбереш повече за това как се създават културни образи, как се позиционират в социо-културното съзнание, и как се използват за лека форма на масов "майндконтрол", ти препоръчвам две четива:

    Прозорецът на Овертон, прегледай и уикипедията;
    и
    "Променящи се образи на човека" - проучване на Станфордския изследователски институт, публикувано през 1974г с авторството на 14 изследователи, но най-вече Уилис Харман.



    Въпреки пропагандата, обаче...

    ...не, човекът НЕ Е животно. И точно там е работата.







    Напълно вярно наблюдение за медийния състав в САЩ.

    Пропускаш обаче основното, което обясних за сатанизма. А именно: че в тази религия (защото логиката й не почива на истината, което я прави религия) става дума за поробването на човешката воля.

    Пропускаш, че в сатанизма има строга йерархия. Едните се изживяват като господари, а другите са роби. Едните живеят така, все едно имат правото да консумират останалите, а останалите вярват на много лъжи, които ги карат да приемат внушената им съдба.

    Истината, разбира се, е че в сатанизма всички са роби, и консумиращите и консумираните, защото това е религия на робството.


    За да ти отговоря на въпроса конкретно - някои се съгласяват да се самоубият по ритуален начин, други са "самоубивани", когато господарите им решат, че е време, трети са убивани, за да се предотврати предателство или в резултат на други междуособици.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-12-2019 на 08:10

  3. #103
    hecu2, мани ги тия чужденци.

    Я, сподели твоето мнение - струва ли ти се сатанистка? Или това, че е прочела 5-6 книги по темата, присъствала е на няколко срещи на "сатанисти" и е пляскала с ръце - всичко това прави ли я сатанистка? Според мен тя, а може би той, е тийнейджър в разцвета на пубертета. Мислите ѝ/му са замъглени от хормоните. Озлобена е към света и всичко. Това, че чете книги и се интересува от не толкова популярни тематики спрямо връстниците ѝ, които припяват рефрените на Сузанита, Криско, Тита, Гери-Никол и Дара, я прави интелигентен асоциален, леко/средно объркан човек в младежка възраст, но не сатанист. Не мислиш ли?
    Последно редактирано от ivanznikolov : 11-16-2021 на 10:15

  4. #104
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    hecu2, мани ги тия чужденци.

    Я, сподели твоето мнение - FuzzyDesertPaw струва ли ти се сатанистка? Или това, че е прочела 5-6 книги по темата, присъствала е на няколко срещи на "сатанисти" и е пляскала с ръце - всичко това прави ли я сатанистка? Според мен тя, а може би той, е тийнейджър в разцвета на пубертета. Мислите ѝ/му са замъглени от хормоните. Озлобена е към света и всичко. Това, че чете книги и се интересува от не толкова популярни тематики спрямо връстниците ѝ, които припяват рефрените на Сузанита, Криско, Тита, Гери-Никол и Дара, я прави интелигентен асоциален, леко/средно объркан човек в младежка възраст, но не сатанист. Не мислиш ли?
    Ето на това хората му казват -
    Направи добро, за да изядеш лайно.

  5. #105
    anonymous1043668
    Guest
    Направих темата за някакъв нов вид дискусия, тъй като доста хубави теми започнаха да замират, но по тази начин да се обръщате срещу мен е много долно за вас.

    Също така ако някой има някакви въпроси или проблеми специално към мен(за които аз не съм наясно) да има капката достойнство и самоуважение да дойде, да се свърже с мен и да ми каже. Аз няма да изям никого, който не ме харесва и не споделя мойто мнение. Ако толкова ви е приятно като дърти клюкарки да ме обсъждате и да подпитвате за мен, ще ви оставя на мира, в края на краищата вие сте хората, на които не си струва да се обръща внимание.

    А специално за ghostuser - пиши ми ако толкова си задаваш въпроси относно моя пол моите занимания и така нататък.
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 10-12-2019 на 09:20

  6. #106
    Може и да се бъзикам с Фъзи, а тя може да е хаплива и лесно да пали, но имам уважение към нея.

    Защото ми се струва, че човекът зад този профил се стреми да запази своята стойност.


    Както отбелязах още в началото на темата "Упътване към Изхода", има една сентенция на Кришнамурти: "Това, да си добре пригоден към едно болно общество, не е признак за добро здраве".


    Това значи, че ако си добре пригоден към съвременното общество... най-вероятно си катил.

    Понеже съм в бранша от... 14 години (тоест откакто бях на 16)... от опит мога да ти кажа, че ако срещу мене не седи асоциален, интелигентен човек с нестандартни интереси, който е озлобен към хората и обществото, по принцип не очаквам да стигне до някакво забележително знание, нито да постигне нещо забележително или по-важно в живота и затова много рядко си губя времето с останалите, които са по-скоро пригодени към съвременния свят.



    Ако човекът не те озлобява, не те разочарова, и никога не си бил предаден от човека и човешкото... не ми обяснявай, че си способен да обичаш който и да е и каквото и да е.

    Ако никога не си мразил себе си и не си си посягал по някакъв начин, не ми обяснявай, че знаеш кой си и какво си.

