.
Затворена тема
Страница 11 от 16 ПървиПърви ... 789101112131415 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 397

Тема: Сатанизъм

  1. #251
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    М**** от 7 години столква момичета по форумите и прави подобни неуместни коментари, не разбирам защо не му е наложен перманентен бан, но модераторите явно чакат да извърши сериозно престъпление, за да го премахнат.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #252
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    М**** от 7 години столква момичета по форумите и прави подобни неуместни коментари, не разбирам защо не му е наложен перманентен бан, но модераторите явно чакат да извърши сериозно престъпление, за да го премахнат.
    Опитах се да му отговоря, но е казано, че не може да му се изпращат съобщения. Чудно защо ли?
    Ако беше съобщението някаква сериозна заплаха, можеше да го изпортя на модераторите..

  3. #253
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Бреййй, женска солидарност.

  4. #254
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Напълно се съгласявам, с това написаното по-отгоре. Но искам да подчертая(от лични наблюдения), че ако жена, която поради това, което написа отгоре отхвърли мъж, той като своя единствена защита и поставя на жената етикета "к*рва", "мастия" и т.н. Защо, след като е ясно, че това е естествено?
    Сама го каза, че е вид "защита". Да, по-лесно му е на отрязаният да убеди себе си, че проблемът е всъщост в жената от колкото да си признае, че има някакви косури. Но не е хубаво да обобщаваме това като проблем единствено заради тъпия мъж или че всички мъже са тъпи. Същото е и като да кажем, че всички жени са курви, а това не е така...

    В защита на отрязания мъж, който обижда жената, все пак нека дадем следния пример. Ако случката на отрязването се развива в някой долнопробен бар и въпросната е отишла там очевидно, за да предизвиква погледите на всички мъже и да си вдига самочувствието с това колко предложения ще получи за вечерта и колко влажни погледи ще събере, нима такъв експеримент не е чиста проба мастийско поведение? Тези жени определено не са се натокали така, за да доказват други капацитетит, а разчитат, че тази вечер ще са специални заради опаковката си. Дали пък с това си демонстративно мастийско поведение сами не са се изложили като стока "на витрината"? Защо една жена иска да прилича на нещо долнопробно, за да влезе във фантазиите на разни балъци, а след като получат обидата, която е в следствие на риска, който са поели са така тънкообидни и склонни и те самите да поставят под общ знаменател, че всички мъже са боклуци? Ами флиртувайки с кой да е имитирайки "по-тъпа съм от колкото изглеждам", за да може да бъде заобиколена от оглупели мъже (доказано е, че мъжът оглупява значително докато флиртува с жена изпращата му сексуални сигнали), нима тази жена не подозира, че я очаква някакъв етикет. Жени, които с деколтето си, с напомпаните си до неузнаваемост джуки, които вече повече напомнят на срамни устни пришити на мястото на устите им от колкото на уста с други функции освен фелацио и с къси поли "си го търсят". Поведение "ще правя всичко възможно, за да троля мъжете, защото съм свободна и ми е позволено" е или криворазбрана еманципация, или пък жените, които са такива много добре разбират какви са (курви) и това е тяхната защита за пред обществото. Когато не им е изгодно да ги наричат така, те се защитава, че са несправедливо обвинени, защото мъжете са глупави и не разбират, че жената е свободна да си прави каквото си иска и никой няма право да я определи като курва заради това. Е да, ама не...


