.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Lightbulb Страшни случки и истории

    Здравейте,ако някой е имал малко по-зловеща или паранормална случка нека я напише.Мисля,че темата ще стане интересна за повечето хора.Аз имам само една и ще я разкажа : Една вечер се прибирах към нас от работа (бачкам в ресторант в Бургас) беше някъде към 3 през нощта зимата и нямаше абсолютно никой в парка през който минавах. По едно време видях как един човек минава напряко пред мен (20-тина метра,не повече) ама не обърнах внимание. Като стигнах до пътя по който минах погледнах настрани и не го видях никакъв,стана ми много странно,минах по неговия път да го видя дали ще се покаже ама човека беше изчезнал. Не би могъл да стигне много далеч,защото не бяха минали и 20 секунди когато извърнах поглед да видя къде е.Беше странна случка,като се прибрах директно заспах,защото бях изморен,но на следващия ден не спрях да мисля за това.

  2. #2
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    В едната стая в къщи бяха се появили отпечатъци от 2 ръце на стената към тавана/едва ли е влага нещо сигурно е нещо обяснимо, но формата на тези петна е точно като две ръце една до дръга/, но го боядисах, също така чуват разни звуци из къщата на тавана, дори след като сменихме покрива и не ми трябвало да има мишки, котки и тнт все тая аз свикнах. също така губил съм неща /изтървал на пода/ в дадена стая за секунди, които никога не съм успял на намеря след това....чак страшно не е просто е необяснимо....като малки сме викали каспър или там дама пика ли кво беше 10 човека хванати за ръце в средата на стаята седнали на пода с някви заклинания хванати за ръце и са се чували разни звуци затваряли са се врати/от течението най-вероятно/ и сме се филмирали яко...тогава си беше страшничко, но ни беше интересно

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ето ви една страшна случка:

    Имало едно време един форум който бил пълен с хора и живот, но постепенно хората го напуснали и той се превърнал в едно призрачно място, в което живеели само няколко от предишните обитатели, които не искали да си тръгнат. На мястото на хората изпълзели тролове, призраци, таласъми, чернобилски мутанти и зомбита съживени от наследничките на д-р Франкенщайн.

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ето ви една страшна случка:

    Имало едно време един форум който бил пълен с хора и живот, но постепенно хората го напуснали и той се превърнал в едно призрачно място, в което живеели само няколко от предишните обитатели, които не искали да си тръгнат. На мястото на хората изпълзели тролове, призраци, таласъми, чернобилски мутанти и зомбита съживени от наследничките на д-р Франкенщайн.

    Преди много много време имало един голям велик форум, който кипял от живот - модераторите били много добри, наказвали всички нарушители и смутители със предупреждение и банове, хората пишели теми и всички живели щастливо. Но един ден форума бил купен и започнал да отслабва и опустява. Първите модератори били махнати и заменени с други, които само гледали да си изкарат парите и не им пукало за форумния народ. Лошите потребители и ботове взели да съсипват форума и като власта вече не правила нищо, хората си тръгнали. Когато са си тръгнали, модераторите се опитали да бъдат сами за себе си потребители, като пишат свои теми, но без резултат. Трябвало да направиш нещо голямо, за да привлечеш властта. И до ден днешен форума е като дигитална версия на Чернобил, останали само най - търпеливите потребители с корумпираните, ботовете, троловете, религиозните и други изчадия на мрака.

  5. #5
    Само да отбележа,че нито съм админ,нито трол.Просто исках да направя някаква темичка и да четем нещо интересно.Не бях влизал от много време в тоя форум и наистина е доста позамряло...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ето ви една страшна случка:

    Имало едно време един форум който бил пълен с хора и живот, но постепенно хората го напуснали и той се превърнал в едно призрачно място, в което живеели само няколко от предишните обитатели, които не искали да си тръгнат. На мястото на хората изпълзели тролове, призраци, таласъми, чернобилски мутанти и зомбита съживени от наследничките на д-р Франкенщайн.

    Преди много много време имало един голям велик форум, който кипял от живот - модераторите били много добри, наказвали всички нарушители и смутители със предупреждение и банове, хората пишели теми и всички живели щастливо. Но един ден форума бил купен и започнал да отслабва и опустява. Първите модератори били махнати и заменени с други, които само гледали да си изкарат парите и не им пукало за форумния народ. Лошите потребители и ботове взели да съсипват форума и като власта вече не правила нищо, хората си тръгнали. Когато са си тръгнали, модераторите се опитали да бъдат сами за себе си потребители, като пишат свои теми, но без резултат. Трябвало да направиш нещо голямо, за да привлечеш властта. И до ден днешен форума е като дигитална версия на Чернобил, останали само най - търпеливите потребители с корумпираните, ботовете, троловете, религиозните и други изчадия на мрака.


    Преди много време, чак допреди едно или две поколения на батковци и каки, целият интернет гъмжал от оживени и населени форуми с активни участници. Интернет бил изпълнен със съдържание и хора, цяла една самоподдържаща се екосистема от информация и спекулации.

    След това обаче дошла Голямата Война и маршируващите й войници изпотъпкали всяко дървенце, всяко цветче и тревичка и заради обезлесяването и сечта атмосферата на интернет станала негодна повече да поддържа живот. Преди живата екосистема се превърнала в мътно и сиво поле от мъгли и отровен въздух, където никой повече не искал да прекарва времето си с риск да си загуби живота, и ВСИЧКИ форуми измрели, без значение на какъв език били.

    Индустрията дълго време гледала новия Мордор и се чудела какво да прави с това гробище. Накрая решили да построят мост над него и една изкуствена, летяща платформа над отровните мъгли и опустошение, която била наречена "Социални мрежи". Тази магическа, летяща платформа не била групово споделено преживяване, а всеки я потребявал отделно и сам за себе си, използвайки интернет само като мост за свръзка с нея, а не като жива среда за пребиваване. "Социалната мрежа" била изпълнена с шарени картинки, безпредметност, приятни илюзии, холограми и халюцинации за забавление, които превръщали хората в магарета, както в детското за Пинокио.

    Целият свят се превърнал в един антиутопичен постапокалиптичен сървайвъл, в който единствените оцелели и опитващи се да се борят за живота си хора са принудени да се крият от летящата платформа на Социалните мрежи, за да не бъдат превърнати в магарета. Усвоявайки всякакви бойни техники и оригинални умения, те се промъкват тайно и тихо или джиткат шумно и ефектно, кой както може през отровните мъгли на някога живия Интернет, отблъсквайки и съревновавайки се със зомбитата, троловете, таласъмите, извратените създания на Мордор и ловците на глави от Летящата платформа на Социалните мрежи, борейки се за жизнено пространство и скрап за клошарене от останките на някога великото селение.
    Последно редактирано от hecu2 : 10-14-2019 на 10:16

  7. #7
    Добре,може да спрете с дебилщините.Всички разбрахме че форума е умрял,няма нужда да го напишат още 200 човека

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Социалните мрежи, прецакаха форумя. Старите потребители пораснаха, а новото поколение потребители се захласна по Фейсбук, Туитър, Инстаграм и сигурно дори не са чували за тоя форум.


    Мисля, че вината на новите собственици за упадъка на форума е по-скоро второстепенна.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nikolai_777 Виж мнението
    Добре,може да спрете с дебилщините.
    Защо да са дебилщини?!
    Тя истината често е по-страшна от измислиците!
    Цитирай Първоначално написано от nikolai_777 Виж мнението
    ...разбрахме че форума е умрял,няма нужда да го напишат още 200 човека
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си