    И най-вече - ако никога не си бил заблуден, никога няма да намериш каквото и да е. Има хора, които нарочно се опитват да се изгубят, защото си дават сметка, че първо трябва да се изгубиш (за себе си и за света), за да намериш пътя и да осъзнаеш, че ти е за първи път.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-12-2019 на 09:36

  7. #107
    Пиша чрез тел., та затова бях изпреварен. Това долното е за Фузи:

    Един истински сатанист не мисля, че се обижда - при все, че не прави разлика между добро и зло.
    А ти като претендент за сатанист - следва да отстояваш правотата си и да подхождаш хладнокръвно към всичко написано. А ти се палиш. Защо така? Аз просто написах два телефонни реда с определение за теб. И не мисля, че греша - всичко горенаписано е общо валидно за всеки 1 от 10 тийнейджъри на твоята възраст. Интелигентна ли си - според мен да. Объркана ли си - според мен да. Пубертетка ли си - според мен да. Ако не съм прав за нещо - значи добре си тролила. Ако съм прав - то според мен до 5-6 години ще надраснеш този период. Следя този форум активно от 4-5 години и видях как потребители и потребителки си промениха светогледа не за години, а за месеци, дори дни. Обикновено промяната е свързана при завършване на училище, започване на следване в университет, намиране на постоянна сериозна работа и поемане на повече отговорност и задължения за теб самия, половинката до теб и пред Обществото като цяло.

    И не - няма да те питам нищо на лично съобщение. Каквото мислех - написах го. Не мисля, че е обида, макар на теб да ти изглежда така.
    Последно редактирано от ghostuser001 : 10-12-2019 на 09:39

  8. #108
    Добре. Относно хардкор информацията...



    Искам да покрия това ниво от контекста, но се затруднявам малко в подхода. Няма как да разберете точно за какво става дума, без да се описва ужаса от процедурите. Дори самото описване на медицинските интервенции, без художествено обрисуване на преживяванията, е достатъчен риск.

    Читателите първо трябва да си дадат сметка, че психиката е уязвима, точно както тялото. И че с информацията трябва да се борави така, както се борави с опасен предмет. Може би бих го оценил като това да се борави с живак.

    Ще дам пример.

    Едно време, когато бяхме малки наперени "изследователи", се предизвиквахме един друг да гледаме филма "Земляни". Който не беше гледал филма, "нищо не знаеше" и един вид беше слаба ракия.

    "Земляни" е документален филм, пропагандиращ насилието на хората над животните в различните индустрии. Изпълнен е с ужасяващи видео-кадри на индустриална и системна жестокост към животни.



    Работата е там, че психиката е нещо ранимо, и че раните върху психиката имат сериозни последствия, точно както една прорезна рана или друга язва по тялото има животозастрашаващи или сериозни последствия.

    И точно както е при тялото, някои наранявания водят до ПЕРМАНЕНТНИ последствия. Тези постоянни последствия се наричат ОСАКАТЯВАНЕ.

    Във висшето по психология ще научите, че егото е психически ОРГАН, чрез който съзнанието се справя с действителността. Функцията му е, да обработва входящата информация, защото съзнанието не може да понесе директната истина (истината боли, точно както светлината наранява и ослепява очите).
    Не дъвчете храната директно с нервите си, нали? Нервите ви са предпазени от пулпата и емайла на зъбите. Те са не само инструмент за възприемане на храната (която е чуждо тяло), но и защитен механизъм, който привежда храната в безопасно за приемане състояние.




    Психическото осакатяване е МЕТОД за психическа обработка.

    През 1979г капитан трети ранг Томас Нерут, психолог от военноморските сили на САЩ, признава пред журналисти за съществуването на програми за създаване на убийци с контролиран ум. Умствено контролираните убийци били координирани от посолството на САЩ в Италия и били позиционирани основно в Неапол, защото оттам разпращаето им из цяла Европа било най-лесно. Това признание е направено пред психоложката конференция на НАТО под заглавие "Измерения на стреса и безпокойството", проведена в Осло, Норвегия във въпросната година.

    Тези хора били "обезчувствявани". Процесът представлявал обездвижване с фиксиране на главата и залепване на клепачите отворени, за да им бъдат пускани видео-прожекции на сцени с насилие. (Можете да видите какво представлява метода във филма "Портокал с часовников механизъм", който се открива в замунда.) Сред кадрите имало всякакви кървища, като се споменава особено брутално африканско мъжко обрязване и кадри на рязане на пръсти с дъскорезен трион.



    С други думи, психиката е нещо ранимо и подлежи на осакатяване. Това се знае и се използва. Идеята е човек да не си го причинява нито нарочно, нито по невнимание или непредпазливост, както аз много пъти съм правил.


    С това обяснение (и предупреждение) наум, ще се опитам да внеса малко светлина върху циркаджийските номера и широко разпространените слухове и вярвания за ритуалното (най-вече сатанистко, но и друго) насилие.

    Много от подробностите и конкретиката ще бъдат неспоменати.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-12-2019 на 10:40

  9. #109
    Това, което толкова надълго написа, е обяснено с една дума - претръпване. И хирурзите гледат кървища и човешки органи и касапите са се нагледали на кървища и животински части. В тези професии е задължително да претръпнеш. Ако не си в състояние - тогава се отказваш от професията и повече не искаш да чуеш за нея.

  10. #110
    И само да допълня, че претръпването за едни може да се разглежда като осакатяване (физическо и/или психическо), но може да бъде разгледано и като каляване (отново физическо и/или психическо). Още в първите секунди на белия свят човек почва да се калява. Бебетата при раждане не реват, защото просто им се прави това, а защото белите им дробове за пръв път се насищат с въздух и раздуват. В някои бойни спортове практикуващите ги сами си причиняват болка. Ден след ден, но така се каляват. Идва момент, в който са станали в пъти по-устойчиви, отколкото са били.