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ето една тайна - жената не е длъжна с нищо на мъжа, особено да се чувства длъжна и да не може да откаже секс, защото ние сме хора и можем да комуникираме. За разлика от животните не всеки зрял женски индивид е длъжен на момента да се плющи и да ражда деца. Още нещо - за разлика в животинското царство, в което сексът е за да се продължи въпросния вид (освен делфините и други редки случаи), да ние си имаме инстинкти, но хората го правим най-вече за удоволствие.
    Напълно съм съгласен, че жената не е длъжна с нищо на мъжа, нито пък, че е само за разполод. Въпросът е в това съвременна масова жена да спре се излага по такъв начин (като стока на витрина). Защо е тази свръх сексуализация на жените? От малки започват да си качват провокативни снимки в социалните (или по-скоро сексуалните) мрежи и се учат как да имитират от по-големите си каки фатално разкрепостено поведение докато те самите не станат професионалистки в това и когато порастнат на свой ред започнат да дават пример на по-малките от себе си. Днес стереотипът за еманципираната жена е кухото послание, че тя "може да си прави каквото си поиска" и как целта оправдава средствата. Ако не беше това колективно подгласяне от страна на заблудените жени на тази откровена лъжа, много от конфликтите, които имаме дори тук във форума нямаше да ги има.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Както и да е мисълта ми беше, че ако не можеш да стоиш с партньора си, по добре не се обвързвай изобщо, защото не мисля, че на някой ще му е приятно да разбере, че му изневеряват.
    Изневерите са си за отделна тема. По-горе казах за експеримента с плъховете. Мъжете до някъде са си предопределени да имат склонност към такова поведение. Докато една жена може да изневери и да не курва, но самият акт на изневяра ще я направи такава в очите на обществото. От един мъж "се очаква", а от една жена не. По-добре жената да зареже мъжа от колкото да му изневери, ако той е спрял да й обръща внимание или пък е станал прекалено отблъскващ за нея. Много общества са мислили върху тези въпроси, не сме чак ние в 21 век тръгнали да ги мислим за първи път. Например в Талмуда пише, че една жена може да се разведе с мъжа си, ако той има лош дъх.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не е точно така, аз да те питам - чел ли си Сатанинската Библия? Ще говоря за себе си - не съм някакъв hardcore сатанист, да коля, да беся християни и да чупя кръстове. Всеки има право да вярва в каквото си иска, аз "следвам" Сатанинската Библия, защото се съгласявам с над 90% от нещата написани там.

    Чел съм я доста отдавна и честно казано не помня дали я завърших. За мен е нещо като манифестация на егоизма на един човек с много повторение в съдъражнието. Има неща, които са изключително погрешни и то на много нива. Например:

    Сатанизмът препоръчва да се практикува една видоизменена форма на Златното Правило. Нашето тълкувание на това правило е: „Прави на другите това, което и те правят на теб“, защото ако „Правиш на другите, каквото би искал те да правят на теб“, а те на свой ред се отнасят зле към теб, става противоестествено да продължаваш да ги третираш с уважение.

    В по-голямата си част от живота на човек винаги му се налага да сведе глава пред авторитети или тези, които йерархично са на такава позиция спрямо неговата, че просто няма как да им покаже нищо друго. Може да показваш такова отношение към тези, които са под теб, но никога на тези над тези, които са над теб без това да има негативни последствия за теб, освен ако те не са великодушни спрямо неблагоразумието ти да им се изрепчиш. Те просто няма да те разберат, нито отношението им към теб ще бъде като към равнопоставен. Опитай се да не уважаваш тези "от горе" (ако речем, че не работеше за себе си), защото те явно не уважават теб по същия начин, по който уважават себе си. Иначе нямаше да са те поставили да им служиш там "долу в ниското", ако беше обратното и ти имаше реална власт да им репликираш. Те могат да те залеят с "вряла вода", но ти не можеш да ги залееш обратно, защото няма как да ги полееш с леген, ако те са 4 метра над теб... Нещо такова... Но да не навлизаме в толкова много подробности. Ако искаш гледай този филм https://en.wikipedia.org/wiki/The_Platform_(film) , който представя много добре тази идея. Не е лош, няма да съжаляваш...

  5. #255
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Сама го каза, че е вид "защита". Да, по-лесно му е на отрязаният да убеди себе си, че проблемът е всъщост в жената от колкото да си признае, че има някакви косури. Но не е хубаво да обобщаваме това като проблем единствено заради тъпия мъж или че всички мъже са тъпи. Същото е и като да кажем, че всички жени са курви, а това не е така...

