.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Секс

  1. #1

    Секс

    Здравейте момче съм на 17,
    Все още съм девствен, но приятелката ми не е и каза, че предпочита да го правим без кондом, защото с него и било гадно и нямала такова удоволствие.. какво да правя?

  2. #2
    Аз съм на 18 и бях девствен до преди 1 месец. Обясни ѝ като на тъп човек, че си неопитен и няма как на първо време да го правите без презерватив, щото няма да можеш да се контролираш. Аз близките 2-3 месеца не мисля да пробвам без презерватив, щото още не съм свикнал с момента кога ще почна да се изхвърлям (не е като чикия да усетиш кога си точно на ръба). Ако много се противи, свърши нарочно в нея да я наплашиш да ѝ дойде акъла и после дай 30 лева за хапче

  3. #3
    А дали да не пробвам примерно първо да ми направи само свирка и да свърша върху нея и след час ддва вече да правим секс?

  4. #4
    Трябва да се изпикаш и да си го измиеш, за да е по-безопасно втория път.. Макар че и тогава е опасно, защото може да изпуснеш вътре малко докато още правите секс.. абе действай си с презерватив, нали трябва да се научиш

  5. #5
    И да вмъкна още нещо - не знам как го чувстват момичетата с презерватив, но на мен чувствителността си ми е супер и в момента, в който засиля темпото, веднага усещам, че края наближава не знам как ще е без кондом ..

  6. #6
    хахаха маняче мерси за advice

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Права е. Без презерватив е много по-хубаво (поне според мен) .
    И обикновено, ако гаджето ти иска да правите секс с презерватив значи те смята за поредната курва в живота му . В случая ти като искаш с я обиждаш и се показваш като неопитен дрис. , скоро ще те зареже и ще го прави с друг без презерватив и толкова .

  8. #8
    Да по яко е ама знаеш ли момичето, какъв инкубатор може да е. Ползвай си презерватив за да ти е мирна главата. Ако иска без да ходи да я помпат други. Считай колко уважава и себе си с това мислене.

  9. #9
    Как е девствена, но знае, че без презерватив е по-хубаво? Няма логика... според мен леко те е излъгала, но нищо. Ползвай презерватив, за твое добро е, без презерватив когато се ожените или заживеете заедно и сте сигурни, че ще бъдете до края заедно.

  10. #10
    С презерватив докато свикнеш, после може да опиташ един два пъти без, но първите пъти с презерватив, ако искаш ти да усещаш повече има durex ultra thin, сиви кутии, обли, пластмасови са - препоръчвам ги като усещане са 2 пъти по-добри от стандартни, но свиквай първо с, тя да си прави с друг ако не може да те разбере света е голям и момичета бол !!!

  11. #11
    Аватара на petoff
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    6
    Включвам се и аз, защото моя първи път беше преди много години. Тая девойка е някаква невменяема точно за нея няма абсолютни никакво значение дали си с или без презерватив. Поне до сега не съм чул жена да казва или споделя, че има разлика с или без. Аз от мъжка гледна точка казвам, че има разлика, но тя е прекалено малка, особено ако ползваш ultra thin презервативи. Веднъж съм ползвал някакви ultra safe, защото нямаше други в аптеката и с тях нищо не се усеща все едно си сложил медицинска ръкавица. Така че малки сте и се пазете, защото нямате представа какво е да хванеш кандидозата и после да трябва да се мажеш и да пиеш хапчета половин година…
    Veni, vidi, vici

  12. #12
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    Ъ.... приятелката ти е имала доста сексуални 'преживявания' явно...
    ами кажи и, че не ти се рискува, все пак не си го правил до сега и има голяма вероятност да не свариш да го изкараш или да не се усетиш и да пръсне вътре... иначе и за теб ще е по-яко, но все пак да забременее или да прави аборт след тва, едва ли ще го предпочете отколкото да го правите няколко пъти с кондом докато се научиш и вече можеш да се контролираш
    <N>

  13. #13
    Пич, винаги с кондом! Ама винаги, предполагам не искаш деца или нещо такова?
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  14. #14
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Такива малки неосъзнати още човеци като вас винаги трябва да ползват кондоми. Иначе да. И при жените има разлика. С презерватив изсъхвате по-бързо и съответно сексът става болезнен колкото и лубрикант да ползвате. Не може на всеки две минути да правите пауза за лубрикант, нали... а и след презерватив пичето боли. Абе друго си е хлъзгането кожа в кожа, хехе.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  15. #15
    Малко ти е изкривено мисленето...просто иска да я предпази

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си