.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32

    Информация за шофьорски изпит

    Здравейте, след един месец правя 17 и 9 месеца и мисля, че мога да почна курсове, но как стоят нещата, кога мога да изкарам изпита пред дай, четох в по стари теми, че е след като навърша 18. Моля, ако някой е карал скоро или знае как стоят нещата да разясни. Мерси.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Защо просто не изчакаш още няколко месеца?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Защо просто не изчакаш още няколко месеца?
    Защото супер много ми се шофира

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Ще ти мине мерака. Такива като тебе дето много бързат често си остават пешеходци
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Можеш, но ще изчакаш след 18 да си вземаш листовките и практиката.

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    след един месец правя 17 и 9 месеца и мисля, че мога да почна курсове...
    Тогава можеш да го запишеш. Вероятно ще минат 2-3 седмици докато започне курсът. След това имаш 4-5 седмици теория и 4-5 седмици шофиране. Така че, докато дойде време за изпит пред ДАЙ по всяка вероятност ще си навършил 18г.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Много сте зле всичките!
    Ако имаш навършени 17 и половина можеш да почнеш курса, да минеш и двата изпита (теория и кормуване) и ако се справиш успешно, после само си чакаш книжката, която ще ти дадат, когато направиш 18!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Тогава можеш да го запишеш. Вероятно ще минат 2-3 седмици докато започне курсът. След това имаш 4-5 седмици теория и 4-5 седмици шофиране. Така че, докато дойде време за изпит пред ДАЙ по всяка вероятност ще си навършил 18г.
    Ясно, мерси !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си