    В защита на отрязания мъж, който обижда жената, все пак нека дадем следния пример. Ако случката на отрязването се развива в някой долнопробен бар и въпросната е отишла там очевидно, за да предизвиква погледите на всички мъже и да си вдига самочувствието с това колко предложения ще получи за вечерта и колко влажни погледи ще събере, нима такъв експеримент не е чиста проба мастийско поведение? Тези жени определено не са се натокали така, за да доказват други капацитетит, а разчитат, че тази вечер ще са специални заради опаковката си. Дали пък с това си демонстративно мастийско поведение сами не са се изложили като стока "на витрината"? Защо една жена иска да прилича на нещо долнопробно, за да влезе във фантазиите на разни балъци, а след като получат обидата, която е в следствие на риска, който са поели са така тънкообидни и склонни и те самите да поставят под общ знаменател, че всички мъже са боклуци? Ами флиртувайки с кой да е имитирайки "по-тъпа съм от колкото изглеждам", за да може да бъде заобиколена от оглупели мъже (доказано е, че мъжът оглупява значително докато флиртува с жена изпращата му сексуални сигнали), нима тази жена не подозира, че я очаква някакъв етикет. Жени, които с деколтето си, с напомпаните си до неузнаваемост джуки, които вече повече напомнят на срамни устни пришити на мястото на устите им от колкото на уста с други функции освен фелацио и с къси поли "си го търсят". Поведение "ще правя всичко възможно, за да троля мъжете, защото съм свободна и ми е позволено" е или криворазбрана еманципация, или пък жените, които са такива много добре разбират какви са (курви) и това е тяхната защита за пред обществото. Когато не им е изгодно да ги наричат така, те се защитава, че са несправедливо обвинени, защото мъжете са глупави и не разбират, че жената е свободна да си прави каквото си иска и никой няма право да я определи като курва заради това. Е да, ама не...




    Напълно съм съгласен, че жената не е длъжна с нищо на мъжа, нито пък, че е само за разполод. Въпросът е в това съвременна масова жена да спре се излага по такъв начин (като стока на витрина). Защо е тази свръх сексуализация на жените? От малки започват да си качват провокативни снимки в социалните (или по-скоро сексуалните) мрежи и се учат как да имитират от по-големите си каки фатално разкрепостено поведение докато те самите не станат професионалистки в това и когато порастнат на свой ред започнат да дават пример на по-малките от себе си. Днес стереотипът за еманципираната жена е кухото послание, че тя "може да си прави каквото си поиска" и как целта оправдава средствата. Ако не беше това колективно подгласяне от страна на заблудените жени на тази откровена лъжа, много от конфликтите, които имаме дори тук във форума нямаше да ги има.



    Изневерите са си за отделна тема. По-горе казах за експеримента с плъховете. Мъжете до някъде са си предопределени да имат склонност към такова поведение. Докато една жена може да изневери и да не курва, но самият акт на изневяра ще я направи такава в очите на обществото. От един мъж "се очаква", а от една жена не. По-добре жената да зареже мъжа от колкото да му изневери, ако той е спрял да й обръща внимание или пък е станал прекалено отблъскващ за нея. Много общества са мислили върху тези въпроси, не сме чак ние в 21 век тръгнали да ги мислим за първи път. Например в Талмуда пише, че една жена може да се разведе с мъжа си, ако той има лош дъх.
    Може би трябва да си смениш социалната среда, ако виждаш само такива жени наоколо и ако този факт те прави нещастен. Изглежда си доста запознат с типа хора, които описваш.

    Защо аз не ги виждам, примерно. Сетих се, защото не прекарвам свободното си време по барове и дискотеки. Успех ти пожелавам с този начин на мислене и се надявам да си тийнейджър все още.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #256
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Може би трябва да си смениш социалната среда, ако виждаш само такива жени наоколо и ако този факт те прави нещастен. Изглежда си доста запознат с типа хора, които описваш.