  11. #111
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Това, което толкова надълго написа, е обяснено с една дума - претръпване. И хирурзите гледат кървища и човешки органи и касапите са се нагледали на кървища и животински части. В тези професии е задължително да претръпнеш. Ако не си в състояние - тогава се отказваш от професията и повече не искаш да чуеш за нея.
    Дълго, но нужно.


    Разликата е, че при ритуалното насилие, това се случва насила. А не по желание, както е при практикуващите професионалисти. Практикуващите професионалисти имат така нареченото "професионално изкривяване", но онези, които са жертви на психическо насилие, са травмирани.

    Травмата е комплекс (именно изкривяване в характера), който обаче има контекст, за разлика от професионалното изкривяване.



    Това "не искаш и да чуеш" може да бъде насочено и конкретизирано. Ритуалът, цялата символична церемониалност около извършваното насилие, цели да създаде контекст за травмата. Участниците, които са в ролята на публика или насилници, или в ролята на жертвите, придобиват сложни комплекси - много по-сложни от комплексите, които възникват в стреса от естествени социални ситуации. Могат да бъдат многопластови и доста прецизни, много отвъд предопределената първосигнална реакция - затова се нарича цяло "програмиране" на поведението.



    Knispel666 например по-рано спомена за "Бохемската градина". Твърди се, че това е ритуал по "изгаряне на съвестта/грижата". Най-активните злодеятели се събират в церемония, която цели да ги дистанцира от евентуалните дълбоки угризения за онова, което вършат.

    Но във връзка с това рядко се споменава, че голяма част от предназначението на палитрата от други ритуалности е постоянното затвърждаване и поддържане на обезчувствеността, за да се подсигури безпроблемното извършване на онова, което е на дневен ред да се извършва в света.



    П.П.
    Да, наистина така трябва да се кали онзи, който смята да се занимава с това.

    Но отново подчертавам разликата - с цел да се кали, човек трябва да избягва травмите. Каляването се постига тогава, когато не се допускат травми, а само стрес, който тялото или психиката може да понесе, без да се преминава предела.

    В ритуалното насилие всичко се върти около това пределът да се преминава колкото се може по-твърдо.

    Взимат се специални мерки, за да се избягва привикването, за да не се получи ефекта на каляване. Точно както правят бодибилдърите, за да им порасне мускулната маса в изродски размери. Това също обяснява голяма част от графиците на ритуалността и други подробности.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-12-2019 на 11:09

  12. #112
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Пиша чрез тел., та затова бях изпреварен. Това долното е за Фузи:

    Един истински сатанист не мисля, че се обижда - при все, че не прави разлика между добро и зло.
    А ти като претендент за сатанист - следва да отстояваш правотата си и да подхождаш хладнокръвно към всичко написано. А ти се палиш. Защо така? Аз просто написах два телефонни реда с определение за теб. И не мисля, че греша - всичко горенаписано е общо валидно за всеки 1 от 10 тийнейджъри на твоята възраст. Интелигентна ли си - според мен да. Объркана ли си - според мен да. Пубертетка ли си - според мен да. Ако не съм прав за нещо - значи добре си тролила. Ако съм прав - то според мен до 5-6 години ще надраснеш този период. Следя този форум активно от 4-5 години и видях как потребители и потребителки си промениха светогледа не за години, а за месеци, дори дни. Обикновено промяната е свързана при завършване на училище, започване на следване в университет, намиране на постоянна сериозна работа и поемане на повече отговорност и задължения за теб самия, половинката до теб и пред Обществото като цяло.

    И не - няма да те питам нищо на лично съобщение. Каквото мислех - написах го. Не мисля, че е обида, макар на теб да ти изглежда така.

    Това, че съм (или поне самичка си се имам) за сатанистка, не значи, че нямам право да си запазя позицията. Единствената ми публикация/и, в която наистина съм писала със лоши чувства, беше към hecu2 (за което искрено се извинявам). Не беше на пълно конкретно към теб, hecu (в случай, че четеш това), имах няколко лоши дни и под влияние на емоция си го изкарах на теб, въпреки, че не трябваше. Отново се извинявам. Не мога да се погледна на 100% от страни, ето защо не мога да потвърдя или отхвърля, дали съм объркана или не. Някой от нещата по-горе, които ги мислиш за верни, са защото осъзнах колко е забавно да троля останалите потребители, и тренирайки умението си да 'бия' със думи. През част от времето не действам достатъчно спокойно, все пак е форум, не края на света. Признавам, нямам самоирония и лесно вземам нещата на сериозно. Имайте си в предвид, че не пиша нещата със кое знае каква емоция, получавам реакция време преди да напиша нещо и когато тръгна да си пиша мнението (без случая по-горе) ми е минала реакцията.
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 10-12-2019 на 11:50

  13. #113
    Виж, не съм с медицинско образование, но съм чул, че зарастнала счупена кост става по-здрава на мястото на счупване (когато травмата се е случила на младини). Това е важно - на младини (а не когато си на 70+ и се почупиш).

    Ония каратисти, които удрят с части от тялото си различни предмети всъщност си причиняват безброй микро/мини травми. Точно по този начин стимулират закаляването си. По време на каляването си - боли ли ги. Да, боли ги. Балерините като си разтягат сухожилията - боли ли ги. Боли ги.

