.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32

    Red face Не я познавам, но я харесвам

    Здравейте, аз съм момче на 17 почти 18 години и съм много затворен човек, нямам много приятели, никога не съм имал приятелка, и харесвам едно момиче, което е от съседния клас, никога не сме говорили с нея, тя е от моето село, пратих и покана във фейсбук, прие ме, но не ми изглежда много активна там.. Последвах я във инстаграм, но не ми върна последването... Веднъж и писах дали е от моето село, за да завържа разговор, отговори ми, но сякаш не се получи не знам какво да правя, не знам как да я заговоря, беше седнала до мен на пейката докато говоря по телефона и аз се стъписах... Иначе катп цяло съм супер срамежлив, дори ме е срам от собствения ми клас и не мога да говоря пред тях пък камоли да заговоря, , непознато момиче''.. Не съм по шумните компаний, не пуша ( може би затова не съм се запознал в повечето хора от училището ми, защото всички са пушачи и говорят докато пушат, но въпросното момиче никога не съм я виждал долу, само по коридорите я засичам, ще се радвам да дадете някакъв съвет, мерси предварително!

  2. #2
    Окей, виж, това е нормално. Не пушиш - супер. Как да те забележи? Еми, като за начало отиди при нея и я заговори, дотук добре. После трябва да станете малко по - близки (така с моята станахме гаджета). После си е до чувства, ако те харесва - супер, ако не те - оствате приятели.
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  3. #3
    Не е хубаво да си срамежлив все пак си момче и е отблъскващо

    Покани я на среща не се срамувай

  4. #4
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Alexander1022 Виж мнението
    ако не те - оствате приятели.
    Не.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    ...аз съм момче на 17 почти 18 години и съм много затворен човек, нямам много приятели, никога не съм имал приятелка, и харесвам едно момиче, което е от съседния клас, никога не сме говорили с нея, ...ще се радвам да дадете някакъв съвет, мерси предварително!
    Откажи се - нищо няма да стане!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Фейсбук е криво огледало. Оглеждаш ли се достатъчно често в него, ще се убедиш, че си много грозен.

  7. #7
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от Krokopotam Виж мнението
    Фейсбук е криво огледало. Оглеждаш ли се достатъчно често в него, ще се убедиш, че си много грозен.
    хаххахах
    по темата иначе - ко се напъвате постоянно да правите нещо? не разбрахте ли, че няма да стане точното момиче ше дойде тогава, когато не се напъвате и двамата лол толкова връзки съм имал едни такива... все единия се мъчи като луд и наркая всичко завършва по един и същи начин :д така че играй малко ЦС и успокой хормоните :Д

  8. #8
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Откажи се - нищо няма да стане!
    Прав си.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си