    Защо аз не ги виждам, примерно. Сетих се, защото не прекарвам свободното си време по барове и дискотеки. Успех ти пожелавам с този начин на мислене и се надявам да си тийнейджър все още.
    Защо пък реши, че щом пиша в детайли за нещо, то значи съм седнал на първия ред докато наблюдавам "нещото" и затова и в случая съм така "доста запознат" с типа хора, които описвам? Не, нито ходя по барове, нито по дискотеки, а ситуациите, които описвам са според посоката на разговора. Ако бяхме заговорили за други типажи, с тях също щях да ти изглеждам като "доста запознат". Но това са си фантазията ми и стилът ми на писане (тук). Не означава, че описвам реалността около себе си и би трябвало да е ясно, че не го правя заради лични неволи. Иначе щях да се оплаквам може би, а къде видя някъде за нещо да се оплаквам или пък да споделям за свой проблем? Баналната причина да съм тук е от скука и това ме отприщва да пиша толкова много. На някои може и да им допада такъв стил и си говорят с мен, а на други като теб не. Ако желаеш да ми отговориш, би било интересно да напишеш защо виждаш противоречия в казаното от мен с малко повече думи. Тогава ще ти стане по-интересено и прекараното време тук...

  7. #257
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Сама го каза, че е вид "защита". Да, по-лесно му е на отрязаният да убеди себе си, че проблемът е всъщост в жената от колкото да си признае, че има някакви косури. Но не е хубаво да обобщаваме това като проблем единствено заради тъпия мъж или че всички мъже са тъпи. Същото е и като да кажем, че всички жени са курви, а това не е така...
    Жените винаги разправят, че мъжете са простаци, тъпанари и т.н, а мъжете казват, че жените за злобни, лицемерни и т.н, в случай, и на двата пола нещо не им отърва.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    В защита на отрязания мъж, който обижда жената, все пак нека дадем следния пример. Ако случката на отрязването се развива в някой долнопробен бар и въпросната е отишла там очевидно, за да предизвиква погледите на всички мъже и да си вдига самочувствието с това колко предложения ще получи за вечерта и колко влажни погледи ще събере, нима такъв експеримент не е чиста проба мастийско поведение?
    Всички мъже? А дали са всички или само "красавците", които и те искат да забият някоя и да си увеличат "бройката"? Едва ли в така ситуация жената се е наконтила,за да спи с кварталния пияница

