.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Много се караме с приятелката ми

    Здравейте, значи аз съм на 21 години, приятелката ми също, заедно сме от година и половина, но отскоро живеем заедно (3 месеца). Проблема е, че постоянно се караме, не знам дори кога точно започнахме, но вече са доста месеци (не е от както живеем заедно). Много от вас ще попитат за какво се караме, ами.. Както глупави неща, така и за малко по-сериозни. Обикновено караниците започват заради нея, не казвам, че аз нямам вина, всъщност доста често се караме за това, че не я разбирам, не я подкрепям или подобни неща. Не знам комуникацията ли ни куца, ние ли вече сме си прекалено далечни, ежедневието ли е проблем... За тези, които също ще попитам за секса, ами тук идва и деликатния момент, че с нея не правим, интимни сме, но не и секс (най-вероятно цървулите ще напишат "Изтряскай я и ще й мине", е да, ама не). Та, според вас как трябва аз да подходя, като цяло какво трябва да направя от своя страна ? Дали я обичам - определено ще кажа да! Бих дал всичко за нея, по принцип се смятам за доста мил и обичлив, но не знам вече дали и това е вярно. Благодаря за мненията

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от GoliathLite Виж мнението
    Здравейте, значи аз съм на 21 години, приятелката ми също, заедно сме от година и половина, но отскоро живеем заедно (3 месеца). Проблема е, че постоянно се караме, не знам дори кога точно започнахме, но вече са доста месеци (не е от както живеем заедно).
    Една година и половина не е чак токова голям период, дори и асоциален човек като мен е имал по-дълга връзка. Най-вероятно да сте започнали от 2-рия месец да се карате.

    Цитирай Първоначално написано от GoliathLite Виж мнението
    Много от вас ще попитат за какво се караме, ами.. Както глупави неща, така и за малко по-сериозни. Обикновено караниците започват заради нея, не казвам, че аз нямам вина, всъщност доста често се караме за това, че не я разбирам, не я подкрепям или подобни неща. Не знам комуникацията ли ни куца, ние ли вече сме си прекалено далечни, ежедневието ли е проблем...
    Вие защо изобщо живеете заедно като дори не можете да си комуникирате като хората? Твърде рано или късно за живот в едно помещение няма, стига да можете да съжителствате заедно и да се "търпите". Това важи за всякакви случай и брой хора не само за връзки.

    Цитирай Първоначално написано от GoliathLite Виж мнението
    За тези, които също ще попитам за секса, ами тук идва и деликатния момент, че с нея не правим, интимни сме, но не и секс (най-вероятно цървулите ще напишат "Изтряскай я и ще й мине", е да, ама не). Та, според вас как трябва аз да подходя, като цяло какво трябва да направя от своя страна ?
    Е добре живеете заедно, гаджета сте, повече от една година сте заедно и не сте правили секс? Какво ви има, да не сте и двама детствени или не искате? Не казвам "Изтряскай я и ще й мине", ами ти казвам да се стискате и да не го правите си е вредно да една връзка. Сериозно ти казвам гладен, жаден, ненае**л се човек става раздразнителен. Звучи селяшко ама какво да се прави - природа.

    Оправете комуникацията си веднага. Ако се налага отидете и на професионална помощ за връзката ви, просто иначе си губите и двамата времето.

    Цитирай Първоначално написано от GoliathLite Виж мнението
    по принцип се смятам за доста мил и обичлив, но не знам вече дали и това е вярно.
    Те всичките се мислят за доста мили и обичливи мойто момче...

  3. #3
    Заповядай в една интересна военно-стратегическа игра, еБългария те очаква https://www.edominations.com/bg/register/52542

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Карате се често, защото в действителност не можете да си понасяте тъпите си и все още детски характери и навици у всеки един от двамата за повече от 8 часа на ден като гадженца в училище, но пък се преструвате на големи хора и сте се набутали да живеете като такива изглежда с цел да си правите семейство от сега. Е какво да ти кажем? Или се късайте, или живейте по отделно, или се мъчете заедно упражнявайки си скандалджийските способности и простотия докато дочакате мъдростта да ви укроти с годините. Аз мисля, че ако си умен и осъзнаваш, че живееш с човек, с когото доста често се стига до дисхармония трябва да си кажеш довиждане с него, защото младостта и здравето никой няма да ти ги възстанови, но това все пак съм си аз.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Една година и половина не е чак токова голям период, дори и асоциален човек като мен е имал по-дълга връзка. Най-вероятно да сте започнали от 2-рия месец да се карате.