    Отново ще напишеш, че това е професионално изкривяване и че е по желание на самия практикуващ го. Но дали? Колко от елитните спортисти на САЩ, Русия, Китай всъщност са започнали със спорта в най-ранна детска възраст по свое желание. Обикновено е по желание на родителите им, които са ги натоварили с огромните очаквания, които имат към тях. В първите дни децата едва ли им се иска да продължават с тези спортове. Но лека по лека, ден след ден свикват. След още почват да харесват това, с което се занимават. А след това дори се опитват да надскочат своите възможности, което за голяма част довежда до сериозни травми - осакатени крайници, стави и прекратяване с активната спортна кариера. Следва депресия и жалеене по пропуснатите възможни спортни успехи..

    Какво излиза в крайна сметка - при някои от елитните спортисти - психическа травма в детството (защото не искат да се занимават с даден спорт, големи родителски очаквания), а след много години - нова психическа травма, в следствие на преустановяване на активна спортна кариера).

    Истината е една - всяко живо същество обича своята рутина. Всяко нейно нарушение - води до некомфорт и дразнение. Учил си биология. Знаеш какво е "дразнение". Ако отглеждаш растение в саксия и понеже е тръгнало в една посока на растеж, то ти го дразниш като завърташ саксията на 180 градуса.

  14. #114
    Във висшия сатанизъм е от ключово значение да се извършва майндконтрол. Това е в корена на самото нещо.


    Масовия човек е чувал за всичките онези демони, списъци с имена на демони, разни там таласъми и същества, призоваване, богове и богини дори, и тн.

    Говори се за "други измерения", всякакви отвъдни "измерения" и прочие.

    Истината е следната.





    Както мисля че писах и на друго място, целта на насилието е, да се създаде размножаване на личността в жертвата.

    Когато съзнанието бъде доведено до максимално поносимата за него психическа И физическа болка, то се изправя пред избор.

    Съзнанието избира, дали да се предаде и да оцелее, или да не се предаде и да умре.

    Затова (както попита одеве ghostuser01) е за предпочитане жертвите предварително да бъдат сатанисти по убеждения, преди програмирането.




    Ако съзнанието избере да оцелее, то ще трябва да се разграничи от болката и спомена за нея.

    То образува допълнителна, вторична личност. Това състояние се нарича Синдром на множествената личност (MPS или MPD, когато е Разстройство на множествената личност).

    Тази втора личност е "чиста дъска" (tabula rasa). Този термин е измислен за първи път от Курт Левин, директор на Института по междуличности отношения "Тависток", един от най-важните "центрове за динамична психиатрия", както го наричат.
    Ако цитирам друг автор: "Чрез създаването на контролиран хаос, населението може да бъде докарано до състояние, в което доброволно се подчинява на по-големия контрол. Левин поддържал идеята, че обществото трябва да бъде докарано до състояние, което е идентично със "ситуацията в ранното детство". Той определял този социален хаос като "флуидност"."

    Като "чиста дъска", тази втора личност не знае нищо, но има памет само за едно единствено нещо - пределът на изпитаната психическа и физическа болка.

    Тази втора личност подлежи на програмиране. Тя ще повярва на първото нещо, което чуе. Ще бъде религиозно убедена в първата идея, която й се подаде. Тя не се съмнява в нищо. Прилича на чиста психика, в инфантно състояние, затова Левин я сравнява с "детско състояние", само че тя е лишена и от инстинкти и базово его, защото всички тези неща искат да забравят за болката и разкола в себе си и са изолирани в оригиналната личност, намираща се зад стена от амнезия за случилото се.






    И тук идва интересната за повечето хора част...


    Висшите фигури в сатанизма НЕ ЗНАЯТ, че са такива.

    Да кажем, че даден ритуал или събиране трябва да се проведе церемониално и да се ръководи от висша жрица примерно.

    Този много вътрешен за организацията кадър НЕ Е обикновена личност, която води нормален живот сред останалите хора в този свят.

    Тя е ВТОРИЧНА ЛИЧНОСТ, и всъщност се "носи" от някаква най-обикновена девойка, която може и да си няма и на представа, че е замесена в сатанизма (защото няма спомен за насилието върху нея).

    Когато дойде датата и часът, тази вторична личност (жрицата) е хипнотично програмирана да излезе на преден план и да поеме ролята, която трябва да изиграе. След това заспива отново, а девойката отново няма спомен къде са се изгубили няколко часа от живота й (в психиатрията този признак се нарича "липсващо време").



    Не всички участници са програмирани по този начин. ПОВЕЧЕТО са напълно съзнателни.

    Но ключовите фигури са недействителни, вторични личности, скрити в непривличащи вниманието субекти... но най-често в богати и властни личности. Защо? - Защото колкото са по-богати и колкото са по-властни, толкова са по-изолирани от досег с обществото и с обикновения живот. Така че хем са на по-сигурно място от обикновените хора, хем живеят в по-голяма тайна (животът им е неявен), хем над тях може да се упражнява по-добър контрол от околните им.




    "Демоните" в сатанизма са едновременно реални, и нереални.

    Защото те са ШАБЛОНИ на поведение. Те са РОЛИ, като на театър.

    Това са спящи личности (у носители), които са програмирани ДА СИ МИСЛЯТ, че не са хора, а са демони. Точно както зомбито във вудуто е програмиран човек, под майндконтрол, на който му е внушено, че е ходещ труп и се държи подобаващо.