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Тези жени определено не са се натокали така, за да доказват други капацитетит, а разчитат, че тази вечер ще са специални заради опаковката си. Дали пък с това си демонстративно мастийско поведение сами не са се изложили като стока "на витрината"? Защо една жена иска да прилича на нещо долнопробно, за да влезе във фантазиите на разни балъци, а след като получат обидата, която е в следствие на риска, който са поели са така тънкообидни и склонни и те самите да поставят под общ знаменател, че всички мъже са боклуци?
    Може да е там за да се забавлява, да си избива комплексите или просто да прави секс? Жената може да използва балъците, за да избие някакви свои комплекси , да се почувства "по-важна", защото няма умствен капацитет да го направи иначе. Ключовото в ситуацията е, че си създава имидж на "к*рва" и "мастия" по този начин, ако вече не е.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ами флиртувайки с кой да е имитирайки "по-тъпа съм от колкото изглеждам", за да може да бъде заобиколена от оглупели мъже (доказано е, че мъжът оглупява значително докато флиртува с жена изпращата му сексуални сигнали), нима тази жена не подозира, че я очаква някакъв етикет. Жени, които с деколтето си, с напомпаните си до неузнаваемост джуки, които вече повече напомнят на срамни устни пришити на мястото на устите им от колкото на уста с други функции освен фелацио и с къси поли "си го търсят". Поведение "ще правя всичко възможно, за да троля мъжете, защото съм свободна и ми е позволено" е или криворазбрана еманципация, или пък жените, които са такива много добре разбират какви са (курви) и това е тяхната защита за пред обществото. Когато не им е изгодно да ги наричат така, те се защитава, че са несправедливо обвинени, защото мъжете са глупави и не разбират, че жената е свободна да си прави каквото си иска и никой няма право да я определи като курва заради това. Е да, ама не...
    Ами да, честно казано и аз не мога да си обясня как повечето жени се обличат "предизвикателно", но в същия момент, се обясняват как не искат да привличат внимание върху себе си. Няма никаква логика и мен специално ми изглежда смешно.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Напълно съм съгласен, че жената не е длъжна с нищо на мъжа, нито пък, че е само за разполод. Въпросът е в това съвременна масова жена да спре се излага по такъв начин (като стока на витрина). Защо е тази свръх сексуализация на жените? От малки започват да си качват провокативни снимки в социалните (или по-скоро сексуалните) мрежи и се учат как да имитират от по-големите си каки фатално разкрепостено поведение докато те самите не станат професионалистки в това и когато порастнат на свой ред започнат да дават пример на по-малките от себе си. Днес стереотипът за еманципираната жена е кухото послание, че тя "може да си прави каквото си поиска" и как целта оправдава средствата. Ако не беше това колективно подгласяне от страна на заблудените жени на тази откровена лъжа, много от конфликтите, които имаме дори тук във форума нямаше да ги има.
    Вината е на обществото. Обществото никога не дава свобода, то винаги я отнема! Когато една жена се облича "прикрито" и лепват етикета "монахиня", но когато прави обратното, я наричат "мастия". Кое от двете?? Все няма доволни спрямо жената и обществото се бърка, за да и нарежда какво да прави (как да живее, да се жени, да има деца, да шета вкъщи и т.н. примерно) Дискриминацията и сексизмът може да озлоби жените допълнително. В обществото винаги се говори как жените "принадлежат" на мъжете като някакви вещи. Да не повдигам темата за източните страни (дали било Япония или арабските страни) колко жестоко се отнасят към жените (арабските страни са единствените държави, където жените се самоубиват повече от мъжете, чудно защо ли??) Транссексуални са ми обяснявали защо го си сменят пола и това е една от причините по-горе.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Изневерите са си за отделна тема. По-горе казах за експеримента с плъховете. Мъжете до някъде са си предопределени да имат склонност към такова поведение. Докато една жена може да изневери и да не курва, но самият акт на изневяра ще я направи такава в очите на обществото. От един мъж "се очаква", а от една жена не. По-добре жената да зареже мъжа от колкото да му изневери, ако той е спрял да й обръща внимание или пък е станал прекалено отблъскващ за нея. Много общества са мислили върху тези въпроси, не сме чак ние в 21 век тръгнали да ги мислим за първи път. Например в Талмуда пише, че една жена може да се разведе с мъжа си, ако той има лош дъх.
    То винаги "се очаква", такива неща от мъжете, но като жена направи нещо подобно - не не не. Винаги бързат да я сочат с пръст и много "по-сурово" да я съдят, каква е и т.н. Това е защото пак казвам - жените ги имат като някакви вещи. Дори обичат да казват - "ако можем да наречем жената "човек" ".


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    В по-голямата си част от живота на човек винаги му се налага да сведе глава пред авторитети или тези, които йерархично са на такава позиция спрямо неговата, че просто няма как да им покаже нищо друго. Може да показваш такова отношение към тези, които са под теб, но никога на тези над тези, които са над теб без това да има негативни последствия за теб, освен ако те не са великодушни спрямо неблагоразумието ти да им се изрепчиш. Те просто няма да те разберат, нито отношението им към теб ще бъде като към равнопоставен. Опитай се да не уважаваш тези "от горе" (ако речем, че не работеше за себе си), защото те явно не уважават теб по същия начин, по който уважават себе си. Иначе нямаше да са те поставили да им служиш там "долу в ниското", ако беше обратното и ти имаше реална власт да им репликираш. Те могат да те залеят с "вряла вода", но ти не можеш да ги залееш обратно, защото няма как да ги полееш с леген, ако те са 4 метра над теб.
    Не мисля, че се е имало предвид нещо такова. Аз го разбирам това като човешки взаимоотношения, и да не позволяваш токсични използвачи да се гаврят с теб и да ти ядат психиката. Йерархия винаги ще има, ако ще работиш с други хора, но това зависи и от части какво си правил с живота си, да си станал един прост работник и да ти серат на главата.