    Вие защо изобщо живеете заедно като дори не можете да си комуникирате като хората? Твърде рано или късно за живот в едно помещение няма, стига да можете да съжителствате заедно и да се "търпите". Това важи за всякакви случай и брой хора не само за връзки.



    Е добре живеете заедно, гаджета сте, повече от една година сте заедно и не сте правили секс? Какво ви има, да не сте и двама детствени или не искате? Не казвам "Изтряскай я и ще й мине", ами ти казвам да се стискате и да не го правите си е вредно да една връзка. Сериозно ти казвам гладен, жаден, ненае**л се човек става раздразнителен. Звучи селяшко ама какво да се прави - природа.

    Оправете комуникацията си веднага. Ако се налага отидете и на професионална помощ за връзката ви, просто иначе си губите и двамата времето.



    Те всичките се мислят за доста мили и обичливи мойто момче...
    Ами, всъщност аз е съм, но тя е девствена и да, аз не я притискам, затова и толкова време не сме стигнали до нищо. Не знам дали е това проблема. Просто не става да си комуникираме, то, не че не става, но уж всичко точно и след седмица максимум отново старата песен на нов глас. Вече не знам дори какъв и къде е проблема, аз ли съм проблема, тя ли е.. Отпреди изобщо не се караме, ама като казвам изобщо, нито 1 кавга или нещо подобно, но след около 8-9 месеца се започна. Все гледам да се извиня, да я целуна, да я докосна и да се доближа да нея, но оттам нищо не се получа освен още омраза и бутане, и каране... В момента отново сме на това положение и вече не знам дори какво да правя или кажа, имам чувството, че всяка моя мисъл за каквото и да е по въпроса е грешна и няма да оправи нищо. Това с разделянето от другия коментар макар и много гадно, то накрая ще остане единствения вариант, но не мисля току-така да се отказвам от нея, тя е много невероятен човек и просто не желая да я изгубя (то май вече съм го направил де). Това с терапията едва ли ще се осъществи, а и не смятам, че ще промени нещо. Просто вече наистина не знам какво да правя, като се скара е за нещо и до там, нито знам какво да кажа, защото каквото и да кажа ще е грешно, нито да направя нещо, нито прегръдка, целувка или просто малко топлина не помага, всъщност прави точно обратното. Имам и чувството, че вече ме мрази отчасти, а и не може да ми прости минали грешки (нямам предвид изневери или нещо подобно, а моменти и неща, с които малко или много съм я наранил, то ако ви споделя за какви работи става въпрос, за повечето най-вероятно ще кажете "това да са ви проблемите"). Вече започна много да ми тежи и доста да страдам и не знам как да променя нещата, всякакви съвети са от полза

  6. #6
    Трябва да разкажеш някоя караница с подробности и точни реплики и поведение, за да се направи анализ. Общите приказки и вайкане са безсмислени.

  7. #7
    Автора си има и други задачи да коментира клюки !

  8. #8
    Битовизмите убиват любовта

    Прави и малки изненади всеки ден

  9. #9
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    ще скъсате рано или късно, ако не - значи сте малоумни да губите времето си със стрес, тормоз и т.н.
    то щом още на първата година сте почнали, представяш ли си какво ЕВЕНТУАЛНО би било като почне да те отблъсква и физичекси лол :Д

  10. #10
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Дори и тя да е станала причина за скандалите - ти отстъпи. Дръж се мило и се съгласи с нея, дори да не е права. Гушни я, целуни я, успокой я. Ако е нормална, ще оцени това и дори ще и стане съвестно заради караницата. И в крайна сметка ще спечелиш ти от цялото това нещо
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #11
    Щом се замисляш дали искаш да си с него, значи нещата не са много цветущи.Това са ти все пак най - хубавите години, не бива да ги пропиляваш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си