.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Проблем.....

    Здравейте за първи път св регистрирам тук и искам да попитам нещо поради един проблем. Във това което ще вибразкажа поемам пълната отговорност разбирам вината ми и знам че никой не ми е виновен освен самият аз. Но просто аз мисля че това наказание е прекалено за това което съм наоравил така. Ученик съм 11 клас... да кажем че в един от важните часове за мен реша да преписвам аз го приемам нормално всеки си помага на контролни по един или друг начин. (Не се оправдавам споменавам просто) Всички вече разбирате на къде отиват нещата хванаха ме !! И да това е важната част хванаха ме и директно получавам 2ка!! Но за срока!!!! От където идва целият проблем. Разбирам не съм прав но не мислите ли че това е прекалено даже позволено ли е средата на първи срок с 2 оценки само и далеч от класни и края на срока да си оформен така . Това ми обърна деня идеята за учене или училище като цяло... няколко дни няма да стъпя... Не съм говорил с никого за това... преди да се информирам. Разбирам преписвал съм заслужавам 2 но като оценка за контролното за часа а не за целият срок. Та въпроса ми е има ли право на такова оценяване въпррки че имам само 2 оценки в средата на срока сме и бам всичко се обръща ... наистина нямам намерение да стъпя в училище след този случай...

  2. #2
    Не се предавай.
    Преписаването не е престъпление .
    КАрат те да учиш наизуст някакви бози и после те оценяват на това.

  3. #3
    Не съм се предал
    Просто иксам да зснам дали даденият учител има такова право

  4. #4
    Заповядай в една интересна военно-стратегическа игра, еБългария те очаква https://www.edominations.com/bg/register/52542

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си