  8. #258
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #259
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Но това са си фантазията ми
    Добре, и аз така си помислих.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #260
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Жените винаги разправят, че мъжете са простаци, тъпанари и т.н, а мъжете казват, че жените за злобни, лицемерни и т.н, в случай, и на двата пола нещо не им отърва.
    Ами хората имат навика да опростяват нещата. И някак си твърдения като "всички жени са курви" и "всички мъже са прасета" са просто неща, които минават за "мнение" без нито този, който ги казва, нито този, който ги чуе да им придават някакъв невероятен и дълбок смисъл. Никой с повече акъл няма да застане зад такива твърдения сериозно или пък да тръгне да ги оборва част по част.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Всички мъже? А дали са всички или само "красавците", които и те искат да забият някоя и да си увеличат "бройката"? Едва ли в така ситуация жената се е наконтила,за да спи с кварталния пияница
    Класически красивият ебач (пояснявам ебач, защото не всеки красив мъж осъзнава и успява да се възползва от "скрития си талант") мисли всички жени за курви, защото заради даденостите си рядко среща кой знае какво съпротивление и така може да увеличи бройката до фантастични числа. По-назад казах и защо го прави. Докато същото не толкова типично за жените. Една красива жена осъзнавайки, че е красива не значи, че ще се възползва от това, че може да съблазни всеки докато при мъжа е обратното. Ако осъзнае, че има възможностите да вършее наред, нищо не го спира. Природа.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Може да е там за да се забавлява, да си избива комплексите или просто да прави секс? Жената може да използва балъците, за да избие някакви свои комплекси , да се почувства "по-важна", защото няма умствен капацитет да го направи иначе. Ключовото в ситуацията е, че си създава имидж на "к*рва" и "мастия" по този начин, ако вече не е.
    Една жена има природната даденост да може използва всеки мъж, ако пожелае. Т.е. не само "балъците". И определено избира дали да е курва или мастия въпреки, че природата не я предопределя за такава. Мъжът от своя страна има извинение за инстинктите си. Може на някои жени това да не им харесва "ама как може след като е мъж, а като е жена не". Ами така, може. Не избираме ние какво диктува природата. Разбира се не казвам, че трябва да има специални ограничения за жените и не съм кон с пакапци, за да твърдя, че нямат правото да избират дали и кога да се държат неубоздано и с кого. Въпросът е да осъзнаят какви са и чисто и просто да не използват картата "За да твърдиш, че съм курва само заради това, че съм спала с n на брой мъже значи си ограничен пещерняк!".