    Когато в някой ритуал стане нужда да се "призове" определения демон, той се извиква чрез хипнотичните спусъци, вложени в човека със синдрома на множествената личност.

    И удостоява всички "с присъствието си".

    Това представлява така нареченото "обладаване" - не само в сатанизма, но и във вуду и всички подобни схеми. То е нормален етап от този специфичен вид психическо разстройство.



    Други отделни любопитни неща ще споменавам в отделни постове, за да е по-прегледно.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-12-2019 на 12:06

  15. #115
    Фузи, та кое мисля за вярно за теб и кое не?
    Както споменах - за теб смятам, че си:
    * интелигентна
    * объркана
    * асоциална
    * пубертетка
    * по-скоро момиче отколкото момче.

    Така като се замисля сега се сещам, че и един потребител от близкото минало отговаряше на част от написаното по-горе: solo_

  16. #116
    Интересно е какво правят вторичните личности, когато не са "на преден план".



    Психиатрите и психотеравептите са установили (както и хипнотизаторите), че тези вторични личности живеят във вътрешен свят.

    Да кажем, че човек е програмиран с 10 отделни личности. Личност 0 е егото, с което е бил роден и което е съзрявало в ранните му детски години, преди да бъде превърнат в жертва. Личности от 1 до 10 са изкуствени - на всяка са внушени изкуствени спомени, изкуствена самоличност и изкуствен характер. Не е задължително Личности от 1 до 10 да отговарят на пола на физическото тяло, всяка има собствено мнение за пола си (дори и гласът се променя от мъжки на женски и обратно, в зависимост каква личност изплува на преден план), но нищо не може да ги разубеди от мнението им за собствения пол.


    Какво се случва, докогато Личност 0 живее нормалния си живот?

    Личности от 1 до 10 също живеят свой личен живот през това време. Те понякога се срещат помежду си и разговарят (в масовия случай не е така, защото програматорите обикновено не желаят да има контакт поежду им). Те водят нормален за тях... но малко странен за нас, бихме казали "приказен" живот, обикновено в някакъв град или замък.

    Този град е вътрешен град. "Съществуването му" е програмирано в подсъзнанието на жертвата.

    Така, когато Личност 0 бъде отпратена от дресьора (така се наричат хората, които експлоатират и надзирават програмираните жертви), тя или изпада в сън, или отива на специално програмирано в психиката място (стая, затвор, остров, или кой знае какво).

    Тогава на преден план излиза призованата личност, примерно Личност 6.

    Личност 6 може да разкаже за всичко, което й се е "случило" през времето, докато е била неактивна (не на преден план). Може да разкаже за всякакви битовизми от "приказния" свят, който обитава.




    Това са така наречените Кръгове на ада, намиращи се кой знае къде.

  17. #117
    hecu2, сори човече, но можеш да спреш с дрънканиците си. Докара ги до 6 личности. Мисля, че е достатъчно. Както си тръгнал ще ги докараш до бройката на невроните в човешкия мозък... Ще почна да си мисля, че си брат на Волдемор.. Опа, забравих, че в приказния свят на Хари Потър това име не трябва да се споменава...

  18. #118
    Сега онези от вас, които се занимават с програмиране или които са запалени геймъри и са играли много компютърни игри, ще разберат какво се опитвам да опиша.



    Както виждате, всеки обект от пантеона на сатанизма е програма (психическа).

    Програмата се нарича програма, защото се самоизпълнява.

    Ако сте играли ММО игри, или някакви игри в мултиплейър, ще знаете, че за да може различни играчи да се срещнат в един и същи контекст (така наречената "консенсусна вселена") е нужен СЪРВЪР, който да синхронизира иначе ЧАСТНИТЕ им преживявания.

    Играта (програмата) е инсталирана на частните компютри. Там са мегабайтите. От хардуера на индивидуалните компютри зависи с какво качество всеки индивидуален играч ще преживява играта.

    На сървъра няма мегабайти. Инсталацията не е там. Инсталацията, сиреч, не е централизирана - тя е децентрализирана по отделните "машини".



    РИТУАЛНОТО събрание е този сървър, който синхронизира преживяването на личните програми. Какво значи ритуал? Ритуал означава изпълняване на протокол. Точно така се нарича и в IT технологиите - протокол.

    Без спазването на протокола, не може да има синхронизирано преживяване за програмите в отделните индивиди.




    Знаете, че IT технологиите се развиват, нали... От сравнително скоро го има едно нещо, наречено клауд.

    От едно сравнително скоро време ММО игрите, които трябва да синхронизират преживяването на хиляди играчи, започнаха да използват едно нещо, наречено лаунчър.


    По същия начин се развиват и психическите технологии и техника. Първият човек, занимаващ се с изучаване на директната електронна мозъчна стимулация е Уолтър Хес. Най-отдаденият му последовател е Жозе Делгадо.

    Жозе Делгадо е първият, който се е специализирал в имплантирането на електронни устройства директно в мозъка. В изданието на списание "Тайм" от 17 май 1995г са публикувани статия и снимки на Жозе Делгадо, който управлява атаките и оттеглянията на кориден бик с чип в мозъка, посредством радио-сигнал. Атакуване и спиране по команда, на метър от самия Делгадо, който държи пулта за управление.


    Това, което световният сатанизъм много би искал да постигне, е световен супер-компютър, който да служи като сървър за всякакви неща.



