.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Question Безопасен стимулант за ерекция

    Здравейте аз съм момче на 20 години и от известно време имам проблем.Имам приятелка която ме привлича и се обичаме.По принцип всичко е точно натискаме се възбуждаме се но стигне ли се до секс и ерекцията ми пада (предполагам от притеснение).Изчетох сумати форуми листовки и тн за всякакви стимуланти за ерекция и тн и вече тотално се обърках и моля за съвет:Кой е най-безопасния и сигурен начин за да имам стабилна ерекция?Четох за някакви желета "макагра" че били на билкова основа и безопасни също и за "ЕРОГЕН ДУО" но не съм сигурен.Знам че на тия години трябва да се избягват подобни неща но вече не знам какво друго да направя.Ще съм много благодарен ако някой сподели мнение , опит или съвет

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Проблемът ти най-вероятно е на психологическа основа.
    Там търси и решението.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Не
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  4. #4
    От био магазин си вземи тинктура от Бабин зъб или дамяна или комбинирана. Пий два или три пъти на ден, сутрин обед вечер.

  5. #5
    До автора - най-лесното за изпълнение - купи си връзка магданоз. Изяж я цялата, пий течности (пробвай с повечко вода) и удари 4-5 шота узо.

    Пиши дали е дало резултат.

  6. #6
    Здравей, има едни желета VIP, 2 бр. в кутия. Водят се като хранителна добавка по-принцип. Има ефект, но после бавно свършвам.

  7. #7
    Има доста стимуланти, които, са ефективни, НО! всички имат странични действия. Да си, знаеш. При, под продължителна употреба, повече рискове

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си