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ами да, честно казано и аз не мога да си обясня как повечето жени се обличат "предизвикателно", но в същия момент, се обясняват как не искат да привличат внимание върху себе си. Няма никаква логика и мен специално ми изглежда смешно.
    Държат се предизвикателно, защото искат да привличат внимание върху себе си. Това е логиката. А вече каква самата логика да са подтикнати към самото им желание да предизвикват е явно същата логика, която кара хората да искат да са популярни в средата си и някой непрекъснато да ги "одобрява" както днес това става чрез безмислените лайкове в социалните мрежи.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Вината е на обществото. Обществото никога не дава свобода, то винаги я отнема! Когато една жена се облича "прикрито" и лепват етикета "монахиня", но когато прави обратното, я наричат "мастия". Кое от двете?? Все няма доволни спрямо жената и обществото се бърка, за да и нарежда какво да прави (как да живее, да се жени, да има деца, да шета вкъщи и т.н. примерно) Дискриминацията и сексизмът може да озлоби жените допълнително. В обществото винаги се говори как жените "принадлежат" на мъжете като някакви вещи. Да не повдигам темата за източните страни (дали било Япония или арабските страни) колко жестоко се отнасят към жените (арабските страни са единствените държави, където жените се самоубиват повече от мъжете, чудно защо ли??) Транссексуални са ми обяснявали защо го си сменят пола и това е една от причините по-горе.
    Според мен вината си е на всеки по отделно (поне за западните общества). Ясно е, че на изток жената няма много избор. Но в западните общества днешно време имаш свобода да правиш каквото си искаш със себе си имаш колкото си щеш. Ако искаш се нашари от главата до петите, ходи с гащи на главата или без гащи там, където по принцип трябва да има (не говоря на теб, а принципно), мен това ни най-малко няма да ме развълнува. Етикетът "монахиня" може да го лепнат на някого за различни неща. Например, ако ходиш на плажа с дрехите си или се държиш твърде консервирано като цяло. Ако нещата ескалират в злоба, дискриминация или сексисъм спрямо жената заради личния й избор, то тя има право и да избере да се разкара от мястото и средата, които я подтискат. Друг е въпросът, ако тя се "пречупи" и всъщност няма свой морален компас, за да разбира принципите си и да ги отстоява, а се е поддала на външния натиск и лъжата, че разкрепостеността ще й даде онова социално одобрение, което търси.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    То винаги "се очаква", такива неща от мъжете, но като жена направи нещо подобно - не не не. Винаги бързат да я сочат с пръст и много "по-сурово" да я съдят, каква е и т.н. Това е защото пак казвам - жените ги имат като някакви вещи. Дори обичат да казват - "ако можем да наречем жената "човек" ".
    Ако говорим за западните общества, жената има право да избира при кого да бъде и ако се усети като вещ в ръцете на партньора си, тя самата го е позволила. Никой никого не насилва към брак или връзка по сметка. За онези на изток въобще няма какво да коментираме, там нещата ще се променят евентуално в много далечното бъдеще. Или религиите и предразсъдъците трябва да изчезнат, или да се построи една огромна стена, която да разделя света на два свята. Единият да е нормалните хора без предразсъдъци и другият да е този на куковците. И всеки, който иска да бъде нормален да му се дава възможност да го напусне и да отиде при нормалните или обратното, този който се роди в нормалния, но в стечение на обстоятелствата стане перко, да му се даде билет да отиде в другия. Но това е една друга тема...


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не мисля, че се е имало предвид нещо такова. Аз го разбирам това като човешки взаимоотношения, и да не позволяваш токсични използвачи да се гаврят с теб и да ти ядат психиката. Йерархия винаги ще има, ако ще работиш с други хора, но това зависи и от части какво си правил с живота си, да си станал един прост работник и да ти серат на главата.
    Човешките взаимоотношения се учат в движение и зависят от много обстоятелства. Една книга не оправя както теб, така и тях. Трябва да се учиш в движение с каквото ти се изсипе на главата. Понякога не винаги можеш да се опазиш без прилагането на различни комбинации, независимо за колко корав и самостоятелен се смяташ. Накрая обществото смачква всечки в една или друга степен. Живеем в уродлив свят, така че е хубаво, че си го украсяваме с някакви наши си разбирания и самозаблуди, но винаги трябва да сме в готовност, че "нещата на другите" може да ударят вентилатора и да рефлектират и върху нас даже без да сами да сме виновни. В този смисъл не всичко зависи от това какво си правил с живота си. В голяма степен и да, и не... Тема без край...

  11. #261
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    докато при мъжа е обратното. Ако осъзнае, че има възможностите да вършее наред, нищо не го спира. Природа.
    Моля те, не принизявай половината население на света по този начин, гнусно е така да проектираш собствените си желания.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #262
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Моля те, не принизявай половината население на света по този начин, гнусно е така да проектираш собствените си желания.
    Ауу! Колкото много ме затапи!
    Къде съм говорил за собствените си желания? По-горе ти казах, че описвам напълно хипотетични ситуации и характери. Как на тази база реши какви са моите лични желания?

  13. #263
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Какво затапване, коментирам си просто.

    Пак проектираш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  14. #264
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    ...
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    ...
    Само докторчето може да се справи с вас двете, с малко от неговото алфа мъжкарство по учебник.

  15. #265
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Само докторчето може да се справи с вас двете, с малко от неговото алфа мъжкарство по учебник.
    Не знам дали докторчето може да се справи с мен, но знам, че докторчето може да оправи теб със сигурност

  16. #266
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не знам дали докторчето може да се справи с мен, но знам, че докторчето може да оправи теб със сигурност
    Фъзи, теб специално ще те душа с презрамките на сутиена ти.