    Пантеонът на сатанизма, в действителност, е една "дигитална реалност". Много по-малко от истински неща и много повече от измислици.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-12-2019 на 12:45

  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    hecu2, сори човече, но можеш да спреш с дрънканиците си. Докара ги до 6 личности. Мисля, че е достатъчно. Както си тръгнал ще ги докараш до бройката на невроните в човешкия мозък... Ще почна да си мисля, че си брат на Волдемор.. Опа, забравих, че в приказния свят на Хари Потър това име не трябва да се споменава...

    От известно време даваш хубаво направление на темата, ghostuser, само че първо трябваше да нахвърлям тези неща. Та нека сега ти обърна внимание.



    Първо мога да ти обърна внимание, че всеки може сам да си прочете какво значи MPD. Отдавна е установено в достъпната медицинско-психиатрична литература, че максималният брой алтернативни личности, които мозъкът на даден човек може да помещава, изглежда като да е 256. (Което е много любопитно, да.)


    Второ, мога да обърна внимание на интересните забележки, които правиш.



    Да... По принцип, жертвите на такъв вид майндконтрол имат РАЗЛИЧЕН мозък от този на нормалните хора.

    (Програмирането на ума с голям брой личности е два вида - Монарх и МК-Ултра. За МК-Ултра отдавна има разсекретени документи от ЦРУ и има и хора в затвора. Всеки може сам да се информира от нета, даже и от уикипедия.)



    Та, защо имат различен мозък.

    Именно защото, както правилно отбеляза, счупените кости образуват по-здрава област, когато зарастнат.

    Една от задължителните процедури в този вид програмиране (най-вече за Монарх) се нарича "белязване на ствола". Става дума за мозъчния ствол, но се прилага и към целия мозък. Основава се на тази интересна особеност, че за разлика от всички други видове тъкани, белезите върху мозъчната тъкан са всъщност ФУНКЦИОНАЛНА мозъчна тъкан.

    Всеки белег представлява СВРЪХ-КОМПЕНСАЦИЯ. Това е излишна тъкан, в повече. Бодибилдърите също експлоатират свръхкомпенсацията, за да градят мускулна тъкан, която обаче не е пълноценна.

    Когато получиш белег на кожата, той е безчувствен. Там неврони няма, нямаш усет, не е еластична, няма я типичната структура на отделните слоеве и белезникавата тъкан като цяло не изпълнява функциите на кожата като пречиствателен, секретиращ, синтезиращ и защитен орган.



    При мозъчната тъкан обаче е различно. Когато чрез външна травма в мозъчната тъкан се образува белег (поради физическо нараняване), този белег е напълно функционална тъкан.

    Програматорите системно и многократно белязват първо мозъчния ствол (това се прави чрез електричество, чрез електроди, които се забиват под тила и нагоре в черепната кухина). Това води до свръх-компенсация и натрупване на излишна, напълно функционална мозъчна тъкан.

    Освен това, поради самата природа на програмирането след това, мозъкът с течение на времето усвоява забележимо различна структура от типичното за нормален човек.

    Не мисля, че сега имам времето да задълбая в тази информация... а и трябва да се опитвам да спестявам неща.


    Мога единствено да насоча интересуващите се да прочетат повече за историята на електрошоковата "терапия" (отначало наречена така) и да потърсят материали за начините й на практикуване в психическите заведения между 40-те и 60-те години.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-12-2019 на 13:02

  20. #120
    Остава ми време днес само да спомена още нещо, което се съмнявам, че някой знае.




    Относно "свръхспособностите", които "обладаните от демони" демонстрират...



    Това подлежи на програмиране и отдавна се прилага от спец-службите навсякъде по света. Това, за което аз лично знам, е във връзка със спецназ (руските служби).

    Извинявам се, че нямам време сега да проверя точните данни като имена и дати.



    На някой в КГБ му хрумнала интересна мисъл поради едно наблюдение...

    Когато човек е в будно съзнание, той не може да пусне шпагат. Ако някой го натисне отгоре на раменете, за да пусне шпагат, човека ще си скъса я мускул я сухожилие, я ще се травмира по друг начин. Защо е така? Между двата крака, анатомически, няма никаква връзка - не съществува нито сухожилие, нито мускул, нито дори кръвоносен съд, който да минава от единия крак в другия. Те би трябвало да са напълно независими в 360 градуса (или колкото там беше възможното за човешките стави).

    Ако същия човек е в безсъзнание, обаче (припадък), той е 100% гъвкав. Докато е в безсъзнание, човек може да бъде натикан в куфар.


    Руснаците си дали сметка, че ЕГОТО е причината.

    Прекратили упражненията по гъвкавост и разтягане на спецназа и ги пратили на редовни посещения при психолози. Така, в някакъв период от време, БЕЗ да тренират разтягания, гъвкавостта на всички се покачила с 15% в следствие от психиатричните консултации.


    Оказало се... че гъвкавостта е в директна пропорция с комфортната зона. МОЗЪКЪТ е нещото, което не позволява на крайниците да напуснат обичайната за тях комфортна зона.

    Нещо повече - мозъкът е склонен да се самонарани, но да не допусне напускане на комфортната зона. Причината за травмирането при натиск отгоре е, че мозъкът изпраща до мускулите електрически сигнали да се свият, когато наближи напускане на обичайната за тях комфортна зона и тази "автоматична" воля е толкова силна, че човек може сам да си скъса мускула.




