.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Много се караме с приятелката ми

Здравейте, значи аз съм на 21 години, приятелката ми също, заедно сме от година и половина, но отскоро живеем заедно (3 месеца). Проблема е, че постоянно се караме, не знам дори кога точно започнахме, но вече са доста месеци (не е от както живеем заедно). Много от вас ще попитат за какво се караме, ами.. Както глупави неща, така и за малко по-сериозни. Обикновено караниците започват заради нея, не казвам, че аз нямам вина, всъщност доста често се караме за това, че не я разбирам, не я подкрепям или подобни неща. Не знам комуникацията ли ни куца, ние ли вече сме си прекалено далечни, ежедневието ли е проблем... За тези, които също ще попитам за секса, ами тук идва и деликатния момент, че с нея не правим, интимни сме, но не и секс (най-вероятно цървулите ще напишат "Изтряскай я и ще й мине", е да, ама не). Та, според вас как трябва аз да подходя, като цяло какво трябва да направя от своя страна ? Дали я обичам - определено ще кажа да! Бих дал всичко за нея, по принцип се смятам за доста мил и обичлив, но не знам вече дали и това е вярно. Благодаря за мненията

Повече от фен Аватара на FuzzyDesertPaw
    Цитирай Първоначално написано от GoliathLite Виж мнението
    Здравейте, значи аз съм на 21 години, приятелката ми също, заедно сме от година и половина, но отскоро живеем заедно (3 месеца). Проблема е, че постоянно се караме, не знам дори кога точно започнахме, но вече са доста месеци (не е от както живеем заедно).
    Една година и половина не е чак токова голям период, дори и асоциален човек като мен е имал по-дълга връзка. Най-вероятно да сте започнали от 2-рия месец да се карате.

Много от вас ще попитат за какво се караме, ами.. Както глупави неща, така и за малко по-сериозни. Обикновено караниците започват заради нея, не казвам, че аз нямам вина, всъщност доста често се караме за това, че не я разбирам, не я подкрепям или подобни неща. Не знам комуникацията ли ни куца, ние ли вече сме си прекалено далечни, ежедневието ли е проблем...
    Вие защо изобщо живеете заедно като дори не можете да си комуникирате като хората? Твърде рано или късно за живот в едно помещение няма, стига да можете да съжителствате заедно и да се "търпите". Това важи за всякакви случай и брой хора не само за връзки.

За тези, които също ще попитам за секса, ами тук идва и деликатния момент, че с нея не правим, интимни сме, но не и секс (най-вероятно цървулите ще напишат "Изтряскай я и ще й мине", е да, ама не). Та, според вас как трябва аз да подходя, като цяло какво трябва да направя от своя страна ?
    Е добре живеете заедно, гаджета сте, повече от една година сте заедно и не сте правили секс? Какво ви има, да не сте и двама детствени или не искате? Не казвам "Изтряскай я и ще й мине", ами ти казвам да се стискате и да не го правите си е вредно да една връзка. Сериозно ти казвам гладен, жаден, ненае**л се човек става раздразнителен. Звучи селяшко ама какво да се прави - природа.

Оправете комуникацията си веднага. Ако се налага отидете и на професионална помощ за връзката ви, просто иначе си губите и двамата времето.

по принцип се смятам за доста мил и обичлив, но не знам вече дали и това е вярно.
    Те всичките се мислят за доста мили и обичливи мойто момче...
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Много мразя да ми се бъркат в моите неща. Не може ли всеки да си гледа в паницата?!

No televisions in the air,
    No circumcisions on the chair,
    You made the weapons for us all,
    Just look at us now

Заповядай в една интересна военно-стратегическа игра, еБългария те очаква https://www.edominations.com/bg/register/52542

Голям фен Аватара на TrollFactory
    Карате се често, защото в действителност не можете да си понасяте тъпите си и все още детски характери и навици у всеки един от двамата за повече от 8 часа на ден като гадженца в училище, но пък се преструвате на големи хора и сте се набутали да живеете като такива изглежда с цел да си правите семейство от сега. Е какво да ти кажем? Или се късайте, или живейте по отделно, или се мъчете заедно упражнявайки си скандалджийските способности и простотия докато дочакате мъдростта да ви укроти с годините. Аз мисля, че ако си умен и осъзнаваш, че живееш с човек, с когото доста често се стига до дисхармония трябва да си кажеш довиждане с него, защото младостта и здравето никой няма да ти ги възстанови, но това все пак съм си аз.

Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Една година и половина не е чак токова голям период, дори и асоциален човек като мен е имал по-дълга връзка. Най-вероятно да сте започнали от 2-рия месец да се карате.

Вие защо изобщо живеете заедно като дори не можете да си комуникирате като хората? Твърде рано или късно за живот в едно помещение няма, стига да можете да съжителствате заедно и да се "търпите". Това важи за всякакви случай и брой хора не само за връзки.

Е добре живеете заедно, гаджета сте, повече от една година сте заедно и не сте правили секс? Какво ви има, да не сте и двама детствени или не искате? Не казвам "Изтряскай я и ще й мине", ами ти казвам да се стискате и да не го правите си е вредно да една връзка. Сериозно ти казвам гладен, жаден, ненае**л се човек става раздразнителен. Звучи селяшко ама какво да се прави - природа.

Оправете комуникацията си веднага. Ако се налага отидете и на професионална помощ за връзката ви, просто иначе си губите и двамата времето.

Те всичките се мислят за доста мили и обичливи мойто момче...
    Ами, всъщност аз е съм, но тя е девствена и да, аз не я притискам, затова и толкова време не сме стигнали до нищо. Не знам дали е това проблема. Просто не става да си комуникираме, то, не че не става, но уж всичко точно и след седмица максимум отново старата песен на нов глас. Вече не знам дори какъв и къде е проблема, аз ли съм проблема, тя ли е.. Отпреди изобщо не се караме, ама като казвам изобщо, нито 1 кавга или нещо подобно, но след около 8-9 месеца се започна. Все гледам да се извиня, да я целуна, да я докосна и да се доближа да нея, но оттам нищо не се получа освен още омраза и бутане, и каране... В момента отново сме на това положение и вече не знам дори какво да правя или кажа, имам чувството, че всяка моя мисъл за каквото и да е по въпроса е грешна и няма да оправи нищо. Това с разделянето от другия коментар макар и много гадно, то накрая ще остане единствения вариант, но не мисля току-така да се отказвам от нея, тя е много невероятен човек и просто не желая да я изгубя (то май вече съм го направил де). Това с терапията едва ли ще се осъществи, а и не смятам, че ще промени нещо. Просто вече наистина не знам какво да правя, като се скара е за нещо и до там, нито знам какво да кажа, защото каквото и да кажа ще е грешно, нито да направя нещо, нито прегръдка, целувка или просто малко топлина не помага, всъщност прави точно обратното. Имам и чувството, че вече ме мрази отчасти, а и не може да ми прости минали грешки (нямам предвид изневери или нещо подобно, а моменти и неща, с които малко или много съм я наранил, то ако ви споделя за какви работи става въпрос, за повечето най-вероятно ще кажете "това да са ви проблемите"). Вече започна много да ми тежи и доста да страдам и не знам как да променя нещата, всякакви съвети са от полза

Трябва да разкажеш някоя караница с подробности и точни реплики и поведение, за да се направи анализ. Общите приказки и вайкане са безсмислени.

Автора си има и други задачи да коментира клюки !

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си