.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Моля за помощ или съвет

    Здравейте,на 20г съм.Преди година оперираха сестра ми ,малко след това като я видях припаднах. Когато отворих очи буквално ми се промени живота. Преди всичко да се случи бях щастлив човек,бях постоянно на някъде не се задържах особено много вкъщи. След всичко което се случи започнаха едни болки в корема,отпадналост, задушаване и т.н . Искам да започна да работя да помагам на нашите,да излизам както преди. Те също ме натискат да започна да работя което е нормално ,искам го също но сякаш нещо ме спира не мога да обясня дали от нещо съм получила страх или ... нямам обяснение. И така 1 година до днес се затворих буквално в себе си... дори когато отида до магазина получавам сърцебиене и страх да не припадна. Нямам обяснение за всичко това не знам към кого да се обърна или как да си помогна.. Майката на бившия мъж на сестра ми се занимава с лоши неща “магий” а те в този период се разделиха. Дали е възможно тя нещо да ми е направила? Нямам обяснение и решение за цялата ситуация, когато кажа на нашите,че нещо ме боли вече мислят,че ги лъжа или казват,че съм нямала движение.... а всъщност наистина не се чувствам добре. Искам да си върна стария начин на живот Моля ако някой се е сблъсквал със същия проблем или има решение да го сподели с мен. Благодаря

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Пиши ми
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си