    И на руснаците им станало още по-интересно и проучили физическата сила в тази връзка.

    Оказало се, че физическата сила също идва от мозъка.

    Явно, мускулите на нормалния човек са напълно достатъчни в капацитета си да прилагат сила, че човек да може да счупи собствените си кости или да извади крайниците си от ставите, ако се напъне.

    Поради това, както изглежда, мозъкът поставя граница на силата, която мускулите във всеки момент да могат да отделят волево.

    Тази граница изглежда е свързана с минералната плътност на костите. Колкото са по-плътни костите, толкова повече сила позволява мозъкът на мускулите да отделят волево.


    Отдавна са разработени наркотици, които свалят това ограничение. Под влиянието на тези наркотици, без дефиниран от мозъка предел, спецназа са способни на "нечовешка" сила. Но преминават специални тренировки и обучение, така че активно да могат да преценяват в будно състояние как да не прекаляват, за да си причинят травма.

    Много от вас сигурно си спомнят как преди години някакъв чужденец турист беше предрусал с микс от наркотици в Бургас и освен това беше смесил и алкохоли. Така се беше развилнял, че две патрулки не можаха да го укротят, преобърна по таван две коли и късаше белезници. По новините пишеха, че куките трябвало да му сложат 6 чифта едновременно, докато му обездвижат ръцете.

    Това се случва, когато с наркотични средства свалиш безовите задръжки в мозъка.

    Културистите също знаят, че повишаването на минерализацията на костите повишава и силата. Във фитнес-книжките обаче се дава био-химично обяснение, свързано с енергийния обмен в мускула, а причината е всъщност в мозъчните прегради и егото.





    Има и такова нещо, наречено хипно-анестезия. Това представлява вместо използване на стандартна анестезия с упойки, пациентът, който ще се оперира, да бъде вкаран в хипноза и чрез хипнотични средства да му се вмени, че от интервенцията няма да има кървене. Хипно-анестезията води до напълно безкръвни и безболезнени дълбоки операции. Просто сърфирайте.

    Всичко това и още много неща подлежат на програмиране.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-12-2019 на 13:29

  21. #121
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Прибирам се (напълно в съзнание), изяждам цели 4-ри пекани наденици с 1 литър кола и сега чувства, че съм програмиран да умра.
    Дейба сатанистите, изпекали са ми наденици и тая сатанинска кола и тя се появи точно, когато не трябваше и отприщи 8-та ми личност на която на галено й викам "свинья".

    Тва живот ли е ве.
    Последно редактирано от defender : 10-12-2019 на 13:50

  22. #122
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Нищо няма смисъл
    По бай Тошово време и сатанисти нямаше.

  23. #123
    Един ритуал.



    Известен ни е от "Книга на мъртвите", ритуал номер 125, използван по времето на управлението на първата жена-фараон, Хатшепсут, и Тутмос III. (Интересното е, че след смъртта й изображенията й са заличени, което се приписва на Тутмос III.)

    Египтяните го наричали "Претегляне на сърцето". Те вярвали, че за да може душата на човека след смъртта да обитава Безкрайните тръстикови полета (тяхната концепция за рай), той трябва да е водил живот, отдаден на истината и никога да не е живял в лъжа.
    Египтяните вярвали, че когато човек умира, богът на смъртта Анубис го отвежда пред везните на Маат (богинята на мъдростта, справедливостта, състраданието, милостта и истината). От другата им страна седял Тот (богът на писмеността и знанието), който записвал резултата. Резултатът се представял на бога на отвъдния свят Озирис, който давал съответното разпореждане за съдбата на душата на умиращия.
    Под везните седял и чакал демонът Амит. Демон от женски пол, с тяло на хипопотам, лапи и грива на лъв и глава на крокодил.
    От едната страна на везните се поставяло сърцето на смъртника, а от другата им страна - Перото на Маат (перото се нарича и Дарът на Маат - нейният подарък за хората, който всеки носи, но може да изгуби). Ако сърцето на смъртника било по-леко от перцето и се издигнело нагоре, Тот записвал резултата и Озирис отсъждал достъп до Безкрайните тръстикови полета.

    Ако при смъртта сърцето на човека тежи повече от Перцето на Маат... везните го спускат надолу и Амит го поглъща, при което човекът умира завинаги. Египтяните вярвали, че и умът и душата на човек се намират в сърцето му.





    В сатанизма този ритуал е извратен и се използва за майндконтрол.

    В сатанизма това е ритуал, тоест програмиране, за вярност. Жертвата се подбира от вътрешните кръгове на организацията. Тя е била наблюдавана от много рано и ако висшите кръгове на организацията преценят, че този човек е необходим и вярността му е нужно да бъде циментирана, към него се прикрепя подставен човек, който да му стане приятел.

    Целта е да се изгради искрена приятелска връзка и близост между двамата. Във вътрешните кръгове на сектите или организацията това се постига, като ръководството целенасочено включва двамата в общи дейности и ги замесва в съвместни ритуални събирания и тн.

