.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Свалка по време на танци

    Здравейте,

    От няколко месеца ходя на танци, където се запознах с едно момиче. Не я бях виждал преди. Посещаваме една и съща група от около 5-6 месеца. В началото нищо но, няколко седмици след започването започнахме да се "гледаме" по особено по време на танцуването. В последствие започнахме и да се усмихваме и закачаме взаимно. Няколко пъти погледите ни се засичат докато танцуваме, дори и когато не танцуваме заедно. След това започна общуване в социалните мрежи. Намеци, флиртуване и така до днес. Мисля, че се влюбвам в нея, макар и да не я познавам извън това, което виждам в залата за танци.Реших да я поканя да излезем да си поговорим, да се опознаем повече.Няколко пъти отклонява поканата ми.
    Една вечер след танците се заговорихме, но проблема е че все има някой наоколо. Поканих я отново да излизем, тя каза ще видим, ще се разберем.Реших, че няма интерес към мен и това, което се случва на танците може би съм го тълкувам погрешно и не ми е удобно да я каня по 100 пъти да излизаме. Помислих си, окей, няма да бъде по нахален, какво мога да направя повече, как да направя следващата крачка, когато не иска да излезем.

    Случи се да не отида на една тренировка, след което получих съобщение:
    "Надявам се имаш добро оправдание за отсъствието си тази вечер"! , " Зашо ми го причини" ? , Много ми е скучно без теб едва мина вечерта, нямах търпение да свърши. Следващия път да си там!" Не са същите тренировките когато теб те няма и т.н.

    Всичко това ме кара да си мисля, че също съм и интересен и може би може да помислим за нещо повече. Да коментираме. Доколкото се информирах няма приятел. Живее сама. И си казах, окей ще опитам отново да я поканя да излезем.

    И ето ме отново покана да излезем, която не беше отказана, но беше деликатно отклонена и така вече няколко месеца. Не и намеквам да излезем, направо директно си и го казвам. Не знам колко по-директен мога бъда. Освен малко да спра вниманието си към нея не знам дали тогава ще се зачуди какво става.

    Кажете как мога да и привлека вниманието. Изключвам факта, че може да не я привличам защото иначе нямаше да дава такива намеци, пък в следващия момент всичко приключва с края на вечерта.

    Моля за мнения.

    Поздрави,
    М. 23г.

  2. #2
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Много бързо се влюбваш.......
    Момичето просто май иска да имате само онлайн връзка щом ти отклонява поканите
    Бъди по настоятелен
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си