.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Unhappy Годеникът ми се дистанцира

    Здравейте,
    Имам връзка с момче, която продължава повече от година. Преди седмица някъде въпросното момче ми предложи брак и аз приех. Но имам чувството, че той се дистанцира от мен. Не усещам никаква радост у него за това, че ни предстои годеж. Не ми обръща внимание както преди. Вечер като си легнем или гледа филм, или си играе с телефона, не говори с мен. Казва че ме обича, че няма проблем между нас, но аз усещам, че не е същия като преди и постоянно повдигам темата, след което следва скандал. Не знам как да постъпя? Страх ме е, че се отчуждаваме,а дори годежа все още не ни е минал. Страх ме е, че вече съм му омръзнала, но тогава защо ми предложи брак? Моля за съвети...

  2. #2
    След като ти е предложил брак, а ти си приела - не сте ли вече сгодени? Какъв годеж ви предстои? Според мен ви предстои сватба. Кога е датата? Аз поканен ли съм? Ще има ли разгонени шаферки? А кумата хубавичка ли е? Много въпроси, които чакат своите отговори.

  3. #3
    Първо чести годеж. Проблемът може да се дължи на доста фактори. Моят съвет е да потърсиш странично мнение (най-добре на психолог). Проблемът може да е в теб, може и да е в него, но е хубаво да го преодолеете заедно преди да преминете към следващата стъпка - сватбата.
    Последно редактирано от Blubalu : 01-09-2020 на 18:22

  4. #4
    Здравствуйте, мистер Кормонт, мы с моим парнем встретились 1 год назад в одной и той же школе, а затем после несчастного случая я сменил школу, он добавил меня в фб, мы много раз говорили, но я не учил его в этом году мы снова увидели друг друга на экзамене, и я влюбился в него, он начал меня радовать, мы снова связались, после месяца общения он решил, что я подружка, он вел себя очень хорошо со мной, у меня не было комментарий о наших отношениях был просто идеален, но проблема в том, что он хотел увидеть меня и меня, потому что у меня достаточно усердная мать, я не мог выйти, поэтому мы решили встретиться, чтобы уроки начались именно 5 ноября мой парень полностью изменился, он больше не говорит "привет" и не отвечает на мои сообщения, он оставляет мне как можно больше информации о сообщениях. это настоящая катастрофа, он стал непреодолимым, я спросил его о причине этих изменений, он сказал мне, что он ничего ничего это просто некоторые заботы, но он все еще заботится обо мне, он не хочет оставлять меня, но он ведет себя очень плохо со мной, я устал плакать каждый раз, особенно когда перечитываю наши старые сообщения. пожалуйста, пожалуйста, я хочу хорошие шаги, чтобы следуйте и большое спасибо.

    Sarkari Result Pnr Status 192.168.1.1
    Последно редактирано от akersod : 01-24-2020 на 19:22

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Честит годеж!
    Мъжете не са като нас жените да обръщат внимание на такива неща. Щом ти е предложил те обича може просто да има проблеми в работата или други.
    Като го попиташ той какво ти казва?
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  7. #7
    Поведението му може да се дължи на други работи не се филмирай

  8. #8
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ми, то капаро се дава за спокойствие.

  9. #9
    Според мен мисля че няма от какво да се притесняваш. Не че се дистанцира просто вече знае че си негова и те чувства като своя собственост. С времето ще има такива моменти, ще има и хубави моменти трябвасвикваш. Няма за какво да се притесняваш.

  10. #10
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    еми, много фактори може да има, но най-големият е "егоизма". Не че и преди хроата не са били егоисти, но са били по-малко егоисти. Вече това е болестта на 21 век, както и да го гледаме. От личен опит го казвам. Но хората искат да бъдат свободни. Една връзка трябва да е свобода, а не вериги, каишки и мъже в чехли

  11. #11
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Защо продължаваш да си с човек, с когото видимо нямаш бъдеще? Така стават разводите, отвори си очите.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  12. #12
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Може да си има други проблеми и да не иска да говори за тях не го притискай
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си