.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: ПОМОЩ !!!

  1. #1

    ПОМОЩ !!!

    Здравейте който може нека да помогне. Та случаят е следният: когато съм с приятелката ми и се натискаме или само се целуваме и ми стане - после като спадне усещам как се отделя сперма в панталона ми - не много по 2,3 капки, но това е всеки път. Примерно сутринта се целуваме и после като погледна и по слиповете има малко - няколко капки сперма измивам се и примерно следобед пак се видим и пак се целуваме и после пак са се отделили пак така 2,3 капки. Няма оргазъм но има отделяне на сперма. Какво става и как може да се спре това. Проблем ли е ? - и ако да дайте решение. Посъветвайте ме нещо или ме успокойте, който знае нека да каже ще съм му благодарен. Защото се притеснявам че като тръгнем да правим секс и сме голи и почнем се натискаме и ако и там почне да тече така да отделя по малко сперма и ще е мн неловко - направо нз . Моля ви кажете ми какво става.На 18 години съм ходим с нея от 2 месеца и не съм правил секс.

  2. #2
    Пич цапай си боксерките и да не ти пука. Някой момичета дори се кефят, като знаят че момчето се е подмокрило от кеф. Тъпо е само, ако започне да избива и да си личи по дънките и тогава избирай цветове на които да не си личи много. Ето ти едно кипче за да се информираш https://www.youtube.com/watch?v=0DxLUOuzj1g&t=7s

  3. #3
    Здравей, това нещо се нарича предеякулационна течност (подмокряне при мъжете) и е нещо съвсем нормално. Получава се при възбуда, мастурбация и т.н. Имай предвид, че сексът с кондом е задължителен, защото дори в тази течност има наличие на сперматозоиди, не много, но ги има и са факт и ако не искате нежелана бременност се пазете.

  4. #4
    Здравей, първо колегата BBasTT е описал много добре, единствено ще допълня, че предеякулационната течност, за която става на дума преди секс, е безцветна и нямя мирис. А и това е така, че момичетата полудяват като разберат, че си се подмокрил, така че смело действай.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си