    Когато се прецени, че времето е настъпило, жертвата се дрогира с различни наркотици и се поставя в хипнотичен транс. Това обикновено е лесно, защото при толкова вътрешни членове на организацията почти винаги има програмиране за автоматично влизане в транс, когато се подаде правилната команда. Жертвата се обездвижва така, че да бъде свидетел на ритуалните действия. Близкият й приятел се преоблича с дрехите на жертвата, прическата му се преправя, за да може по всичко да наподобява жертвата и тн, но лицето му се покрива с нещо, за да не се вижда. След това се поставя на жертвен олтар и се извършва бруталната процедура по насилственото премахване на сърцето (при което, естествено, човекът умира) и се поставя в стъклен (прозрачен) буркан. Отвън на буркана има лепенка с името на жертвата-свидетел на всичко това, която се програмира.

    Жертвата е дрогирана с наркотици, които индуцират спорадична болка и които многократно усилват всяка изпитвана болка. Дрогира се и с халюциногенни наркотици за силна внушаемост (които са най-често използвани), ефектът от които е силна емпатия и съпреживяване на онова, което очите виждат или което се появява във въображението. Естествено, целият ритуал е съпроводен с всякакви стимули -като светлина и специално подбрани ритуални думи (НЛП, невро-лингвистично програмиране, можете да сърфирате за това) - чиято цел е да накарат дрогираната и поставена в транс жертва да повярва, че това се извършва на самата нея, а не на друг човек. Смисълът на това, да има искрена приятелска връзка между похарчимия човек и жертвата за програмиране, е, че всяко програмиране трябва да бъде "закотвено" в съзнанието. Закотвянето се извършва чрез причиняването на емоционална травма (в случая - да си свидетел на насилствената смърт на свой приятел, споделящ тайните ти). Затова "похарчимите" в тези видове ритуали често се наричат "котви". Ние, външните цивилни хора, обикновено ги наричаме "бушони".

    След ритуала, на халюциниращата и хипнотизирана жертва й се показва буркана със сърцето в него и програматорът (който рядко е самият жрец, а е "разказвач", който никога не влиза в полезрението на жертвата и стои зад нея) обяснява, че това е НЕЙНОТО сърце (на жертвата). На човека му се внушава, че той от този момент нататък НЯМА сърце, че сърцето му се намира в този буркан, и му се показва, как буркана се поставя на една полица, редом до много други сърца в буркани (обикновено свински). Лидерът на организацията издърпва пурпурна завеса пред полицата с бурканите, с което церемонията приключва.

    На жертвата й се казва, че сега организацията държи сърцето и живота й в ръцете си и че ако жертвата някога предаде интересите на организацията, сърцето й ще бъде прободено с кинжал и хвърлено на Амит (или на който и да е демон от пантеона).

    Програмирането не се смята за приключено, докато дни след това жертвата не попита за местонахождението на приятеля си. Тогава лидерът на организацията съобщава, че приятелят на жертвата е предал интересите на организацията и никой няма да го види повече. С това програмирането на жертвата влиза в сила и става активно.





    При депрограмиране психотерапевтът и психиатърът трябва да са много внимателни. Професионалистите, които нямат опит с жертви на ритуално насилие, рядко се опитват да направят общо изследване на състоянието на жертвата, за да се опитат да забележат или да се досетят какви програми може да носи. Ако жертвата е програмирана за вярност по този начин (има и други програми), когато бъде психологически притисната - в будно състояние ИЛИ в хипноза - програмата влиза в сила и сърцето на човека спира да бие, при което умира.
    За да не се превърне в поредния "сърдечен удар" по време на сеанс, депрограматорът трябва предварително да успее да забележи наличието на тази програма (по начина, по който жертвата подава информацията си в хипнотичните сеанси) и да се заеме с нея, като адресира ритуала. Ако самата програма не е защитена от така наречения "fail-save" (програма, защитаваща разобличаването на друга програма, така наречената система от "вложени програми"), жертвата ще разкаже за извършения ритуал. Целта на депрограматора е, да успее да убеди жертвата, че изваденето сърце не е нейното собствено и да разкрие истината, че това най-вероятно е бил мистериозно изчезналия приятел от миналото (тоест да адресира закотвящата травма, за да може да разкачи програмата, като обезвреждането на бомба).



    Много сърдечни удари на хора, замесени в ритуално насилие, са задействани програми за вярност.

    Холивуд е изпълнен с изображения на "Претегляне на сърцето". Един от многото примери е "Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца".

    Насочване към "Претегляне на сърцето" се прави в песента "10 000 дни" на Tool. Известното за тази песен е, че пълнотата й е скрита и разделена на три части (подобно на Озирис). Част 1 и Част 2 и песента "Viginti Tres" ("23" на латински) трябва да се пуснат едновременно, при което строфите в по-голямата си част съвпадат, а във важната си част (където е ритуала) се удвояват на брой. Можете да сърфирате за правилно сглобената пълна версия.
    В песента вокалистът пее всъщност за смъртта на прикованата си от парализа майка. Предвид тежкото му детство (и насилие от страна на семейството) песента е много смислово натоварена.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-13-2019 на 07:38

  24. #124
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Чудя се как да спася приятeлката си от влиянието на сатанистите, но нищо не ми идва на акъла:
    Да й кажа да спре да гледа телевизия – няма да иска.
    Да й кажа да спре да пазарува обувки и дрехи – хептен няма да стане.
    Да й кажа да чете „Упътване към ИЗХОДА“ на hecu2 – хептен на n-та степен няма да стане.
    Обречен съм!
    Последно редактирано от defender : 10-13-2019 на 20:49

  25. #125
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    По бай Тошово време и сатанисти нямаше.
    А по бай Тошово време у форума за твоите "майтапи" щеше да отнесеш поне 1 седмица бан.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си