Здравейте, значи аз съм на 21 години, приятелката ми също, заедно сме от година и половина, но отскоро живеем заедно (3 месеца). Проблема е, че постоянно се караме, не знам дори кога точно започнахме, но вече са доста месеци (не е от както живеем заедно). Много от вас ще попитат за какво се караме, ами.. Както глупави неща, така и за малко по-сериозни. Обикновено караниците започват заради нея, не казвам, че аз нямам вина, всъщност доста често се караме за това, че не я разбирам, не я подкрепям или подобни неща. Не знам комуникацията ли ни куца, ние ли вече сме си прекалено далечни, ежедневието ли е проблем... За тези, които също ще попитам за секса, ами тук идва и деликатния момент, че с нея не правим, интимни сме, но не и секс (най-вероятно цървулите ще напишат "Изтряскай я и ще й мине", е да, ама не). Та, според вас как трябва аз да подходя, като цяло какво трябва да направя от своя страна ? Дали я обичам - определено ще кажа да! Бих дал всичко за нея, по принцип се смятам за доста мил и обичлив, но не знам вече дали и това е вярно. Благодаря за мненията