  17. #267
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Какво затапване, коментирам си просто.

    Пак проектираш.
    Окей, просто така ми звучеше. И аз така, просто си "коментирам". Беше интересно защо смяташ, че съм "проектирал" личните си желания, които не знам защо реши, че изрязявам в мнението си, а при това и съм бил проектирал на половината свят...

    p.s. вижте какво мило съобщение получих и аз:

    Цитирай Първоначално написано от M****
    Здравей, понеже виждам, че разменяш коментари с потребителя dreamwalker - моля, внимавай с този потребител и общувай с него само при крайна необходимост и го прави с повишено внимание! После да не кажеш, че не съм те предупредил.

  18. #268
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Фъзи, теб специално ще те душа с презрамките на сутиена ти.
    Ти се радвай, защото *cough* аз може би съм от малкото момичета, които изобщо имат сутиен тук *cough*

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    p.s. вижте какво мило съобщение получих и аз:
    Аз вече имам най-малко 2 предупреждения спрямо dreamwalker от различни потребители

  19. #269
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Аз вече имам най-малко 2 предупреждения спрямо dreamwalker от различни потребители
    Сигурно е един и същи потребител, който я стоуква и й е посветил олтар вкъщи и види ли, че някой друг нещо "я заговаря" вече почва да крои планове как ще го завърже в някое мазе, за да се оттърве от него. Психопатска история!

  20. #270
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Сатанистките в Бургас яко го закъсаха:

    В Бургас забраняват секса на обществени места
    https://m.fakti.bg/bulgaria/463557-v...j1jraz4JlS3zXo



  21. #271
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    На докторчето пак са му изтрили картинката, защото развращава малките момиченца, докато малките момиченца са сатанистки, ходят без бельо и правят безразборен секс за кеф


    ПП: В същото време, аз така и не разбрах как реагира на нещата и как живее един свръхчовек в условия на пандемия. Ама за едно съм сигурен - че при тези условия 100% не ходи по проститутки и не вози малолетни ученички в колата, въпреки, че бензина бая поевтиня.
    Последно редактирано от defender : 04-10-2020 на 13:07

  22. #272
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Окей, просто така ми звучеше. И аз така, просто си "коментирам". Беше интересно защо смяташ, че съм "проектирал" личните си желания, които не знам защо реши, че изрязявам в мнението си, а при това и съм бил проектирал на половината свят...

    p.s. вижте какво мило съобщение получих и аз:
    Добре.

    Ако не си 35-годишен особняк, който е столквал потребителки онлайн и офлайн в продължение на 6-7 години, тормозейки ги от 2-3 (?) различни профила (M****, FuzzyDesertMeaw, ghostuser не-знам-си-какво и колкото още профила там има), опитвайки се да ги шантажира и заплашва с цел получаване на лична информация, нямаш причина да се притесняваш, спокойно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #273
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ти се радвай, защото *cough* аз може би съм от малкото момичета, които изобщо имат сутиен тук *cough*
    Намекваш че dreamwalker не е момиче, а фейк? Странно, аз си мислех същото за теб. Съветвам ви и двете, за да разсеете съмненията, да постнете снимка с цици и бележка на която да пише час и днешна дата.
    Последно редактирано от Knispel666 : 04-10-2020 на 14:47

  24. #274
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    докато малките момиченца са сатанистки, ходят без бельо и правят безразборен секс за кеф
    Алилуя!

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ама за едно съм сигурен - че при тези условия 100% не ходи по проститутки и не вози малолетни ученички в колата, въпреки, че бензина бая поевтиня.
    Когато това отмине, проститутките и малолетните коври пак ще са си там, а ти и с пандемия и без пандемия пак ще си на сухо.
    Последно редактирано от Knispel666 : 04-10-2020 на 15:05

  25. #275
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Когато това отмине, проститутките и малолетните коври пак ще са си там, а ти и с пандемия и без пандемия пак ще си на сухо.
    Ти сам си призна, че ходиш на проститутки, защото имаш страх от жените (а от оттам и от обвързване), така че не виждам какво ми се надуваш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си